MEME BÜYÜTME, PROTEZ MARKASI, DR TAVSİYESİ DERKEN AAAAAAAAA!!! lÜTFEN YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR.

Medicalde oldum ama Eylül fiyatı ile 19 bin verdim , Necmettin Tütüncü , şu an fiyatlar değişti tabi ki :KK43:
merhaba ben de iki ay önce ameliyat oldum ama hala normal sütyen giydiğimde ortası birleşmiyor, cansız mankene giydirilmiş gibi duruyor. sizinkiler hareket ediyor mu elinizle birleştirdiğinizde, ya da sütyen giydiğinizde?

merhaba ben de iki ay önce ameliyat oldum ama hala normal sütyen giydiğimde ortası birleşmiyor, cansız mankene giydirilmiş gibi duruyor. sizinkiler hareket ediyor mu elinizle birleştirdiğinizde, ya da sütyen giydiğinizde?
4 aydan sonra biraz biraz yumuşama başlıyor , ortası birleşmez bu sizin yapınız ile alakalı , isterseniz özelden foto atabilirsiniz. Benimde ayrılmaya başladı çok şükür :)

4 aydan sonra biraz biraz yumuşama başlıyor , ortası birleşmez bu sizin yapınız ile alakalı , isterseniz özelden foto atabilirsiniz. Benimde ayrılmaya başladı çok şükür :)
insallah benım ıcınde surec ıstedıgım sekılde devam eder. evet az kaldı. ınsallah goruseyım detayları yazarım buradan. yardımın ıcın cok sagol. gorusmek uzere :)
Hiç korkmayın öyle aman aman bir ağrı olmuyor , güzel olacaklarını düşününce :)

detaylar için çok teşekkür ediyorum.Sizin adina çok sevindim,kedinizi iyi bakın😘. Sizin ameliyat maliyeti nekadar oldu ?
Teşekkür ederim 😊 maliyetler zamana göre çok değişken. Mart ayı kampanyası vardı ben o süreçte oldum 28 bin tl gibi bir maliyet oldu. Damla protez ve doçent farkıyla. Benden 1 ay önce olan forumdan bir arkadaş aynı doktora damla silikonla 26 bine olmuştu..

Merhaba , Tamer şakrak adını duymuştum , bi araştırın isterseniz , ayrıca ben başka bir dr ( Mersin de) ameliyat olalı 4.5 ay oldu ve hiçbir sorun yaşamadım , her vücut farklı tepki verebilir , kendinizi çok korkutmayın , umarm her şey güzel olur sizin için
Ben Tamer Şakrak’ a oldum 1 sene önce bende tavsiye ediyorum, rahat bi dönem geçirdim

Merhaba arkadaşlar. Neredeyse son 2 yıldır protez ile meme operasyonu yaptırmak istiyorum ama hiçbirşey yapamadım
1si doktor konusu acayip karışık. O diyor ben bundan memnunum öbürü onu beğenmiyor falan
2si kullanılacak protez markası. Çünkü en yaygın olanı mentor diyorlar ama şimdide protez sonrası ALCL lenf kanserine neden olduğu, yada ağrı sızıdan kanamadan cıkarmak zorunda kaldıkları, hametom oluşması gibi bir sürü yoruma şahit oldum. bu işin sonu sancılı olacaksa gerek var mı
3sü gögüslerim gerçekten yok ve Çooook mutsuzum. 13-15 binle araştırmaya girdiğim konu şu anda minumum 30 binlere geldi. tamam makul fiyatlı doğru bir doktor arıyorum ama kime güveneceğimi şaşırdım
Uygulama sonrası kurdeşen döken olmuş
Direnlerinde kanama sürmüş tekrar ameliyat olan olmuş.
Şu lenf kanseri mevzusu da cabası.
Bu durumda kalayım sağlığımı tehlikeye atmayım diyorum olmuyor, kendime bakınca ağlayasım geliyor.
Ama yok şu doktora git şu markayı yaptır diyeni bulursam sarılıp öpücem. Çünkü gerçekten beynim çorba oldu :KK43:
Merhaba öncelikle,sizin gibi ben de epeydir bu konuyu araştırıyordum ve gördüm ki Amerika’da özellikle çok fazla kadın protezlerini çıkarttırmaya başlıyor. Bahsettiğiniz kanser riski ve Breast implant illness denen protezlerin sebep olduğu bazı durumlardan. Bu yan etkiler tabii ki herkeste olacak diye bir şey yok, kullanıp memnun kalan çook fazla insan var. Ben yine de riske atmak istemedim kendi adıma. Daha minimal bir büyüme olsa da yağ enjeksiyonu tercih ettim. Ve görüyorum ki uygulaması gittikçe artan bir ameliyat. Amerika’da dr Edward Bednar özellikle protez gibi çok iyi sonuçlar alıyor bakmak isterseniz. Ben de Türkiye’de oldum ameliyatı şimdilik memnunum hatta ikinciyi de düşünebilirim, kanser riskiyle alakalı henüz riskini artırdığına dair bir veri yok dedi bana doktorum.İnşallah da olmaz. Dediğim gibi protezden de memnun kalan çok fazla insan var ve henüz altın standart olarak biliniyor. Ama yan etkilerine karşı çekinceniz var ve büyük bir beklentiniz yoksa yağ enjeksiyonunu da araştırabilirsiniz…

