Anket Meme büyütme ve burun estetik kombine ameliyatı tecrübelerim

Kombine 2 ameliyatı aynı anda olmak sizce cesaret işi midir ? Yoksa delilik mi ?

• Ankete Katılan
    34
  • This poll will close: .

Nuunuu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2021
98
18
33
Ya o eski memelerimden sonra bunlara ben bile şaşırırken o napar bilmiyorum😂 bazen boş bulunup ya kolum bir Şeye çarpıyor diye bakıyorum hıı mememmiş diyorum😄 Cebe oturan çok sert kaya gibi değil gayet avuçlanıyor, arkadaşım benden 2 hafta evvel mentor yaptırdı onun benden daha sert. Oturmayan henüz yumuşak meme kısmı,üst taraf sert. Bundan sonra bi de uyluk germe ve alt karın germe yaptırıcam eylül sonunda. Hepsinde bilgilendiririm:)
Oooo sen baştan yaratıyorsun adeta kendini 😍 süperr ☺️ Dr kontrlüne gittiğimde benden daha genç hatunları görünce diyordum ki vayy bee ne kadar geç kalmışım 😂 ama hiç birşey için geç değildir diyorum ve isteyen herkes nasıl mutluysa öyle yaşamalı . Süpersin çok dirayetli ve güçlüsün tebrik ediyorum 💐 mutlaka yazışalım 1 ay sonra nasıl olacaksın çok merak ediyorum. Hatta diğer operasyonlarını da 😄 ben de yarın burun kontrolüme gidince yazımı güncelliycem

mellosh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
50
12
Ben 130 kiloydum spor yaptım ama toparlayamadım. Çocukluktan gelen kiloda olunca olmadı,olduramadım😄 doktorum “yine iyisin başkaları su gibi akıyor senin sırt ve karında bir şey yok”diyor😄 mayısta uyluk yaptırayım diyordum ama sıcaklar gelecek yazımı mahvetmeyim dedim,sene içerisinde kendimi günceller bilgilendiririm sizi:)

Nuunuu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2021
98
18
33
Ben 130 kiloydum spor yaptım ama toparlayamadım. Çocukluktan gelen kiloda olunca olmadı,olduramadım😄 doktorum “yine iyisin başkaları su gibi akıyor senin sırt ve karında bir şey yok”diyor😄 mayısta uyluk yaptırayım diyordum ama sıcaklar gelecek yazımı mahvetmeyim dedim,sene içerisinde kendimi günceller bilgilendiririm sizi:)
Süpersin tebrik ediyorum 👏🏻👏🏻 İsteyen herkesin başaramayacağı bir şey yoktur. Bende 15 kg verdim ☺️ Annem 25 kg verdi . Güzel Haberlerini bekliyorum . Çok memnun oldum 🤗🤗

mellosh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
50
12
Kesinlikle yok... bi de aşık olunca insanın kendisine daha çok bakası geliyor😄 bakalım inşallah sonu iyi olur:) teşekkür ederim❤️ 9 kilo ödemle çıkmıştım kalmış 2,5 kilo ödem,pazartesi işbaşı yapana kadar ayva ve kabak detoksu yaparak onuda atmaya çalışıcam:)

Nuunuu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2021
98
18
33
Kesinlikle yok... bi de aşık olunca insanın kendisine daha çok bakası geliyor😄 bakalım inşallah sonu iyi olur:) teşekkür ederim❤️ 9 kilo ödemle çıkmıştım kalmış 2,5 kilo ödem,pazartesi işbaşı yapana kadar ayva ve kabak detoksu yaparak onuda atmaya çalışıcam:)
Yeşil çay da iç o da attırıyor. Benim de şişkinliğim daha yeni yeni geçiyor. Ameliyat sonrası ilk regli den sonra bence şişkinlik iyice azalıyor. Çok da aşırı yapma böbreklerine zarar verme olur mu?

mellosh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
50
12
Enfla-c doktorum önerdi,yeşil çay,ananas yeme ve kabuğunu kaynatma hepsini yaptım😄 azalıyor gittikçe,işe gidene kadar toparlasam azıcık yeter. İnsan evde oturdukça salıyor🤦🏻‍♀️ Dikkat ederim elimden geldiğince,sağ ol❤️🌺

