Meme estetiği oldum ve protezler çok yukarda bilgi sahibi olanlar moralim çok bozuk yardımcı olabilirler mi?

Merhaba herkese 12 gün önce kas altı meme büyütme ameliyatı oldum 270 cc ultra high mentor silikon takıldı. O günden bugüne sadece ödemlerim indi fakat kendi göğüsüm altta kaldı çok şekilsiz duruyor, protezler de yukarda kaldı ve şöyle sinirlerimi bozan bir görünüm var normalde göğüslerim küçük ve dikti ama silikon sonrası kendi göğüs uçlarım aşağı bakıyor çok moralim bozuk ben zaten fazla minyonum doktoruma doğal olsun dedim şimdi hem büyük oldu hem şekilsiz hem yukarda. Bilgi sahibi olanlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim (Bu arada bandaj kullanmaya başladım)
Merhaba , benim de sol göğsüm böyleydi ve çok büyük silikon takmış doktorum çıkartmak zorunda kaldım, sol tarafim göğsüm altta silikon üstte değişik bir görüntüsü vardı son zamanlarda en sonunda tamamen çıkartmak zorunda kaldım ancak neden böyle olduğunun cevabını Bi türlü alamadım doktordan.sizde durumlar şimdi nasil düzeldi mi

Merhaba arkadaşım.
Benimde bugün 19. Gün göğüs silikonlarim aynı bu şekilde çok yukarıda herhangi bir eşitsizlik yok. Bandaj kullanıyorum bende. Ameliyat sutyenimde kendinden bandajli. Ödemelerim geçmeye göğüsün yumuşamaya başladı. Böyle kalacak diye çok korkuyorum. Masaj yapıyorum sabah ve akşam.. doktorum sporcu sütyeni takabilirsin dedi ama ben korsesiz gezmiyorum. Herhangi bir düzelme oldu mu? Benimki 450CC 1.64 65 kiloyum

Merhaba herkese 12 gün önce kas altı meme büyütme ameliyatı oldum 270 cc ultra high mentor silikon takıldı. O günden bugüne sadece ödemlerim indi fakat kendi göğüsüm altta kaldı çok şekilsiz duruyor, protezler de yukarda kaldı ve şöyle sinirlerimi bozan bir görünüm var normalde göğüslerim küçük ve dikti ama silikon sonrası kendi göğüs uçlarım aşağı bakıyor çok moralim bozuk ben zaten fazla minyonum doktoruma doğal olsun dedim şimdi hem büyük oldu hem şekilsiz hem yukarda. Bilgi sahibi olanlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim (Bu arada bandaj kullanmaya başladım)
Merhaba sana nasıl korse verildi ilk önce onu merak ediyorum .bende üstten bandaj olan kullanıyorum ve doktorum bu göguslerın yukarda kalmaması için gerekiyor dedi .meme ameliyatı tamamen 6 aya oturuyor merak etme henuz çok erken şuan çok cirkin ve sevmediğin bir görüntü ola bilir ama öyle kalmayacak !ayrıca meme ucu da zamanla düzelecek.nasıl burun 6 ayda oturuyor Buda silikon vücudun şeklini alması ödemin bitmesi zaman alan bir şey.zaten yaklaşık 1 ay korse kullanıyoruz Buda şekil alması ve ödem için .

Merhaba arkadaşım.
Benimde bugün 19. Gün göğüs silikonlarim aynı bu şekilde çok yukarıda herhangi bir eşitsizlik yok. Bandaj kullanıyorum bende. Ameliyat sutyenimde kendinden bandajli. Ödemelerim geçmeye göğüsün yumuşamaya başladı. Böyle kalacak diye çok korkuyorum. Masaj yapıyorum sabah ve akşam.. doktorum sporcu sütyeni takabilirsin dedi ama ben korsesiz gezmiyorum. Herhangi bir düzelme oldu mu? Benimki 450CC 1.64 65 kiloyum
Kuzu zaten henuz çok erken zamanla düzelecek.şuan ödem var bide protezin yerleşmesi zamanla olacak şeyler .19 gün de oturması imkansız tamamen iyileşmesi ve oturması 6 aymiş.3 hafta doktorun yazdığı korse zorunlu .sonra normal sporcu sütyeni taka bilirsin.

