Meme Meme Meme ve Yeni Paylaşım 2014

elmalimonlu

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2014
32
3
34
Kızlar selam,

meme estetiği olanlar hatta kısıtlama olsun ocak 2014 itibariyle ameliyat geçirenler bilgilerini paylaşabilirler mi?
2013 yılı olmasın, koca bir yıl geçmiş. biraz yeni tecrübe ve yeni doktorlar önerebilir misiniz?
Meme büyütme estetiği ile ilgili. Ama bütçelerde malum, fakat nedense özel tercih ediliyor.
Siz hangi özel hastaneleri tercih edersiniz?

Bende dün etiler esteworld de oldum canim.hastane cok rahat ve cok ilgiliydi çalışanlar. Bu sabah evime geldim bakalim bundan sonrası nasil olucak:)

Ayyy hadi ya super agrin sizin yoktur insallah kas altimidi senin de?? Ben bayaa heyecanliyim daha digrusu korkuyorum

Nisanda olucam insallah az kaldi esteword etilerde

Ayyy hadi ya super agrin sizin yoktur insallah kas altimidi senin de?? Ben bayaa heyecanliyim daha digrusu korkuyorum

Kas alti göğüs alti kesisi ile oldum. 400 cc damla protez takıldı. Ilk gün biraz agrim oldu ama güçlü ilaclar veriyorlar rahatlatiyo baya.hayirli olsun seninde simdiden:)

Kas alti göğüs alti kesisi ile oldum. 400 cc damla protez takıldı. Ilk gün biraz agrim oldu ama güçlü ilaclar veriyorlar rahatlatiyo baya.hayirli olsun seninde simdiden:)

Benimde oyle olacak 300cc kas alti birqz rahatladim simdi cok sagol. Hayirli olsun cicislerinnn 😃

Bende 18 martda ameliyat oldum 300cc damla protez uygulandı sabırla beklemedeyim😊

17 Mart'ta da ben oldum :) kas altı 285 cc high profil meme altı kesisi... Ağrı konusunda korkulacak hiçbirşey yok bence :) ilk 3 gün yataktan kalkmak zorluyor ama 4. Günden sonra hızla bir iyileşme sürecine giriliyor. Benim 11. Günüm ağrı diye bişey kalmadı üstelik 1,5 yaşında bir oğlum var ve herşeyiyle ilgilenebiliyorum çok şükür :)) sadece onu kucağıma alıp hoplatıp zıplatmayı çok özledim :KK14: tek problem ağır kaldırmakta yani :KK66:

Hakan Bey yapıcak cnm çok heycanlıyım nasıl memnunmusun? arkadaşlık isteği yolluyorum:)

tamam canım ekledim bende:) benim dr. bülent beydi. şimdilik memnunum çok yeni pek bişey anlamadım daha göremedim cicişleri medikal sütyen var:) inşallah bir aksilik olamadan geçer bu günler.heyecan yapma 4 gün nasıl geçti anlamadım. evet ilk günler ağrım oldu ama bugün en iyi günün diyebilirim.

2 Marta ben oldum ve acaiiiiiip mutluyum.
ilk 3 gün yatip kalkmasi cok zor ama sonra cok cabuk iylestim sahsen. yani herseyi rahatlikla yapabiliyorum. ayrica ben meme ucundan taktirin derim ,ikinci ameliyatim yani tecrübe konusuyor. nette de arastirabilirsiniz ennnn güzel yer meme ucundan giris cünkü izi hic fark edilmiyor sonradan!
kas alti iz kaliyo,koltuk altindan da iz kaliyor gördüm.
Sahsen bu doktoruma Duaciyim !!!:KK36:

ilk 3 gün yatip kalkmasi cok zor ama sonra cok cabuk iylestim sahsen. yani herseyi rahatlikla yapabiliyorum. ayrica ben meme ucundan taktirin derim ,ikinci ameliyatim yani tecrübe konusuyor. nette de arastirabilirsiniz ennnn güzel yer meme ucundan giris cünkü izi hic fark edilmiyor sonradan!

sehnazcım peki meme basında his kaybı oluyormu bide ben 2 cocuk istedğim için korkuyorum süt bezime bişey olur diye koltuk altından düşündüm hep cünkü kollarmızı kaldrıp gezmiyoruz die düşünüyorum ama tabi hiç görmedim daha yeni yeni arastryorum ben :KK52:

sehnazcım peki meme basında his kaybı oluyormu bide ben 2 cocuk istedğim için korkuyorum süt bezime bişey olur diye koltuk altından düşündüm hep cünkü kollarmızı kaldrıp gezmiyoruz die düşünüyorum ama tabi hiç görmedim daha yeni yeni arastryorum ben :KK52:

Canim Hayir his kaybi olmuyor. Diyorum ya ikinci ameliyatim ve meme ucundan girildi hiss dengem gayet düzgün.ewet cnm kolaramizi kaldirip gezmiyoruz dogru. Lakin iz kalmama s i varken neden is kalsin ki diymi.birde Doktor sana soruyor zaten kas altimi kas üstümü diye kas alti yaptirirsin ayriyeten cocuk istedigini de söylersin ( bnde öyle yaptim :").. ) bir sorun yasamasin yani. Bir cok anne adayi taniyorum silikonlu .Rahat ol canisi.

Kızlar ben 27 martta ameliyat oldum. Şu an çok ağrım kalmadı sadece sağ tarafta biraz acı oluo sabahları. Sizce ne zaman spor yapmaya başlayabilirim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba doktorunuzu ogrenebilirmiyim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X