Meme büyütme serüvenim ve korse alerjisi

Zamanla sarkiyor mu,eyvah o zaman yandik.Artik hayirlisi sarkarsa ne yapalim.😂Bir de bisey sormak istiyorum mememin biri buyuk biri kucuk normal mi? Sizde de boyle bir sorun oldu mu,duzelir mi acaba😔?
Keşke damla taktırmasaydın bende özellikle doğal dursun diye damla istemiştim ama dr um yatınca, kalkarken, sağa sola kayma yapıyor diye tavsiye etmedi

Bana yuvarlak olmadi,olcumlerden sonra damla takilir kadlarin cok yukarda yuvarlak takarsak top gibi kalir dedi.Su an ki goruntu yine cok yuvarlak top gibi gerci daha yeni oldugu icin,bakalim bir an once yumusayip inse biraz asagiya super olacak🥰

Herkese merhaba. Bugün kontrole gittim. Alerjik kızarıklıklarımın geçtiğini söyledi. Alerset alerji hapını birinci aya kadar içmeye devam edicem. Hissizlik icin sinirlerde hasar olabilir kişiye göre değişmekle birlikte 1-3 ay aralıgında geçer merak etme dedi. Ödem, batma için normal dedi. Masaj önerdi, alerjik olduğum icin ameliyat izi icin bepantolun rolon kremini önerdi. Bir sonraki kontrol üçüncü ayda

Merhabalar kusura bakmayın geç görüyorum msjları kas altı olduğu için ağrınız var ama geçecek benimkiler küçüldü bile 1.5 ay oldu sabret seninkilerde İncek hatta ben keşke azcıkdaha büyük olsaydı diyorum şimdi benimde 375 CC yuvarlak takıldı damla taktırmadım zamanla srkıyor diye
Kaç beden küçülüyor benim 10. Günüm 225 ccYuvarlak takıldı boyum 160 kilom 48 çok küçülmesinden korkuyorum ama sanırım yine destekli sütyene kaldım

X