Meme dikletirme Ameliyat oldum..

Bende meme dikleştirme ve karın germe ameliyatı olmayı düşünüyorum çok istiyorum cuma günü kulak ameliyatımı olurken doktorumla bu ameliyatlarıda görüşücem..Darısı başıma diyeyim...

Canim, senin adina cok sevindim. Senin doktorun kimdi? Bende gögüs büyültme ameliyati yaptirmak istiyorum, fakat henüz iyi bi doktor bulamadim. Yardimci olursan sevinirim

Ben kulak ameliyatı olmaktan vazgeçip karın germe ve meme dikleştirme ameliyatı aynı anda oldum.Karnım çok acıdı memeler ilk gün sızladılar o kadar ...

Ben kulak ameliyatı olmaktan vazgeçip karın germe ve meme dikleştirme ameliyatı aynı anda oldum.Karnım çok acıdı memeler ilk gün sızladılar o kadar ...

süpersin esra bende kulak amelyati olmustum sira gögüs kücültmekte daha sonrada lazer tedavisi geciricem insallah gercekten icimi rahatlattin demek sizladilar sadece ne güzell umarim bende ayni seyi söylerim operasyondan sonra darisi basima tskkkhihoyyyt

asyam30 doktoruna karar verdinmi peki?

İnş. canım kolay atlatırsın herkese dua ediyorum ameliyat olacaklara..

merhaba arkadaşlar;

epeydir siteye gelmemiştim. Ben ameliyat kararını verirken burda özgürgirl şimdi niki expireuserll arkadaşımızdan cesaret almıştım ve özelden doktorunun ismini göndermişti. Hatta ıstanbul da kontrollerimiz çakıştı tanışmıştık kendisiyle. Yani ikimizin de doktoru aynı Prf. Adnan uzunismail.
Ben ankaradan istanbula gitmiştim operasyon için.
Şimdi annem ameliyat olacak ve kontroller için annemin istanbula gidip gelmesi çok zor olur diye düşündüğümüzden ankara da bir doktor araştırıyoruz. Bakalım ya gazide reha bey ya da özel de nebil bey olacak. Aslında reha beye karar verdik ancak 8-9 ay sonrasına gün alınabiliyormuş yaza kalsın istemiyoruz. Annemin yaşından dolayı oluşabilecek komplikasyonlardan korktuğumdan tam teşekküllü bir hastanede olması benim için öncelik taşıyor.

Bu işin en zor kısmı karar vermek ve ön araştırma yapmak. En kolayı ameliyatı olmak inanın.

Herkese sevgiler.

sevsar allah razi olsun canim.. doktorun ismini bizimle paylastigin icin.
ben bir irtibata geceyim

asyam30 doktoruna karar verdinmi peki?

söyle karar verdim lazerci gül komsum oda ilker beyle beraber calisiyorlar yanii ,,garanti altinda gibii dr,beyi cok övdüler tanisacagiz bakalim umarim anlasiriz indirimde yaparsa ohhhhhhhhhh DR:ILKER MANAVBASI

kızlar meraba,göğüs estetiğiyle ilgili birçok yazı okudum.Fakat benim merak ettiğim diğer çok önemli bir konu da cinsellik.Acaba bu operasyon sonrası göğüslerdeki hassasiyet ne durumda oluyor,yine haz alınabiliyor mu acaba

his kaybinimi? soruyorsun gecici bir süre hissetmiyorsun ama daha sonra hissetmeye baslandigini duydum benim icinde önemli his kaybi umarim ömür boyu kaybetmeyiz ,,,insallah seni dogru anlamisimdir türkcem kit birazzohaoldumsmile

merhaba,
ben de yeni katildim buraya.. gogusumu dikleştirmek istiyorum..doktorunuzun adini alabilir miyiz ? bu kadar ovgu dolu yazdiktan sonra niye adini vermiyorsunuz ki ?? kotuleseydiniz ve ismini vermeseydiniz anlardim da ..buradaki amac iyi seyleri paylaşmak ve yardimci olmak değil mi ? neyse siz bilirsiniz !

EU2 canım doktorun adı neydi özelden mesaj atarmısın bana?

bu forumları beğenmiyorsanız yazmayın hiç!!!! Bu forumlarda adı geçen bir çok doktor alanında çok başarılı doktorlar!!!neye göre kime göre bu kıyaslamanız? sizin doktorunuz size göre kıyaslanamayacak kadar harikalar ötesidir...bana göre de hiç bir doktor HARİKALAR ÖTESİ OLAMAZ!!! EN İYİ DİYE YAZILAN VE ADI MEDYADA ÇOK GEÇEN DOKTORLARIN BİLE... İYİ OLMAYAN SONUÇLARI VAR

Son düzenleme:

Ayyyyy aynen Jelesec cim ..Çokkkk saçma yersiz ötesi bir açıklama olmuş yani madem buralara layık gormuyorsun doktorunu ne takılıyorsun o zaman . Burda bu kadar insanız doktorlarımızdan memnun kalmışız çok şukur biz hepimiz salakmıyız afedersin. Ne saçma yaaa Doktoru kimmiş bu arada cok merak ettim dogrusu prof oldugunu yazmış.Biz ne proflar ne sosyete doktorları duyduk burda pehhhhh.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…