Selvim14

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2021
84
32
33
Yeşil çay da iç o da attırıyor. Benim de şişkinliğim daha yeni yeni geçiyor. Ameliyat sonrası ilk regli den sonra bence şişkinlik iyice azalıyor. Çok da aşırı yapma böbreklerine zarar verme olur mu?
Nuunuu Nuunuu nasıl oldun tamamen normale döndün mü yeni yeni sutyenler aldın mı kaç beden oluyor, ben 1.ay kontrolüne gittim Dr medikali kullanma artık istediğini giyebilirsin dedi ama ne giyeceğimi bilmiyorum alışveriş için erken mi sence daha ne kadar fark edebilir ki

Nuunuu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2021
98
18
33
Nuunuu Nuunuu nasıl oldun tamamen normale döndün mü yeni yeni sutyenler aldın mı kaç beden oluyor, ben 1.ay kontrolüne gittim Dr medikali kullanma artık istediğini giyebilirsin dedi ama ne giyeceğimi bilmiyorum alışveriş için erken mi sence daha ne kadar fark edebilir ki
Merhaba selvi , iyiyim çok teşekkür ederim ☺️ Yazımı güncelliycektim ama 2. Ayda güncellemeye karar verdim, geçen hafta 1. Ay kontrolüme gittim ben de . Her şey yolunda çok şükür 😅. Ben 3 haftadır hiç birşey takmadan efil efil geziyorum 😂 bence dikiş yerlerine gelecek diye daha erken başka şeyler giymeye bana da dedi dr giyebilirsin diye ama napcan giyil böyle gez işte boşuna mı yaptık silikonları dedi 😂😂 3 hafta sonra tekrar kontrole gidicem o zaman artık alırım duruma göre yeni ciciler 🤩
Sol meme indi tamamen sağ da indi ama ona masaj yapmaya devam ediyor tam soldaki gibi olsun diye. biraz daha yukarıda o hala. Bir de daha büyüktü sola göre onunda etkisi var tabi.
krem sürüyorum dikiş yeri için dermatix bir de kantaron yağı söyledi hafif bastırarak masaj yaparak sür dedi. Hala sabahları yataktan kalkarken acıyor yaa 😢 çook süper diyemem ama gün içinde sıkıntıya düşürmüyor . Çalışırken zorlanmıyorum. Gayet iyiyim.
sen nasılsın? Herşey yolunda mı? Alıştın mı?
sen de benim gibi bakıyor musun açıp açıp 😂 masaj yapıyor musun, indi mi tamamen?

Selvim14

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2021
84
32
33
Masaja yeni başladım 1.ay kontrolünde yapabilirsin dedi ama ben öncesinde ara ara yapıyordum. İki göğüs orantılı duruyor aynı şekilde iyileşme oluyor Dr da öyle dedi, sadece sağ göğüs ara ara acı ağrı hissettiriyor o da öyle beni kısıtlayacak bir şey değil. yumuşamaya başladılar, açıp açıp bakıyorum dokunuyor, masaj yapıyorum kremler sürüyorum 😁😄 genel olarak iyiyim çok şükür sanırım alıştık birbirimize 🤭🤩🤗😍

Nuunuu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2021
98
18
33
Masaja yeni başladım 1.ay kontrolünde yapabilirsin dedi ama ben öncesinde ara ara yapıyordum. İki göğüs orantılı duruyor aynı şekilde iyileşme oluyor Dr da öyle dedi, sadece sağ göğüs ara ara acı ağrı hissettiriyor o da öyle beni kısıtlayacak bir şey değil. yumuşamaya başladılar, açıp açıp bakıyorum dokunuyor, masaj yapıyorum kremler sürüyorum 😁😄 genel olarak iyiyim çok şükür sanırım alıştık birbirimize 🤭🤩🤗😍
Süpeeerr 🤩 çok sevindim
Acısız ağrısız sexy iç çamaşırı giyeceğimiz günler diliyorum 💛 çok az kaldı artık bayağı bir yol katettik 😄