meme estetiği sonrası asimetri

Acikcasi bn de bir asimetri goze carpmiyor yani cok bir fark yok ama o dolgunluk sorunu bn de de var sol meme Üstüm saha az dolgun gibi benimki damla protez. Bi de dedigim gii sag mememin altında cizgi gibi bir katlanti vargibi hafif :/

Acikcasi bn de bir asimetri goze carpmiyor yani cok bir fark yok ama o dolgunluk sorunu bn de de var sol meme Üstüm saha az dolgun gibi benimki damla protez. Bi de dedigim gii sag mememin altında cizgi gibi bir katlanti vargibi hafif :/
Peki önceden de göğüslerinizin altı eşit miydi , yoksa asimetrik mi duruyordu hatırlıyor musunuz ? Üst kısım dolguyla kurtarılabilir ama alt kısma ameliyatsız çözüm olacağını zannetmiyorum.

Eşit değildi o yüzden bekleyin diyorum peki izler ne durumda meme alti miydi?
Evet meme altı. Yukarda duran göğsümün izi tam olarak kıvrımda ama aşağıda duranın biraz yukarıda kalıyor. Yani fazladan aşağı indi sanki. Biraz daha yukarıda dursa onda da kıvrımda kalacak. Bir çok durum o cebin büyük açıldığı gibi o yüzden açıkçası bu tedirginliğim :/ beklemekle eşitleneceğini hep okudum biliyorum fakat bu durumlardan dolayı eşitlenmeyeceğini düşünüyorum maalesef

Anlıyorum bu drumlar insanin canini cok sıkiyor ama bence duzelecek ozelden resim atabilir misn yanlis anlamazsan sadece asimetri miktarini merak ettm

Anlıyorum bu drumlar insanin canini cok sıkiyor ama bence duzelecek ozelden resim atabilir misn yanlis anlamazsan sadece asimetri miktarini merak ettm
Doktora gideyim de zaten bekle diyebilir yani bu sabah daha iyi gibi duruyordu ama anlayamıyorum artık açıkçası:) fotoğraf paylaşmak istemiyorum çünkü sutyenle çok belli olmuyor

Aynı sorun bende de var. 1 eylülde kas altı yuvarlak protez takıldı.Benim de sol göğsüm biraz daha aşağıda duruyor ,aslında sağ göğsümün yukarı dolgunluğu daha fazla demek daha doğru. Başından beri öyleydi zaten ödem varken de sağ taraf daha şişti, tabi o zaman takmıyordum nasılsa ödem geçecek diye ama şimdi tam 1 ay oldu ödem kalmadı ama o fark çok olmasa da devam ediyor.1 aydır göğüsleri üst kısımdan bastıran bir bandaj vermişti doktor onu da kullanıyorum. Hatta şimdi sağ tarafı biraz daha aşağıda tutuyorum sağ taraf da insin diye ama pek bi değişiklik yok.büyüklüğünden ameliyat sonrası süreçten falan çok memnundum ama bu durum beni endişelendirmeye ve üzmeye başladı.Umarım normal bir durumdur ve düzelir.

Senin daha cok yeni ben ilk başlarda böyle bir durumu farketmemistim sonradan farkettim ama senin daha 1 ay olmuş bence beklemelisin bi süre

Olcu bu değil ki mesela benim ameliyat öncesi 75A ydi şimdi 75C nasıl anlaşıldığı nette yazıyor senn yazdığın eksik
Nasıl anlaşıldığını biliyorum zaten sanırım cup ölçümü sormaya çalışıyorsunuz. Ameliyat öncesi destekli 70a idi ameliyat sonrası 70c. Beden ve cup ölçülerim bunlar.

Mrb kızlar ben 3 sene önce yaptırdım ve çok şükür bir asimetrik sıkıntı yaşamıyorum. Bunun en büyük nedeni derinin kaldırabileceğinden daha büyük protez takılmış olması. Şöyle düşünün; silikon olduğu için göğüsünüz sarkmayacak ama deriniz kaldırmadığı için yanlara doğru açılmaya başlayacak ve bu yüzden südyensiz ya da bikiniyle göğüs kafesiniz dümdüz gözükecek. Bu yüzden vücudunuza orantılı yaptırmaya çok dikkat edin. Ayrıca şunu da belirtmek isterim zaten göğüsümüz eşit değildir belirli cc'lerde implantlar olduğunu biliyorum ve çok büyük bir fark olmadığı sürece birini küçük diğerini büyük takamazlar. Bunların dışında her ne olursa olsun doktorunuzdan 2. bir ameliyatı istemek (ücret ödemeksizin) sizin hakkınız. Belki küçük farkları kapatmak için göğüse dolgu yapılabilir??

X