Valla haklısın balım.sabirla bekliyorum. Zaten hala ağrılarım geçmedi. Hele sporcu sütyeni takmak ölüm gibi bi seyy...

Merhabalar,ben de 12 martta kas altı dikleştirmeli oldum. 295 cc takıldı. Çok sorunsuz geçti sürecim ama şu an gözüme küçük geliyor. 75 b idim 80b-c kup oldum. Sizlerde de böyle bir sorun oldu mu? Daha doğrusu beğenmezlik😩
Merhaba 😃biliyormusun bende şuan o durumu yaşıyorum benım 350 cc ama küçük geliyor.keşke daha büyük yaptırsaydım diyorum .ama korktum açıkçası kafa kadar olur diye .şuan ödemler gittiği için ufak geliyor banada😃

Merhaba herkese 12 gün önce kas altı meme büyütme ameliyatı oldum 270 cc ultra high mentor silikon takıldı. O günden bugüne sadece ödemlerim indi fakat kendi göğüsüm altta kaldı çok şekilsiz duruyor, protezler de yukarda kaldı ve şöyle sinirlerimi bozan bir görünüm var normalde göğüslerim küçük ve dikti ama silikon sonrası kendi göğüs uçlarım aşağı bakıyor çok moralim bozuk ben zaten fazla minyonum doktoruma doğal olsun dedim şimdi hem büyük oldu hem şekilsiz hem yukarda. Bilgi sahibi olanlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim (Bu arada bandaj kullanmaya başladım)M

Merhaba öncelikle bu durum normal korkacak bir şey yok zamanla oturacak .bana doktorun ilk söylediği şey bu oldu ilk aylarda göğüsünün görüntüsünü sevmeye bilirsin ama merak etme düzelecek . gögus uçları aşagı bakması normal zamanla tam oturması 6 ay oluyormus .bide 12 gunde ödemın gitti diyorsun bu imkansız benım 1 ay 5 günüm hala ödem var .bide merak etme öyle büyük kalmayacak keşke daha büyük yapsaydım diyeceksın 😃

Merhaba 😃biliyormusun bende şuan o durumu yaşıyorum benım 350 cc ama küçük geliyor.keşke daha büyük yaptırsaydım diyorum .ama korktum açıkçası kafa kadar olur diye .şuan ödemler gittiği için ufak geliyor banada😃
Siz başlarda 275 cc yaptırdım diyordunuz şimdi 350 diyorsunuz neden acaba?

Memelerim düzelmeye başladı 52. Günüm. Onlarla ask yasıyorum resmen.... Hâlâ şiş ve dekoltemde ödem var ama
Çok sevindim senın adına bendede 1 ayı geçti sol göğüsümde ödem var hala ama çok güzel her şeye rağmen sütyensiz bir hayat ne kadar güzelmiş 😃güle güle kullanmanı diliyorum.sende kaç cc ?

Arkadaşlar ağrılarınız ne zaman geçti .Benim bugün 6.günüm hala çok fazla ve ödem var .Eylül 1 Dr okula başlayacağım inşallah o zamana kadar ağrılarım geçer yürümem ve kol hareketlerim normale döner.

Valla haklısın balım.sabirla bekliyorum. Zaten hala ağrılarım geçmedi. Hele sporcu sütyeni takmak ölüm gibi bi seyy...
Kızlar benim de 10 gün olmadı henüz ama nem o korseye bu sıcak ta dayanamadım sporcu sütyeni takıyorum diğeri acayip sıkı ve büyük olan sağ memeyi yamultmustu resmen baskıdan simdi daha iyiyim

Arkadaşlar ağrılarınız ne zaman geçti .Benim bugün 6.günüm hala çok fazla ve ödem var .Eylül 1 Dr okula başlayacağım inşallah o zamana kadar ağrılarım geçer yürümem ve kol hareketlerim normale döner.
Benim de aynen 1 Eylül de başlamam lazım 8 gün oldu tas gbi ağrılı ve kambur nasıl gidecem agrı kesici olmasa duramıyorum da

Bugün 11.Gün daha iyiyim ama hala hiç bir iş yapamıyorum. İnşallah okul başlayana kadar toparlaniriz
Ben de ev taşınma vs iş güç var bi poşetin düğümü çözemez pozisyondayım biraz iş yapsam sırtıma bıçak saplanıyor
Korse takıyormusunz benim ki çok ssıkıcı

X