Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Dun ameliyatimi oldum. Cok kotuydum karin germeden daha zor geldi. Bugun daha iyiyim neyseki. Allergen 310 cc koymus. Aslında 200 lerde koyacakti ama ben arzumu görüp ufkum acilinca kutudaki seride en büyük 310 vardi onu istedim :KK49: goguslerim baya ayrı duruyor az once geldi doktorum sordum. Senin gibi cok zayiflarda birleşik olmuyor maalesef dedi. Olsun eski porsumus sallanan memeden her halükarda kat kat iyiyim.
Geçmiş olsun canım :KK15:
Göğsün ayrık yada yakın olması aslında gögüs kafesi ortasındaki kemiğin inceliğine kalınlığına bağlı bir durum. Merak etme ,göğsün yumuşadıkça ellerinle ve sütyenle birleştirip daha yakın görünmesini sağlayabilirsin.

Merhaba kızlar , bende meme büyütme operasyonu geçirmek istiyorum ayşegül sivriyi düşünüyorum. Bu doktorda yaptıran var mı acaba ? Gerçi var ama yorumlar çok eski iltişime geçemedim bir türlü.

Haldun beye bi ara tekrar muayene olmayi dusunuyorum. Haldun beyle yeni yorumlari olaniniz varsa yazabilir mi bana. Bu sefer sonunda toplayabildim sanirim cesaretimi. Insallah en kisa zamanda gün alip olacagim ameliyat

Merhaba bir sorum var bu büyütme sonrası kullanılacak sudyeni bana 250 lira dendi ama nette baktığımda 40-80 arası değişen fiyatlardada var aynı sütyen degilmi acaba ? arzum77 arzum77

Merhaba bir sorum var bu büyütme sonrası kullanılacak sudyeni bana 250 lira dendi ama nette baktığımda 40-80 arası değişen fiyatlardada var aynı sütyen degilmi acaba ? arzum77 arzum77
Ameliyat sütyeni farklıdır,sadece medikallerde satılır ve ücreti pahalıdır. Bazı doktorla ameliyat ücreti haricinde sütyen ücretinide alır,bazılarının verdiği fiyatın içinde olur kendi tedarik eder. 40-80 tl ye ameliyat sütyeni alamazsınız,onlar sporcu sütyenidir. Ameliyat sütyeni sonrasında sporcu alıp kullanacaksınız. Ama bildiginiz spor yaparken kullandığımız sütyen degil tabi :KK66:

Merhaba kızlar , bende meme büyütme operasyonu geçirmek istiyorum ayşegül sivriyi düşünüyorum. Bu doktorda yaptıran var mı acaba ? Gerçi var ama yorumlar çok eski iltişime geçemedim bir türlü.
Merhaba ben dün ameliyat oldum Ayşegül Sivri ye yaptırdım ağrılarım var bu gün hastahane den çıktım 3.gün daha iyi olursun dedi Doktırumdan çok memenunum çok sevecen tatlı ve doğal birisi yani ben çok memnun kaldım 325cc takıldı bana

Kızlar bir sorum var
Benim ameliyat olalı 6 ay bitti çok şükür fakat adet dönemimde çok fena ödem olur hep artık dikiş yerlerim yırtılacak gibi hissediyorum. Neyse yine böyle bir dönemden sonra mememin yan taraflarında iki tane morumsu inçe çizgi gördüm. Damar mı, varis mi yoksa çatlak mı anlayamadım. Daha önceden karnımda çatlakların var onlar daha kalındı bunlar çok ince sizde oldu mu böyle bir şey ya da fikriniz var mı?

@magic angel hamileydi sanırım tabi doğurmuş olabilir bebişten fırsat bulup siteye girer de yazar mı bilmiyorum:)
Seninkiler yuvarlak protez miydi? Benimkiler her ay gıdım gıdım yumuşuyorlar, 7. Ayımda dert etmeyi kestim sanırım. Ayaktayken kıvamı fena değil aslında iyi ama yatarken daha sert oluyo. Benimki damla protez ya. Merak ettim yuvarlak protezde de aynı şeyi yapıyor musunuz.
Macellan selam nasılsın
Benim geçen kontrol vardı doktor bi elledi beklediğimden çok yumuşamış dedi
Yani artık özellikle ayakta iken bayağı yumuşak benim sallanıyorlar yamuluyorlar falan:)
Ama gel gelelim benim gözüme büyük gelmeye başladılar geçen gün ilk kez hafif dolgulu telli sütyen denedim füze gibi uçacaklardı nerdeyse hemen geri çıkardım
normal sütyenle 80 C oluyor ilerde küçülttürmeyi bile düşündüm bugün ilk kez ....

Ne merak ediyorsun canım cevaplayalım ben oldum kendisine

Pismanlik oldu mu hic mesela. Doktorun ilgisi nasildi ameliyat sonrasi donemde. Bi de ameliyat sonrasi surec ilk 10 gun mesela nasil gecti. En cok tedirgin oldugum konu ailemden gizli ameliyat olacak olmam. 9 gun arkadasimda kalip eve donersem fark edilir mi mesela.

