Meme büyütmeden sonra yaşayacaklarınız;

Canim dusta da Cok aci olmaz mi korkuyorum dren bantlarini cikarip dua almaktanda korkuyorum Yarın Kontrolum var dusa girmek kabus gibi geliyor.diyorum ki hic girmeyim Yarın doktor o bantlari cikarsin ve eve gelince dus alayim

Dus haricinde cikarma demek istedin sanirim canim.. Canim senin de sanki Boyle bebek emer de ucu yara olurdu tüm gögüs sizlardi ya o sekilde aci mi olurdu..aglatiyor gercekten

Dus haricinde cikarma demek istedin sanirim canim.. Canim senin de sanki Boyle bebek emer de ucu yara olurdu tüm gögüs sizlardi ya o sekilde aci mi olurdu..aglatiyor gercekten
Benim ağrım daha çok baskıdandı. Dayanılmaz bi baskı vardı bu ağrı da 10 güne azaldı.
Siz de 10 gün dolana kadar sabredin çok rahatlayacaksınız.

Merhaba benim 10. Gün. yumusama ilk zamanlara gore biraz var ama sert tabi hala. aşağı tarafların odemi geçince biraz küçüldü ama silikonlar yukarda ve koprucuk kemigimin 3 parmak altından basliyor sanki silikonlar. bu silikonlar yukarıdan indikçe meme büyüyecek birleşecek ve şekilli duracak mı ? 400 cc takıldı kas altı bana. Resmen boynumdalr yukarda hala

merhabalar, benim 295 cc kas altı protez ameliyatımdan sonra da silikonlar çok yukarıda duruyordu ama zamanla olması gereken yere indiler. memeler bende büyümedi ödem gittikçe hafif küçüldüler bile ama kesinlikle daha şekilli ve güzel oluyorlar,sadece biraz sabretmek gerek :)

Canım şimdi nasılsın toparlandın mı ?

Çok ihtiyacım vardı böyle detaylı bilgilere teşekkür ederim,bazı sorularım var ben minyonum boyum 160 kilom 45,doktor büyük olasılıkla bana küçük protez önerecek ama şöyle bir şey var ki zaten minyonum ben artık genç kız gibi çocuk gibi değil kadın gibi gözükmek istiyorum ve büyük meme çok seviyorum 400 450 civarı düşünüyorum sizin boy ve kilonuz kaç ve 300 e nasıl karar verdiniz memnun musunuz,keşke daha büyük yaptırsaydım diye hiç düşündünüz mü

Bildirim gelmediği için görmemişim üzgünüm. Silikonun yukarıda olması ameliyat sonrası normal, birkaç ay içinde aşağıya inecek. Doğal görünüme kavuşacak. Memenin üstü değil, altı dolgun olmalı zaten. Memenin küçülmesi aslında gerçekten küçülmesinden değil, ödemlerin inmesinden kaynaklı. Ödemler indikten sonraki görüntü aslında bizim silikonumuzun gerçek ölçüsü. Dekolte bölgesinin çok ayrık durması ise meme yumuşayınca düzelecek, birleşecek

Ben yaptırdığımda 173 boyunda 56 kiloydum. Doktoruma "büyük ama doğal büyük olsun" dedim. Ameliyat sırasında 350 deneyip sığmadığını, böylece 300 taktığını söyledi. Şuanda 66 kiloyum

Onun dışında 160 boy ve 45 kiloda bir hastaya (tabiki kişisel tercih ama kendi görüşüm)
400-450 CC abartı, dolayısıyla sahte duracaktır. Ben doğal durmasını sahte durmasına tercih ederim. Ayrıyeten, sizin istediğiniz boyutun yanısıra, derinizin esneme kapasitesi daha önemli. Bana 350 sığmadığı gibi size de 400 sığmama ihtimali var, çünkü muhtemelen göğüs kafesiniz dar bunun için.

Görüştüğüm bir doktorun bana boyuta karar vermem için önerdiği şeyden bahsedeyim, bir buzdolabı poşetinin içine istediğiniz boyut kadar (mesela 400 dediniz) 400 ml su döküp ağzını bağlayın ve desteksiz giydiğiniz sütyeninizin içine koyun.
Aynada karar vermek daha kolay

Son düzenleme:
Anladım çok mantıklı,teşekkür ederim

Ben de su an oyleyim. 2. Gunum 450 kas alti. Pisman oldum agrisi uyutmuyor

Meme buyutme konusunda rahatladim. Ama karin germe de yaptirmistim. Dikislerim yaniyor bugun 8. Gun oldu. Ne zaman tam anlamiyla iyilesirim?
Kombine ameliyatlar vücudu biraz fazla yorar tabi. Karın germe hakkında bilgim yok korse gibi bir şey giydirildi mi? Memelerin ağrısı 10 güne bayağı azalıyor

Benim de bugün 2. Günüm korse çok baskı yapıyor. 330 CC kas altı konuldu. Çok ağrım yok ama bu baskı hissi ne zaman geçecek bilmiyorum

aynı boyut bana da verildi.acaba görselini paylaşabilir misiniz. yoksa üyelik görselinizdeki sizin göğüsleriniz mi:))

Merhaba benimde 3.gunum nagor marka 390 cc takildi cok agrim var inanilmaz cok pismanim hergun agliyorum siz masil oldunuz?Duzeldimi hersey yolundami insallah oyle umud ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…