meme estetiği sonrası asimetri

Slm kizlar, bende ocagin 2sinde ameliyat oldum nerdeyse 1sene olcak 375cc yuvrlak takildi lakin ikisi esit olmadi sol meme daha dik dolgun digeri daha kucuk ve asagi bakiyor . temmuzda yine gittim yag dolgusu yapti lakin sonuc ayni arkadaslar malesef benimde sansim tutmadiya
Ayrıca doktorunuz kimdi? İsim verelim ki başkaları mağdur olmasın. Benim daha 1 ay olmadı ama bende de küçük bi fark var. Pek önemsemiyorum. Şişlikler inince belli olacak asıl.

Ayrıca doktorunuz kimdi? İsim verelim ki başkaları mağdur olmasın. Benim daha 1 ay olmadı ama bende de küçük bi fark var. Pek önemsemiyorum. Şişlikler inince belli olacak asıl.
Benim ameliyat sonrası çok ödemim yoktu. Yani biri yukarıda biri aşağıdaysa genelde öyle kalıyor sanırım. Birebir eşitlik beklemiyoruz tabiki ama en azından benimkinde doğrudan fark ediliyor farklılık. İnternetten before after fotoğraflarına bakıyorum çoğunda iki meme farklı duruyor. Biz mi abartıyoruz anlayamadım gerçekten.

Daha önceden dokun vardı sanırım değil mi? Peki birşeyi daha merak ettim canım masraflar nasıl yanı sadece protez ücreti olarak mı ödeyeceksin ? Bana da doktorum c Cup olacaksın demişti fakat göğüs cebim darmış dokum da hiç yoktu zAten 325 cc ile b Cup oldum 12 cm dokum var. Tekrar ameliyat olmayı düşünüyorum ama eşimi ikna vs zor gibi gözüküyor
Canim sen sonrasinda sordunmu peki c cup olacaksin demistiniz olmadim diye?
2. Ameliyatlarda cep daha genisledigi icin daha buyuk cc ler konabiliyomus ama dedigin gibi esleri ikna etmek zordur:KK43:
Su cc olayini anlayan bilen biri varsa anlatsin:KK66:
Onceden 6 cm dokusu olan bir arkadasim vardi, 255 cc takildi ve dolu dolu c cup oldu, banada 300 cc takildi hemen hemen onunla ayni boy olacak gibi.

Canim sen sonrasinda sordunmu peki c cup olacaksin demistiniz olmadim diye?
2. Ameliyatlarda cep daha genisledigi icin daha buyuk cc ler konabiliyomus ama dedigin gibi esleri ikna etmek zordur:KK43:
Su cc olayini anlayan bilen biri varsa anlatsin:KK66:
Onceden 6 cm dokusu olan bir arkadasim vardi, 255 cc takildi ve dolu dolu c cup oldu, banada 300 cc takildi hemen hemen onunla ayni boy olacak gibi.

Sordum ama böyle de güzel zAten göğüs cebin dardı 375 denedim olmadı dedi doktorum. Ben de kötü oldu demiyorum ki sadece beklediğim boyutta olmadı bir de dalgalanma vs var başımda şu an bi de en son asimetrik duruyordu hepsi birden birleşince çekilmez oluyor işte :)) senin arkadaşından daha fazla dokun var Hem ona daha küçük cc takılmış aslına bakarsan 5 cm'den fazla fark olması gerekir aranızda ama İnan canım ben de hiç anlayamıyorum :KK43: bu ara makalelere sardım onları okuyorum mesela doktorun biri demiş ki köprücük kemiğinin başından meme ucuna doğru çapraz gibi ölçüm yapıldığında normal ölçülü göğüste 19-21 cm olması lazım diyor ben akşam ölçtüm benim 17 cm çıktı . Yani gerçekten mesela şöyle bi 20 cm filan olsaydı hani büyüklüğü dE belki gözüme daha iyi gelecekti .. şu an 12 cm dokum oldu daha önceye göre tabii ki çok iyi ama olmuşken 15 cm filan olsaydı en büyük c Cup olma derdinde değilim en küçük c cuplardan olsam yeterdi bana .. hadi onu geçtim dalgalanma yada çöküklük olmasaydı .. aslında beni en çok üzen şey ne biliyor Musun canım bunları benim vücudumun yapması yani mesela derim ince diye dalgalanma oluyor yanı buna ne yapılabilir ki ? Göğüs cebi dar diye istediğim gibi olmadı vs vs şu an eşimi ikna etmek de çok zor .. bilemiyorum ..