Pismanlik oldu mu hic mesela. Doktorun ilgisi nasildi ameliyat sonrasi donemde. Bi de ameliyat sonrasi surec ilk 10 gun mesela nasil gecti. En cok tedirgin oldugum konu ailemden gizli ameliyat olacak olmam. 9 gun arkadasimda kalip eve donersem fark edilir mi mesela.
Cnmm benmm 16.gun falan .eşimden başka kimse bilmioo.eger evde iş güç yapan birisiysen zorlanirsin,ben annemlere falan düştüm dedim mesela.bi 8 gün gitmedik onlara.gidincede elim kolumun cokk kalkmadigini görecekler diye düştüm demek zorunda kaldım.yaninda kalcagin arkadaş fedakar biri mi.cunku ilk günler sıkıntılı gecioo.yemek yemek lavobaya gitmek zor oluoo .arkadasin hep ilgilinemek zorundq

Kızlar bir sorum var
Benim ameliyat olalı 6 ay bitti çok şükür fakat adet dönemimde çok fena ödem olur hep artık dikiş yerlerim yırtılacak gibi hissediyorum. Neyse yine böyle bir dönemden sonra mememin yan taraflarında iki tane morumsu inçe çizgi gördüm. Damar mı, varis mi yoksa çatlak mı anlayamadım. Daha önceden karnımda çatlakların var onlar daha kalındı bunlar çok ince sizde oldu mu böyle bir şey ya da fikriniz var mı?

Canım merhaba❤️ Benim de adet dönemlerim bi enteresan geçiyo, derim baya geriliyo damarlarım iyice belirginleşiyo patlayacak gibi duruyo, baya da sancılı geçer hep, 2. günümde bi kalktım kırmızı kırmızı benekler mememde. Bi korktum googleladım, önemli bişi değildir yazıyordu, ertesi gün de geçti zaten. 4 tane ağrı kesici içmiştim belki onlar alerji yaptı, belki sıcaklardan dolayı iyice ödem yaptı. Seninki geçti mi?

Cnmm benmm 16.gun falan .eşimden başka kimse bilmioo.eger evde iş güç yapan birisiysen zorlanirsin,ben annemlere falan düştüm dedim mesela.bi 8 gün gitmedik onlara.gidincede elim kolumun cokk kalkmadigini görecekler diye düştüm demek zorunda kaldım.yaninda kalcagin arkadaş fedakar biri mi.cunku ilk günler sıkıntılı gecioo.yemek yemek lavobaya gitmek zor oluoo .arkadasin hep ilgilinemek zorundq

Uc gun falan iyi ilgilenebilir arkadasim. Daha fazlasi icin ilgilenemez sadece evinde kalirim gibime geliyo. Cunku calisiyo kendisi. El kol kalkamma durumucok mu agir oluyo peki. Nasi bi el kol kalkamama durumu mesela tam hayal edemiyorum:) hic hareket ettiremiyo muyuz. Bi de cok pimpiriklilik belki benimki ama seyi merak ediyorum . Normalde de ben gucsuz biriyim. Poset tasirken falan hemen yorulurum normalde de. Ameliyat sonrasi tamamen gucsuzlesme durumu olmaz insallah. Yani gecici kesinlikle di mi bu gucsuzluk durumu

Uc gun falan iyi ilgilenebilir arkadasim. Daha fazlasi icin ilgilenemez sadece evinde kalirim gibime geliyo. Cunku calisiyo kendisi. El kol kalkamma durumucok mu agir oluyo peki. Nasi bi el kol kalkamama durumu mesela tam hayal edemiyorum:) hic hareket ettiremiyo muyuz. Bi de cok pimpiriklilik belki benimki ama seyi merak ediyorum . Normalde de ben gucsuz biriyim. Poset tasirken falan hemen yorulurum normalde de. Ameliyat sonrasi tamamen gucsuzlesme durumu olmaz insallah. Yani gecici kesinlikle di mi bu gucsuzluk durumu
Ewt cnmm geçici Allhtan…3.gunde alışverişe gidenlerde var ama bu durum anladığım kadarıyla kişiden kişiye göre birazcık degisio.mesela ilk iki gün pipetle bişeyler icebildim yada ilk iki gün kaşığı kaldıracak kadar kol gücüm yoktu eşim yedirdi hep..şimdi rahatım ama cokk şükür ama bı yere dışarı falan çıktığım zaman cokk yoruluoorum.gucum kalmio.hemen ewe gitmek isteyen

Hiç pişman olmadım. Özellikle ilgisinden çok memnundum. Hala cevap verir, açıklar. Sorduğum sorulara gerçekten güncel açıklayıcı bilgiler verir.
İlk 10 gün biraz ağrılı ama sonrası kolay geçer. Şöyle ki kollarını yukarı kaldıramıyorum ağır taşımak yasak hep sırt üstü yatıyorsun bir ay. Ama mesela belki üşütmüşüm kollarımı kaldıramıyorum vs bahaneler ile biraz idare edebilirsin.

Canım merhaba❤️ Benim de adet dönemlerim bi enteresan geçiyo, derim baya geriliyo damarlarım iyice belirginleşiyo patlayacak gibi duruyo, baya da sancılı geçer hep, 2. günümde bi kalktım kırmızı kırmızı benekler mememde. Bi korktum googleladım, önemli bişi değildir yazıyordu, ertesi gün de geçti zaten. 4 tane ağrı kesici içmiştim belki onlar alerji yaptı, belki sıcaklardan dolayı iyice ödem yaptı. Seninki geçti mi?
Muhtemelen ilacın yan etkisidir o..
ben baktım çatlak değil derimin altında galiba kılcal damarlar yani minik varis gibi şeyler belki doktora foto atarım aklıma takıldı birazda ağrıyor altlar hala
Benim de o dönemde memelerim yandan kollarıma değiyor yürürken falan ama eskiden de olurdu böyle...

X