Meme estetiği oldum ve protezler çok yukarda bilgi sahibi olanlar moralim çok bozuk yardımcı olabilirler mi?

Bugün nasılsın ben meme batma vs agrı çok azaldı ama su sırt ağrısı fena 😪 iş yapabiliom ama çabuk bitiyor gücüm
Daha iyiyim bende de ağrı bayağı azaldı sanki şişlik ve dolgunluk da biraz azaldı. Sırt ağrısı muhtemelen sırt üstü yatmaktan oluyordur.16 gün oldu artık ev işi yaşasam sorun olur mu ki korkuyorum biraz hiç bir iş yapmıyorum ama ev berbat halde yapmam da gerek

Daha iyiyim bende de ağrı bayağı azaldı sanki şişlik ve dolgunluk da biraz azaldı. Sırt ağrısı muhtemelen sırt üstü yatmaktan oluyordur.16 gün oldu artık ev işi yaşasam sorun olur mu ki korkuyorum biraz hiç bir iş yapmıyorum ama ev berbat halde yapmam da gerek
Ev taşınma vs işler içinde iyileşmeye çalışıyorum iş yapıyorum sırtıma bıçak saplanıyor

Merhaba herkese 12 gün önce kas altı meme büyütme ameliyatı oldum 270 cc ultra high mentor silikon takıldı. O günden bugüne sadece ödemlerim indi fakat kendi göğüsüm altta kaldı çok şekilsiz duruyor, protezler de yukarda kaldı ve şöyle sinirlerimi bozan bir görünüm var normalde göğüslerim küçük ve dikti ama silikon sonrası kendi göğüs uçlarım aşağı bakıyor çok moralim bozuk ben zaten fazla minyonum doktoruma doğal olsun dedim şimdi hem büyük oldu hem şekilsiz hem yukarda. Bilgi sahibi olanlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim (Bu arada bandaj kullanmaya başladım)
Daha sonraki sonuc ne oldu ogrenebilirmiyim suan memnunmusunuz oturup sekil aldimi bende taktirdim ama çok yukarıda sinirlerim altüst 😌😌😌

Merhaba herkese 12 gün önce kas altı meme büyütme ameliyatı oldum 270 cc ultra high mentor silikon takıldı. O günden bugüne sadece ödemlerim indi fakat kendi göğüsüm altta kaldı çok şekilsiz duruyor, protezler de yukarda kaldı ve şöyle sinirlerimi bozan bir görünüm var normalde göğüslerim küçük ve dikti ama silikon sonrası kendi göğüs uçlarım aşağı bakıyor çok moralim bozuk ben zaten fazla minyonum doktoruma doğal olsun dedim şimdi hem büyük oldu hem şekilsiz hem yukarda. Bilgi sahibi olanlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim (Bu arada bandaj kullanmaya başladım)
Şeklini alması 1 yıl sonra olacak 6 aydan sonra görünüşünün değişmeye başladığını göreceksin. Benimde aynı senin gibiydi

Kizlar meraba benimde 9. Günüm kasalti 335 CC takıldı minyonum bugün bı tsortle denedim inanılmaz büyük geldi gözüme çok pişman oldum yaptırdığıma acaba ödemli olduğu için mi iner mi bu kadar büyük kalırsa yandimmm
Merhaba geçmiş olsun öncelikle ,ben de 53 kilo minyon bir kadınım doğal istediğim için bana 250 cc takıldı önceden de biraz meme dokum vardı ama benim dümdüz değildi hiçbir zaman ,küçük damla şeklinde idi Lolita memesi gibi düşünün. Benim 2 aya yaklaştı ameliyat olalı . İlk zamanlar kocaman duruyordu ödüm kopuyordu ama ödem gidince protez de keseye oturdukça küçülüp yumuşuyor :) ama 335 yine de biraz büyük gibi sanki ,ama ilk haftalardaki gibi durmaz ödemden o abartı büyüklük mutlaka küçülür 335 tskma sebebi neydi peki siz büyük mü istediniz ,dr mu öyle uygun gördü ,eğer öncesinde meme dokunuz hiç yoksa 335 o zaman çok normal durur