Haklisin canim, bazi seyleri vucudumuz yapiyor, daha buyuk protezin sigmamasida vucudumuzla alakali. Dr ne yapsin ki.. yoksa onlar icin ayni islem kucuk takinca daha cok para kazanmiyolar, veya buyuk takinca az kazanmiyolar:KK66:
Bugunlerimize binlerce sukur, hepimiz yillardir cok istedigimiz ameliyatlari saglikla atlattik, masallah.
Soyle dusun, goguslerin normalde simdiki halinde olsa ameliyat olurmuydun?:) olmazdin hatta benim goguslerim ideal boyutta diye dusunurduk:) ama iste insanoglu hep daha fazlasini istiyor olmusken:)
Ben dr a ilk muayeneye gittigimde bir bayan vardi, baska bi dr buyuk istedigi icin sinirlari zorlayip vucuduna uymayan buyuklukte takmis, kadincagiz cok pismandi, yeniden ameliyat olmaya gelmisti, ve bana sıkı sıkı tembihleyip, sakın olurundan büyük istemeyin ne sığıyosa o konsun demişti. Sonradan stres sıkıntı yaşama riski çok yüksek yani vücuda uymayan protez taktırınca, bugünlerimize şükür❤️ Tiramisu35 Tiramisu35

Haklisin canim, bazi seyleri vucudumuz yapiyor, daha buyuk protezin sigmamasida vucudumuzla alakali. Dr ne yapsin ki.. yoksa onlar icin ayni islem kucuk takinca daha cok para kazanmiyolar, veya buyuk takinca az kazanmiyolar:KK66:
Bugunlerimize binlerce sukur, hepimiz yillardir cok istedigimiz ameliyatlari saglikla atlattik, masallah.
Soyle dusun, goguslerin normalde simdiki halinde olsa ameliyat olurmuydun?:) olmazdin hatta benim goguslerim ideal boyutta diye dusunurduk:) ama iste insanoglu hep daha fazlasini istiyor olmusken:)
Ben dr a ilk muayeneye gittigimde bir bayan vardi, baska bi dr buyuk istedigi icin sinirlari zorlayip vucuduna uymayan buyuklukte takmis, kadincagiz cok pismandi, yeniden ameliyat olmaya gelmisti, ve bana sıkı sıkı tembihleyip, sakın olurundan büyük istemeyin ne sığıyosa o konsun demişti. Sonradan stres sıkıntı yaşama riski çok yüksek yani vücuda uymayan protez taktırınca, bugünlerimize şükür❤️ Tiramisu35 Tiramisu35

Tabii canım bazı fotolar görüyorum nette gerçekten büyük olmuşlar ve kişinin bedenine göre hiç uygun olmamış .. 300 cc ile 500 ccyi takmak doktor için aynı işlem bunu da biliyorum .. ama hani nasıl anlatsam bunlar biraz da kişinin isteğiyle alakalı birşey bazıları belki benim göğsümü büyük bulabilir daha küçüğünü dE isteyebilir . Ama dediğim gibi memnuniyetle alakalı şeyler en azından dediğim gibi en küçük c cuplardan olmak isterdim , biraz da ilk görüşmemizde öyle söylediği için kafamda yer etmiş hemen kabullenmişim demek c Cup olmayı, ama işte bazı şeyler ameliyatta ortaya çıkıyor bir de benim korkum vardı hep küçük olacak istediğim boyutta olmayacak gibime geliyordu hep.. şu dalgalanma ve çöküklük olmasaydı bari foto da koydum kızlardan bazıları biz birşey göremedik dediler çıplak olunca bariz görünüyor ama çıplak foto koymayı sevmiyorum .. doktorumla görüşücem ama iyice emin olayım bi 2 ay geçsin hayırlısıyla..

Slm kizlar doktorum aykut misirlioglu . Ben ayni anda iki operasyon oldum ikisidndede revizyon yapti sonuc yine fiyasko . burevizyon icinde 500euro para aldi ama basaramadi.diger operasyonum karin germeydi.tam karin istedigim halde mini yapti lakin hala kocaman karnim oldu.yazinda fazla deriyi alcam deyip kocaman bikesi yapti sonuc berbat kesinlikle odoktora gitmeyin arkadaslar.

Evet canim bacaklarimdan aldi.full narkozla oldum cünki oanda karnimdanda revizyon yapti tabi oda basarisiz oldu!

