meme estetiğinde sağlıkla ilgili çekinceler!

ashabi_lady

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
65
0
39
2008de üye olmuşum siteye, bekardım o zamanlar yine en çok bu başlıkta takılıyordum.
şimdi evli, 2 çocukluyum baktım hala aynı başlıktayım 😏

başlıkları-yorumları okuyunca diyorum ki; e maşallah silikon oldukça yaygınmış bi ben kalmışım zaten ama etrafımda tanıdığım birebir kimse yok. sizede oluyor mu bilmiyorum burdaki iyi yorumlar acaba reklam olabilir mi diye hep şüphe duyuyorum.

2 çocuk sonrası resmen bekarkende küçük olan göğüslerime hasret kaldım.iyice canım sıkılıyor. ağrı acı ile ilgili yorumları okuyunca; aman 2 normal doğum yapmış kadınsın ona da dayanırsın hedefine odaklan diyorum.

Ama sonra sağlıkla ilgili (ciddi hastalık) bir sorun yaratır mı? diye korkuyorum Allah korusun.
Genelde süreç ile ilgili bilgiler paylaşılmış sağolsun.Bu konularla ilgili bilgisi olan, doktoruyla bunu konuşanlar paylaşabilir mi?

Tabii ki netten araştırdım uzman yorumları var ama ben taktıran arkadaşlardan bilgi almak istiyorum.

Şimdiden teşekkürler💐

evet saglikla igili sorun yaratma ihtimali var. onceki mesajlarima bakabilirsiniz. meme implanti hastaliginin yani sira akciger ve beyin kanseri oraninin meme implanti olan kadinlarda cok daha yuksek oldugu ortaya cikti:

evet saglikla igili sorun yaratma ihtimali var. onceki mesajlarima bakabilirsiniz. meme implanti hastaliginin yani sira akciger ve beyin kanseri oraninin meme implanti olan kadinlarda cok daha yuksek oldugu ortaya cikti:
teşekkürler bilgi için. ingilizcem yok ama özetlediğiniz kısmı bile yeter 😥

ama bunun tehlikeli olmayan başka yolu olmalı.
kadınları bu kadar etkileyen bu konuda bazılarının şanslı bazılarının şanssız olması ne kötü .

X