Meme dikletirme Ameliyat oldum..

yazınızı okudum bende meme dikleştirme ameliyatı olmak istiyorum dr. araştırması içindeyim.kardeşim bu konuda biraz mağdur bırakıldı.dolayısıyla daha hasas davranıyorum doktorun ismini bende rica ediyorum.

Merhaba,

Forumda yeni olduğum için 100 mesaj yazmadıysam özel mesaj atamıyormuşum. EU2'nin doktorunun adını öğrenmek istiyorum. EU2 veya kendisinin doktorunun adını bildirmek için özel mesaj attığı kişilerden birisi doktorun adını bana da özel mesaj atar mı lütfen. Ben de meme küçültme ve dikleştirme ameliyatı için araştırma yapıyorum. Bu forumda birçok doktorla ilgili yazıyı okudum. Serdar Eren'i de hem burada hem arkadaşlarımdan duydum ama çok pahalı. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Çok teşekkürler.

Neden kimse nasıl bi işlem yapıldığı hakkında bilgi vermiyor? içeriye ne ekleniyor yada neler dikiliyor da bu meme dikleşiyor?Ayrıca 5000-6000tl arası fiyat (2009) şimdi daha da artmıştır, pahalıymış bende dikleştirmek istiyorum, çok sık kilo alıp vermekten zamanında, sarktılar biraz.. Görsel açıdan kendimi daha güzel hissetmek istediğimden olmak istiyorum.. Bilgisi olan

Nasil bir islem oldugunu merak edip internette arastirmistim:) Turk sitelerinde yasak bu goruntuler ama breast lift yazip aratin ve videolari izleyin. ( her doktorun yapabilecegi siradan bir is degil, terzilik gibi huner gerektiriyor. Doktorunuzu iyi arastirin. Sevgiler:))

Merhaba kızlar,
Benim de bu konuyla ilgili merak ettiğim bir şey var.
25 yaşındayım çocuğum da yok ama genetik olarak göğsümün üst kısmı, ucunun altta kalan kısmından daha geniş. Sarkık durmuyorlar ancak yukarı da bakmıyorlar Bir de 10 kilo kadar verdiğim için 80 beden olan göğsüm 75 bedene düştü sanırım... Biraz yumuşama da mevcut.
Göğüs dikleştirme ameliyatı olmak isterim ancak göğsü yukarı almaları için içini doldurmaları mı gerekiyor illa ki? Ben silikon vs istemiyorum. Göğsümün bedeninden de memnunum. Onu nasıl yapacaklar?

merhaba ben de küçültme ameliyatı olmayı planlıyorum ama bununla beraber dikleştirme de yapılması gerekebiliyormuş sanırım.

şu siteden bilgi aldım yardımcı olun lütfen hangi doktora yaptırmalıyım :S

göğüs dikleştirme

Son düzenleyen: Moderatör:
selam eu2 doktorun adını bana da özelden yazarmısın lütfen, şimdiden teşekkürler sevgiler

:18:

[/SIZE][/B]

Merhaba siz yazalı baya olmuş ancak doktorun ismini söyleyebilir misiniz bir de iz kaldı mı ?

Selamlar tatlım.Doktorunu çok merak ettim ve izlerinin son durumunu da.:26: Bu arada Dr. Serdar Öztürk'e mesaj atmıştım bilgi almak için, o da mailinde şey demişti; ücret protez kullanılıp kullanılmamasına göre değişiyor demişti.Hastane durumunu da ilk kez duydum senden :26:

arkadaşlar daha önce ismi yazılmış rof. Dr. ADNAN UZUNİSMAİL.

canım lütfen doktor ismini paylaşabilir misin,,bu operasyonu geçiricem ve henüz doktoruma karar veremedim benim için yönlendirici olabilir

doktor ismini bende merakla bekliyorum lütfen tavsiye edilen doktorlar varsa bilinen yardımcı olun zaten bu karar evresinde en zor sey doktora karar vermek sanırım:S

doktor ismini bende merakla bekliyorum lütfen tavsiye edilen doktorlar varsa bilinen yardımcı olun zaten bu karar evresinde en zor sey doktora karar vermek sanırım:S

kesinlikle doktorumu tavsiye edebilirim gönül rahatlığıyla Op.Dr.Murat Ataseven.Cuma günü meme büyütme ameliyatı oldum bende.Görüntü olarak süper, zaten benim çok küçüktü göğüslerim istediğim gibi olmuş eşimde çok begenddi.Ama ağrılarım devam ediyo,evde dinleniyorum su anda.Bayram boyunca dinlenicem.10.gün dikişlerim alıncak,Murat Bey kendisi kontrol edicek hem de.Arkadaşlarımın tavsiyesiyle gitmiştim ona.Biri küçültme yaptırmıştı,öbürü dikleştirme yaptırdı.İkiside çok mutlu şu anda.Fazla uzatmayım, sevgili doktorum Murat Bey'i rahatlıkla tavsiye ediyorum.

teşekkür ediyorum izmirdeymiş o doktor ben istanbulda birini bulmak zorundayım burda yaşıyorum bu arada sizede geçmişler olsun darısı tüm isteyenlerin başına:)

BEn yazinizi okudum ve Ameliayt oldugunuz dr adini banada yazabilir misiniz ? Bende suan dr arastiriyorum gogus diklestirme ve karin germe icin . Doktorunuzu gonul rahatligyla onerebilir misiniz? Simdiden cok tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…