MErhaba arkadaşlar. Uzun arayışlar ve kaygılarımla birlikte sonunda meme protez ameliyatımı oldum. Doç Dr Sedat Tatar ile Dual plan mentor 375 cc high profil takıldı. Şu an 7. günüm ve şükürler olsun herşey yolunda. Ameliyatının 5. gününde iş başı yaptım hatta. Yaklaşık 3 yıldır sayısız doktorla görüşüp sayısız fikir aldım. Her gün kafam biraz daha karıştı. En sonunda buradaki arkadaşlarında yorumlarından destek alarak Sedat Hocaya gittim. Yönlendiren ve değerli fikirlerini paylaşan arkadaşlara tekrar teşekkür ederim. Şükürler olsun herşey tam istediğimiz gibi ilerledi ve bende sonunda istediğim görüntüye kavuştım. Mutluluğumu ve ruhumdaki iyileşmeyi sizlere ifade edemem. Eğer varsa bu konuda arayışı olan arkadaşlar ve benim gibi korkuları varsa kesinlikle Sedat Hocayı şüphesiz tercih edebilirler. Dedikleri gibi eli çok hafif ve 1 haftanın sonunda artık yaşantınıza desteksiz devam edebiliyorsunuz. Herşey için teşekkürler.

MErhaba arkadaşlar. Uzun arayışlar ve kaygılarımla birlikte sonunda meme protez ameliyatımı oldum. Doç Dr Sedat Tatar ile Dual plan mentor 375 cc high profil takıldı. Şu an 7. günüm ve şükürler olsun herşey yolunda. Ameliyatının 5. gününde iş başı yaptım hatta. Yaklaşık 3 yıldır sayısız doktorla görüşüp sayısız fikir aldım. Her gün kafam biraz daha karıştı. En sonunda buradaki arkadaşlarında yorumlarından destek alarak Sedat Hocaya gittim. Yönlendiren ve değerli fikirlerini paylaşan arkadaşlara tekrar teşekkür ederim. Şükürler olsun herşey tam istediğimiz gibi ilerledi ve bende sonunda istediğim görüntüye kavuştım. Mutluluğumu ve ruhumdaki iyileşmeyi sizlere ifade edemem. Eğer varsa bu konuda arayışı olan arkadaşlar ve benim gibi korkuları varsa kesinlikle Sedat Hocayı şüphesiz tercih edebilirler. Dedikleri gibi eli çok hafif ve 1 haftanın sonunda artık yaşantınıza desteksiz devam edebiliyorsunuz. Herşey için teşekkürler.
Merhaba hayırlı olsun ve geçmiş olsun aneliyatınız. Şu an durumunuz nasıl? Sedat beyi ben de çok araştırdım ama fiyatları çok fazla artmış kendi muayenehanesine geçtiği için. Ethem güneren’le de görüşmüşsünüz sanırım. Ona neden olmadınız bir dahaki haftaya randevu almak istiyorum ama çok az yorum var onunla ilgil

Ethem Beyle olan randevuma gitmedim iptal ettim. Kendisi çok iyi bir hekim ama çok fazla yoğun. Dolayısı ile hastaları ile çok fazla ilgilenemediğini okumuştum yorumlarda. Nacizane kendi fikrim böyle bir hekimle devam etmek istemedim belki ön yargı idi görüşmeden ama bilmiyorum. Sedat Beyle görüşünce aklımdaki soruların yanıtını aldım. Ona güvendim. Siz aklınızdaki doktorlarla görüşün ama size şunu söyleyebilirim. Sedat Beyin yorumlarında çok çabuk toparlanıldığı, elinin hafif olduğu, ilgisinin alakasının çok iyi olduğu vs vs yorumlar okumuştum. ne okuduysam onunla karşılaştım sürpriz birşey yaşamadım. zaten 3. gün dışarı çıktım 5. gün iş başı yaptım. aylarca ağrı çeken insanları düşününce ve şahsen acı eşiği çok düşük bir insan olarak ben kendimden böyle bir sonuç beklemiyordum. size bu konuda en az 15 iyi hekim sayabilirim bunlar birebir görüştüğüm insanlar. mümkünse pazarlık yapın sedat beye gidin derim. hakkınızda hayırlısı umarım hersey gonlunuzce olur :)

X