Meme büyütme istanbulda kadın doktor önerisi

ysmnztrk

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2023
36
59
26
Merhaba yeni üyeyim. İstanbulda meme büyütme olanlar doktor konusunda yardımcı olabilir misiniz? Eşimden izni aldım ama kadın doktora yaptırmam şartıyla. Ameliyat olup memnun kalanlar yazın lütfen

Merhaba yeni üyeyim. İstanbulda meme büyütme olanlar doktor konusunda yardımcı olabilir misiniz? Eşimden izni aldım ama kadın doktora yaptırmam şartıyla. Ameliyat olup memnun kalanlar yazın lütfen
Merhaba ben 7 ay önce Doktor asya deniz hanıma yaptırdım. Şu an kendisi pendik yüzyıl hastanesin de herhangi hiç bir sorun yaşamadım herşeyim çok kolay ve sorunsuz oldu. Görüntüden de çok memnunum bence görüşebilirsiniz.

Merhaba ben 7 ay önce Doktor asya deniz hanıma yaptırdım. Şu an kendisi pendik yüzyıl hastanesin de herhangi hiç bir sorun yaşamadım herşeyim çok kolay ve sorunsuz oldu. Görüntüden de çok memnunum bence görüşebilirsiniz.
Yumusaklığı nasıl peki bide fiyat olarak ne ödediniz 😊

Yumusaklığı nasıl peki bide fiyat olarak ne ödediniz 😊
Sağ tarafım gayet yumuşak sol tarafım ona göre biraz daha sert ama yapısal yada iyileme sürecinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü bir taraf her zaman daha geç iyileşiyormuş. Ben asya hanıma yaptırdığımda estethica da çalışıyordu orda 45 bine ameliyat olmuştum fakat dediğim gibi hem hastane değiştirdi hemde arada ki zaman farkından dolayı fiyat mutlaka farklıdır. İlk konuşmaya gittiğimde ücretsiz muayene olup neye ihtiyacım varsa ona göre fiyat almıştım yine öyledir büyük ihtimalle . Bana hem silikon hem de dikleştirme yapıldı. İsterseniz hastaneyi arayıp danışın ücretsiz mi diye ona göre randevu alın muayene olun tam olarak neye ihtiyacınız olduğnu beraber kararlaştırıp ona göre asya hanımdan tam bilgi almış olursunuz.

X