Meme protezi sonrası asimetri

kefren3

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2010
2
0
Merhabalar, deneyimli arkadaşlara sormak istiyorum. Ben meme büyütme ameliyatı olalı 35 gün oldu. İlk günden itibaren sol göğsüm hep daha sertti. Şimdi sağ göğsüm oturdu ve yumuşadı. Sol göğsüm hala üst kısmı sert. Karşıdan bakınca biri yukarı biri aşağıda görünüyor. Üst dolgunluk olarakta sol daha yüksek. Böyle bir durum yaşayan oldu mu? Acil cevaplarsanız sevinirim

Merhabalar, deneyimli arkadaşlara sormak istiyorum. Ben meme büyütme ameliyatı olalı 35 gün oldu. İlk günden itibaren sol göğsüm hep daha sertti. Şimdi sağ göğsüm oturdu ve yumuşadı. Sol göğsüm hala üst kısmı sert. Karşıdan bakınca biri yukarı biri aşağıda görünüyor. Üst dolgunluk olarakta sol daha yüksek. Böyle bir durum yaşayan oldu mu? Acil cevaplarsanız sevinirim
Merhabalar her iki memenin iyleşme süreci farklı oluyor. 35 gün çok yeni bir süreç en az 3 ay geçmesi lazım tam olarak cebe oturması da 6 ay sürüyor. Çok abes bir görüntü yoksa çok normaldir. Geçmiş olsun

Benimde òyleydi biri gözle görunür sekilde yukarda biri aşagida duruyordu. Zmanla duzeldi ikiside ayni seviyeye geldi. Her iki meme aynı şekilde iyileşmiyor. Memelerin tam şeklini alması 6 ayı buluyor. Ozmana kadar yavas yavaş seklini alıp yerine oturuyolar merak etmeyin

X