meme estetiği sonrası asimetri

Merhaba hanımşat 16 kasımda bende ameliyat oldum kas zarı tı altı 350 cc konuldu sol göğsüm diri ve dik sağ göğsüm hızla aşağı inmeye devam ediyor ve bir değişik duruyor üstüde boş yukardan atletli halimle bakınca solda memeyi sağda ayleti görüyorum baya aşağı inmiş çok moralim bozuk neden olur fikriniz var mı

Benim de 40. Günüm ve eşit değil biri daha büyük ve aşağıda diğeri dimdik ve küçük ve aynada da belli oluyo bariz baktığımda. Bugün randevu aldım doktora görünücem bakalım ne dicek. Ödem olsa bile en fazla ne kadar küçülebilir ki yine eşitlenceğini sanmıyorum orantısızlık kaderim olucak benimde :KK34:
Benimde sağ göğsüm yumuşadı ve doğal aşağıda sol göğsüm top gibi sert ve yukarıda ameliyat olalı 6 hafta oldu eşitlenirmi acaba bende çok endişeliyim

Merhaba ben 5 ay önce meme büyütme ameliyatı oldum mememin biri aşağıdaydı ağrım da vardı 2. Operasyon oldum açtılar baktılar bir şey yok dediler. Biraz toparlamışlardı. Tekrar büyük aynı şeklini aldı. Senin asimetrik düzeldi mi çok zaman olmuş?

X