Anket Meme büyütme ve burun estetik kombine ameliyatı tecrübelerim

Kombine 2 ameliyatı aynı anda olmak sizce cesaret işi midir ? Yoksa delilik mi ?

• Ankete Katılan
    37
  • Anket Kapalı .

mellosh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
67
24
Nasıl olur hayret ettim. 2015 de 700 liraya aldım. Hatta ameliyat sonrası mentor firmasından adam geldi. Belge verdi. Hastanede 700 lira silikon protez parası ödedim. Öncesinde zaten dr 13000 lira ameliyat parası almıştı. Aradan geçen 6 yılda mentor 350cc pürtüklü protez 12 bin veya 11500 lira nasıl olur ?? Peki protez belgesinde fiyat yazıyor mu ? Ona göre mı aldınız ? Belgede ( mentor firmasına ait ) 11500 yazıyorsa okey. Sevgiler.
Ben nagor taktırdım %100 dolu ve daha yumuşak diye. protez belgemde var. “Dolara bağlı artıyor” dediler verdik valla napalım:) ama doktorda alıyordur bende öyle düşünüyorum.

Loveistanbul

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
3.055
545
Ben nagor taktırdım %100 dolu ve daha yumuşak diye. protez belgemde var. “Dolara bağlı artıyor” dediler verdik valla napalım:) ama doktorda alıyordur bende öyle düşünüyorum.
Güle güle kullan birtanem. Yumuşak olması çok güzel. Benimki mentor. Biraz sert geliyor bana. Ben dikleştirme yaptırıp öyle takdirdim 6 yıl oldu memnunum. Meme kontrollerini ihmal etme. Ömür boyu kullanılıyor artık silikonlar. Valla 6 yıldır sütyen takmıyorum. Bazen acaba biraz sarksa daha mı iyi olurdu diyorum ama kızım çok beğeniyor 😁 öptüm canım. Gelişmeleri yaz.

Selvim14

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2021
103
47
33
Güle güle kullan birtanem. Yumuşak olması çok güzel. Benimki mentor. Biraz sert geliyor bana. Ben dikleştirme yaptırıp öyle takdirdim 6 yıl oldu memnunum. Meme kontrollerini ihmal etme. Ömür boyu kullanılıyor artık silikonlar. Valla 6 yıldır sütyen takmıyorum. Bazen acaba biraz sarksa daha mı iyi olurdu diyorum ama kızım çok beğeniyor 😁 öptüm canım. Gelişmeleri yaz.
Ne güzel yazmışsıniz darısı bize öyle sağlıkla yıllarca kullanmamız dileklerimle 🙏🥰 benimde mentor 300 CC 2 ay olacak ameliyat olalı. Dr sadece silikonlar 7 bin-8 bin arası tutuyor demişti 13 binden pazarlıkla toplamda 11.000 TL ödedim. 🤩

Loveistanbul

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
3.055
545
Ne güzel yazmışsıniz darısı bize öyle sağlıkla yıllarca kullanmamız dileklerimle 🙏🥰 benimde mentor 300 CC 2 ay olacak ameliyat olalı. Dr sadece silikonlar 7 bin-8 bin arası tutuyor demişti 13 binden pazarlıkla toplamda 11.000 TL ödedim. 🤩
Amin birtanem. Sağlık ve güzellik çok önemli . Ama önce sağlık diyelim. Sağlıkla yıllarca sorunsuz kullanalım inşallah. Sen de güle kullan canım. 😍😘😘

Nuunuu

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2021
100
22
33
Canım kesinlikle doktor para almış. Neyse sonuç inşallah güzel olur. İlk haftalar yatmakta sağa sola dönmekte zorlanıyordum . Adeta 2 tane ağırlık vardı. Sonraki aylarda o his yok oldu. Yaza hiç bir şeyin kalmaz canım. Benim sağ meme biraz yukarıdaydı hala biraz yukarda yani o durum düzelmedi ama görüntü genel olarak güzel. 350 cc mentor pürtüklü takıldı. Memelerim hala dikti ama ben yeniden dikleştirme yaptırıp öyle takdirdim. Güzel görünüyor. Sevgilerimle
Evet ben de aynı fikirdeyim :)
Çok sevindim iyi olmana ama dediğin gibi bir tanesi yukardaysa hala inmezse ki indi ama sol kadar süper değil . Ama o meme daha büyüktü onun da etkisi vardır belki.
herşeyin güzel olması dileğiyle ☺️

mellosh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
67
24
Bendede dikleştirme yapıldı,tübüler meme sahibiydim artık dik meme sahibiyim😂 ama tek memem oturmadı hala,üstte duruyor bant takınca oturuyor çıkarınca hop geri üstte:/ sanırım kısa,lokal anestezili bi operasyon daha geçiricem ama memelerimin dik olması paha biçilemez:) teşekkür ederim,sevgiler🌺

ELMAVETURTA

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
1.104
463
Günaydın kızlar, bu sabah canım sıkkın, meme dikleştirmeden memnunum ama kol germe ameliyatım beni mutsuz ediyor, korseyi çıkardığımda, kollarımın altında deriler sallanıyor, hiç sıkı değil, özellikle sol kolum beni çok üzüyor, el sallama yapınca dalga dalga sallanıyor, daha 20 gün oldu, sarktı desem sarkmaz, kilo verdim desem, büyük bir kilo kaybı gerekir. Niye böyle oldu bilmiyorum 😭, çok mutsuzum. Şişler indi, liposuction da yapıldı yani. Ödem fazla yok. Sağ kolumda tek dikiş yerinden seroma akıntısı devsm ediyor, ne zaman biter bilmiyorum. Bunları yaşayan var mı? Yarın Dr kontrolüm var, ona göstereceğim. Bir daha ameliyatı maddi olarak zaten kaldıramam gerçi Dr, ücretsiz revizyon sözü vermişti ama şu anda şokta gibiyim, yapar mı, sözünde durur mu bilmiyorum. Korseyi takıyorum hala. Offff, moralim sıfır.