Meme Büyütme Estetiği ve dikiş izleri

Sabret bir aydan önce yan yatmamaya çalış. Tabii daha büyük isterdim ama bunun sığabileceğini söyledi doktor ama alıştı gözüm çok memnunum şuan
peki arası ayrık mı duruyor birleşik mi acaba , benim ayrık duruyor yaklaşık 2 parmak kadar acaba yumuşadıktan sonra birleşir mi

Yaa benım 410 cc ama nerdeyse boyle. Bu ccler Cok enteresan gercekten. Cok guzel gorunuyor, ama sanırım ben daha buyuk istemiştim hala alışamıyorım
Benim de 425 cc ve büyük olmadı gayet ortalama :) b-c kup gibi. Keşke 450 ya da 500 yaptırsaydım dedim

Benim de 425 cc ve büyük olmadı gayet ortalama :) b-c kup gibi. Keşke 450 ya da 500 yaptırsaydım dedim
Bende cok istemiştim 500leri ama doktor zaten olmayacağını soyledı. Oyuzden kendımı o sekılde avutucam artık. Ama yani insan olmusken tam olsun ıstıo:)

Yaa benım 410 cc ama nerdeyse boyle. Bu ccler Cok enteresan gercekten. Cok guzel gorunuyor, ama sanırım ben daha buyuk istemiştim hala alışamıyorım
Sizin boyunuz kilonuz nedir şuan ölçüleriniz nasıl

Boyum 162 falan kilomda 56. Bana gore hala Cok buyuk degıl yani. Ama kimisinde 300 cc bıle buyuk duruyor, yapıyla alakalı falan galiba

Bu bustiyere nekadar surede gectınız acaba, daha 1 haftada darladı benı korse ya

Boyum 162 falan kilomda 56. Bana gore hala Cok buyuk degıl yani. Ama kimisinde 300 cc bıle buyuk duruyor, yapıyla alakalı falan galiba
Ben galiba 330 isteyeceğim çok büyük duracağını sanmıyorum onun da

Merhaba. Şimdiden geçmiş olsun. Ben de bir hafta sonra ameliyat olıyorum. 8 sene önce takılan allergan protezlerimi çıkartmak zorunda olduğum için…ve bu konuyla ilgili firmaya da dava açmak için hazırlanıyorum. Panik olmayın lütfen. Bendekiler pürüzlü yüzey ve alcl riski var. Lakin her pürüzlü yüzey silikonda bu risk hep var. Şimdiki mikro texture denilen protezlerde de bu risk var. Sizde risk yok diyemem sonuçta uzmanlık alanımız bu değil. Ama böyle sorumsuz bir firmanın protezlerini keşke taktırtmadan önce birazcık araştırsaydınız.alacağınız cevaplar sizi tatmin edene kadar doktorunuza sorun bence.

Dikişler konusunda endişe etmeyin. Benim ameliyatımda tüm meme ucu ve meme ucundan aşağıya kadar dikişler vardı. Aynada kendime bakmaya korkuyordum. Bir sene sonunda hepsi yok oldu. Moralinizi bozmayın. Bu bir süreç. Kendinize zaman tanımalısınız

Benim 1,5 yıl oldu dikleştirme izlerim duruyor pembe rengi açılacağını söyledi öneriniz var mı

Merhabalar boy ve kilonuz nedir aceba
Benim de 425 ccl doktor en fazla 300 takarım demişti ama ameliyatta takmış beğenmemiş 425 takmış omuz ve göğüs kafesine göre belirleniyor sanırım birde protezlerin yüksekliği var p yüzden ccl aşırı önemli olmayabiliyor

Benimde böyle 5 gün oldu ama bana çok büyük geliyor ödemli olduğu için şekilleri büyük D harfi hbi sizdedw öylemi çok biçimsiz nezaman memeye benzer

Ay yok buyuk falan olmadı yanı, cuma gunu amelıyat oldum mentor marka yuvarlak hıgh profıl. Sanırım hayalimdeki silikon memeler hep tvde gordugum ünlülerde falan var. Doktorlar bizlere oldukca dogal yapıolar
Yoooo. Hiç de doğal yapmıyorlar. Gittiğiniz doktora göre değişir. Doğal istemiyorum dolgun olsun diyorsanız öyle de yapan doktor var.

Şuan nasıl dikiş izleriniz azıcık görüntüyle de olsa resim atar mısınız çok endişeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…