Meme Büyütme Sonrası Memelerin Küçücük Kalması

Ah inşallah o günleri iple çekiyorum çok teşekkür ederim 🥰 siz normal sütyene geçiş yaptınız mı yoksa sporcuya devam mı🙃
Normal sütyene geçiş yaptım. Bu hiç çamaşırları var ya. Sporcu atletten farkı yok zaten telsiz balensiz aşırı rahat. Onlardan aldım çok rahat ettim

Merhaba bende cumartesi günü meme toparlama ve protezli dikleştirme ameliyatı oldum bugün 5.gunum ilk 3 günüm inanılmaz acılı ağrılı geçti şuan baskı hissi mevcut sanki göğsümde kilolarca ağırlik varmış gibi

Daha erken inecektir benim fikrim benim de oyleydi smdi kucuk geliyor gozume 375 cc takildi ikisine de insallah daha da kuculmez ben 400-450 istemistim normal bir meme buyuklugu oldu doktoruma da belirttim ama.yine de 375 takmis kuculmesin daha fzlaa yaaaa dokunuz var miydi cc ler buyuk gelmis sizin gozunuze
Bu CC olculeri normal gogus olcusune göre nasıl
85/90 hangisi

Ben ameliyat olalı tam 15 gün oldu ilk baştaki yamuk D harfleri gibiydiler biraz yuvarlaklaşsa da hakanbş tuhaflar 425 cc mentor hp yuvarlak. Meme altı yumuşak üstü kas yapmış gibi silikon yukarda ve sanki hiç inmeyecek gibi… meme ucu aşağıda silikon tepemde. Ve sanki çok ama çok büyükler bilmiyorum nasıl olacak nasıl inecek nasıl güzelleşecek… diktörtgen gibi

X