Merhaba , benim de sol göğsüm böyleydi ve çok büyük silikon takmış doktorum çıkartmak zorunda kaldım, sol tarafim göğsüm altta silikon üstte değişik bir görüntüsü vardı son zamanlarda en sonunda tamamen çıkartmak zorunda kaldım ancak neden böyle olduğunun cevabını Bi türlü alamadım doktordan.sizde durumlar şimdi nasil düzeldi mi
Biraz geç cevap verdim ama o kadar acı çektim ve bir sürü para verdim hala göğüsümde silikonun varlığını hissediyorum çok abartı bi durumda değilim ama kesinlikle çok memnunda değilim 8 ay olmuş hala ağrı yanma batma yaşıyorum tabii ki çok minimal şekilde takipteyim ama ilk görüntüye göre tabii ki daha farklı daha toparlandı

Daha sonraki sonuc ne oldu ogrenebilirmiyim suan memnunmusunuz oturup sekil aldimi bende taktirdim ama çok yukarıda sinirlerim altüst 😌😌😌
Tabii ki şekil değişti ama ben hala çok memnun değilim açıkcası. Başta ameliyat süreci kişiden kişiye göre zor oluyor sanırım bu yüzden de insan panikliyor. Benim için ağrılıydı ve bilinçsizdim sürekli sağdan soldan yazılanları okuyup panikledim. Herkesin bedeni ve deneyimi farklı. O yüzden pozitif olmaya çalışın elinizden geldiğince. Zor bir süreç kimine göre de kolay ne olursa olsun ameliyat sonuçta, maddi olarakta verdiğiniz bir para var ve güzelleşmek için veriyorsunuz doktor seçimi çok çok önemliymiş bunu anladım. Çok fazla yorum okumayın bence kendi sürecinizi kendiniz deneyimleyin. Umarım zamanla memnun olursunuz :)

Kizlar meraba benimde 9. Günüm kasalti 335 CC takıldı minyonum bugün bı tsortle denedim inanılmaz büyük geldi gözüme çok pişman oldum yaptırdığıma acaba ödemli olduğu için mi iner mi bu kadar büyük kalırsa yandimmm
Merhaba boyunuz kilonuz nedir şuanki görüntü nasıl

Merhaba boyunuz kilonuz nedir
boyunuz kilonuz nedir silikonlar indi mi yerine

Merhabalar,ben de 12 martta kas altı dikleştirmeli oldum. 295 cc takıldı. Çok sorunsuz geçti sürecim ama şu an gözüme küçük geliyor. 75 b idim 80b-c kup oldum. Sizlerde de böyle bir sorun oldu mu? Daha doğrusu beğenmezlik😩
Merhaba hala gözünüze küçük geliyor mu boyunuz kilonuz nedir

Merhaba geçmiş olsun öncelikle ,ben de 53 kilo minyon bir kadınım doğal istediğim için bana 250 cc takıldı önceden de biraz meme dokum vardı ama benim dümdüz değildi hiçbir zaman ,küçük damla şeklinde idi Lolita memesi gibi düşünün. Benim 2 aya yaklaştı ameliyat olalı . İlk zamanlar kocaman duruyordu ödüm kopuyordu ama ödem gidince protez de keseye oturdukça küçülüp yumuşuyor :) ama 335 yine de biraz büyük gibi sanki ,ama ilk haftalardaki gibi durmaz ödemden o abartı büyüklük mutlaka küçülür 335 tskma sebebi neydi peki siz büyük mü istediniz ,dr mu öyle uygun gördü ,eğer öncesinde meme dokunuz hiç yoksa 335 o zaman çok normal durur
Merhaba benim meme dokum yok gibi sizce 330 büyük durur mu 1.58 52 kiloyum

Omuz yapınız da çok önemli.sadece boy ve kilo DEĞİL eğer omuzlarınız dar ise büyük durur bence boy kilo vs göre en fazla 300 düşünün bence

X