Meme küçültme ve dikleştirme/toparlama

merhaba bende İstanbul'da doktor arayışındayım çok zor bir süreçmiş gittiğim doktorlar oldu ama karar veremedim aslında tam ameliyat için randevu almıştım ki burada bir arkadaşımızın uyarısıyla vaz geçtim şuan ankaradayım döndüğümde Özay Özkara ile görüşücem umarım sizde doğru doktoru bulursunuz
Bilginiz icin tesekkur ederim) neden istanbulda amelyat olmaktan vazgectiniz? Ankarada amelyat fiyatlari nasilmis?

Merhaba, haftaya tahlillerim yapılacak sorun çıkmazsa bayram sonu olabilir. Ameliyatı Orhan Erbaş yapacak, daha önce diğer işlemleri de ona yaptırmıştım.
Orhan erbasin instagram hesabında yaptığı operasyon resimleri yok, merak ettim acaba resim gönderebilir misiniz ? Bir de yaklaşık fiyatlar nedir

Orhan erbasin instagram hesabında yaptığı operasyon resimleri yok, merak ettim acaba resim gönderebilir misiniz ? Bir de yaklaşık fiyatlar nedir
Orhan Erbaş before-after fotoğraflarını sosyal medyada asla paylaşmıyor. Etik bulmuyor ve sonuçların kişiden kişiye değişeceğini söylüyor. Kliniğinde detaylı şekilde ilgilenip gösteriyor. Benim diğer işlemler 3 sene önceydi, fotoları pcde sakladım :-) göğüslerim için de şu an alttaki büzük kısımları belirgin, paylaşım yapmayı düşünmüyorum 😔 biraz daha toparlanınca, inşallah.
Ücreti hesabından msj gönderip sorabilirsiniz, soran bir arkadaş 10-15 yazmış üst satırlarda.

Ben küçülttürdüm . Ameliyat 4 saat sürdü.Sütyensiz bile tshirtle dışarı çıkabiliyordum. Ağrım sızım hiç olmadı.hatta ameliyattan 5 gün sonra ehliyet sınavına girmiştim. En büyük sorun bendeki izler. Bir tanıdığım daha yaptırdı kadında iz yok gibi bende ise büzüşük büzüşük çok kötü. Yıllar sonra ben kilo verdim . Onlar küçülmekten ziyade söndüler. Şimdi de büyüsünler istiyorum. Destekli sütyen takıyorum.

Ben küçülttürdüm . Ameliyat 4 saat sürdü.Sütyensiz bile tshirtle dışarı çıkabiliyordum. Ağrım sızım hiç olmadı.hatta ameliyattan 5 gün sonra ehliyet sınavına girmiştim. En büyük sorun bendeki izler. Bir tanıdığım daha yaptırdı kadında iz yok gibi bende ise büzüşük büzüşük çok kötü. Yıllar sonra ben kilo verdim . Onlar küçülmekten ziyade söndüler. Şimdi de büyüsünler istiyorum. Destekli sütyen takıyorum.
Geçmiş olsun. Doktorunuz izler için ne dedi. Sönme konusu beni de çok korkutuyor. Ananemin gençliğinde memeleri oldukça güzel olmasına rağmen emzirme döneminden sonra sönmüş öyle de kalmış.

Geçmiş olsun. Doktorunuz izler için ne dedi. Sönme konusu beni de çok korkutuyor. Ananemin gençliğinde memeleri oldukça güzel olmasına rağmen emzirme döneminden sonra sönmüş öyle de kalmış.
Diklik konusunda sıkıntı yok ama dolgun değil sadece . Ben 18 dim ve iz hiç önemli değildi benim için o zamanlar . O yüzden bu konu hakkında konuştukmu hatırlamıyorum . Küçülmüş olması beni çok mutlu etmişti. Toparlayıcıları kaldırmış kendime rengarenk sütyenler almıştım daha göğüsler sarılıydı bedenimi bile bilmiyordum . Ve 90 beden almıştım tam olmuştu.( Sırtım geniş diye) şimdi 85 takıyorum . Yarım destekli olursa daha güzel oluyor tabi . İhtiyaç olmadığından ben yeni keşfettim desteklileri🙈🙈

Size silikon takıldı mi acaba.

X