Meme estetigi oldum memnun degilim

Kondip

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2017
23
7
41
Merhaba ben 1 ay once meme estetigi oldum. Hem diklestirme hem silikon. Goguslerim basik yassi duruyor. Ve hic de dik degiller. Hala odem var acaba bundan mi kaynakli. Sonradan diklesirmi. Benimle ayni sorunu yasayanlar var mi. Ya da onerileriniz. Bu arada doktor duzelecek diyor 6 aya kadar

6 aydan önce protezler tam oturmadığı için şekil bozuklukları olabilir. Zamanla çoğu düzeliyor.

Doktorla da konustum dun. Duzelecek diyor. Ama bu sarkiklik nasil.gececek bilmiyorum. Umarim.duzelir. psikolojim bozuldu.

Selam. Bende dikleştirme yaptırdım ama silikonsuz. Ona rağmen dimdik. Senin silikonlu olduğu için daha da dik olmalıydı diye düşünüyorum. Çünkü tam tersi ödemler indikçe göğüs yumuşuyor ve bi parça sarkarak doğal görünümünü alıyor.
Resim koydunmu bakalım belki sana öyle geliyordur

Merhaba ben 1 ay once meme estetigi oldum. Hem diklestirme hem silikon. Goguslerim basik yassi duruyor. Ve hic de dik degiller. Hala odem var acaba bundan mi kaynakli. Sonradan diklesirmi. Benimle ayni sorunu yasayanlar var mi. Ya da onerileriniz. Bu arada doktor duzelecek diyor 6 aya kadar
Protezin yerine oturması şekillenmesi gerekiyor,Buda zamanla oluyor. Bir aylık süreçte göğüslerinin şeklinin garip durması normal,basık ve yassı olabilir. Ama dik olmamasına birşey diyemem .Şu anda bile gayet dik ve ağzına girecek gibi olması lazımdı. Zamanla aşşagı inip şekilleniyor çünkü.

Bu cumartesi randevum var doktorla. Bakalim ne dicek. Telde konustuk cok normal duzelecek diyor. Tesekkur ederim cevapladiginiz icin.

X