meme küçültme ameliyatı

Ben etlik sehir hast oldum dokt araştırdım ama bunu hiç duymadim
Ben Etlik şehirde geçen yıl uzun bir ugraş verdim fakat yapmadılar. Skolyoz var bende buna rağmen oyaladılar ve en sonunda vücut kitle endeksine düşmeden yapamayız deyip başlarından savdılar

Merhaba birde bu sene deneyin ?
Boşa denemesin göğüs büyükse sarkık çoksa kamburluk vs olduysa öncelikli hasta oluyordun bende bu yüzden borca girip özelde oldum 1 ay önce normalde devlete başvurdum 8 ay geçti gittim daha sıranın çok olduğu anca 3 3 bucuk senede geleceğini öğrendim üstelik bende sarkıklık çok duruşum bozuldu ücretsiz yapacaktı devlet o kadar daha bekleyemem dedim eskiden öncelikli hastaya hemen sıra gelirdi şimdi öyle değil

Boşa denemesin göğüs büyükse sarkık çoksa kamburluk vs olduysa öncelikli hasta oluyordun bende bu yüzden borca girip özelde oldum 1 ay önce normalde devlete başvurdum 8 ay geçti gittim daha sıranın çok olduğu anca 3 3 bucuk senede geleceğini öğrendim üstelik bende sarkıklık çok duruşum bozuldu ücretsiz yapacaktı devlet o kadar daha bekleyemem dedim eskiden öncelikli hastaya hemen sıra gelirdi şimdi öyle değil
Hanim efendi benden 1300 kg alındı. 30 cmden 20 cm e çekildi. 4 kg alınanlar vardı geleni etlik sehir hast yapiyor. Hastaneden hastaneye fark ediyor aynı şeyi bana 2 hastane söyledi ben 3.de ücretsiz oldum.
Peki şimdi nasıl biz burdan bir bayanla tanıştık o 1 ay beklemiş ben gittim evrakları verdim ertesi gün aradılar. Tamamen nasip işi

Ayrıca benden duyan kayseride ki arkadaşlarım gitti onlarda ücret çıkarmışlar sıra çok demişler ve ankarada olmak istiyorlar o derece

Boşa denemesin göğüs büyükse sarkık çoksa kamburluk vs olduysa öncelikli hasta oluyordun bende bu yüzden borca girip özelde oldum 1 ay önce normalde devlete başvurdum 8 ay geçti gittim daha sıranın çok olduğu anca 3 3 bucuk senede geleceğini öğrendim üstelik bende sarkıklık çok duruşum bozuldu ücretsiz yapacaktı devlet o kadar daha bekleyemem dedim eskiden öncelikli hastaya hemen sıra gelirdi şimdi

Kime oldunu ameliyat hangi il.

X