Valla canim artik oda ilgilenmiyor bende. Enson okkali bir msj yazdiktan sonra kontagimi kestim. Her basarisizligina bikilif uyduruyordu bende daha fazla muhattap olmak istemedim. Slikonlarim degismedi ayni yag enjekte etmisti Oda 2aydan sonra eridi yine biri buyuk biri kucuk oldu

Valla canim artik oda ilgilenmiyor bende. Enson okkali bir msj yazdiktan sonra kontagimi kestim. Her basarisizligina bikilif uyduruyordu bende daha fazla muhattap olmak istemedim. Slikonlarim degismedi ayni yag enjekte etmisti Oda 2aydan sonra eridi yine biri buyuk biri kucuk oldu

Üzüldüm sizin adınıza öyle birşey ki memesiz olmak kadar sorunlu bi memeye sahip olmak da zor sonuçta ne Ümit'lerle ameliyat oluyoruz asimetri sorunu olan yada dalgalanma sorunu olanlar yazın gönül rahatlığıyla denize bile giremez . Başka doktorlarla görüştünüz mü peki yada düzelir diye mi düşünüyorsunuz ne yapacaksınız?

Peki önceden de göğüslerinizin altı eşit miydi , yoksa asimetrik mi duruyordu hatırlıyor musunuz ? Üst kısım dolguyla kurtarılabilir ama alt kısma ameliyatsız çözüm olacağını zannetmiyorum.
Dolguyla nasıl toparlanır ameliyatsız benimde şuan göğsümün üstü biri dolgun biri daha basık 40 gün oldu kafama çok takıyorum masajla duzelceginide sanmıyorum sağ meme üstü dolgun meme ucu etrafı boş zamanla aşağıya inermi acaba bilginiz varmi 😕

Aynı sorun bende de var. 1 eylülde kas altı yuvarlak protez takıldı.Benim de sol göğsüm biraz daha aşağıda duruyor ,aslında sağ göğsümün yukarı dolgunluğu daha fazla demek daha doğru. Başından beri öyleydi zaten ödem varken de sağ taraf daha şişti, tabi o zaman takmıyordum nasılsa ödem geçecek diye ama şimdi tam 1 ay oldu ödem kalmadı ama o fark çok olmasa da devam ediyor.1 aydır göğüsleri üst kısımdan bastıran bir bandaj vermişti doktor onu da kullanıyorum. Hatta şimdi sağ tarafı biraz daha aşağıda tutuyorum sağ taraf da insin diye ama pek bi değişiklik yok.büyüklüğünden ameliyat sonrası süreçten falan çok memnundum ama bu durum beni endişelendirmeye ve üzmeye başladı.Umarım normal bir durumdur ve düzelir.
Benimde şuan aynı problem var baya zaman geçmiş nasıl oldu acaba sizinki bir düzelme oldumu zamanla😔

Dolguyla nasıl toparlanır ameliyatsız benimde şuan göğsümün üstü biri dolgun biri daha basık 40 gün oldu kafama çok takıyorum masajla duzelceginide sanmıyorum sağ meme üstü dolgun meme ucu etrafı boş zamanla aşağıya inermi acaba bilginiz varmi 😕
benim desol göğsüm yerine oturdu çok güzel ama sağ göğsümün protezi yukarıda ve meme altı daha boş duruyor meme ucuda aşağı bakıyor öyle olunca 40 gün oldu benim de. Dün doktora gittim protez altında sıvı biriktiği için masajla düzeleceğini yukarıdan aşağı ittirmemi söyledi. Geçici bir durummuş ısrarla sordum çünkü. Doktorunuz masaj verdiyse ihmal etmeyin

benim desol göğsüm yerine oturdu çok güzel ama sağ göğsümün protezi yukarıda ve meme altı daha boş duruyor meme ucuda aşağı bakıyor öyle olunca 40 gün oldu benim de. Dün doktora gittim protez altında sıvı biriktiği için masajla düzeleceğini yukarıdan aşağı ittirmemi söyledi. Geçici bir durummuş ısrarla sordum çünkü. Doktorunuz masaj verdiyse ihmal etmeyin
İçimi rahatlttiniz aynı durumu yaşıyoruz sanırım ben yurt dışındayım kontrole gidemiyorum bu yüzden teşekkür ederim 😇🌹🙏

canım ameliyat sonrası sütyen önerdi mi doktorun, kullandın mı?

X