Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri MEME

Ohh ayy iyi ki yazdın şahane oldu bayılmalara geldim burada :KK70:
Sezaryenden sonra "Arayın doktoru, içeride makas mı gazlı bez mi mi ne unuttu, bilekliğini saatini bi şeyini mi düşürdü layn bu adam, arayın gelsin bi baksın" diye bağırıyordum, çok güzel oldu şimdi bunu da okuyunca hahadsahajas mümkün değil artık memelerimi boynuma dolar gezerim de yaptırmam. :KK70:
Ay o içeride bir şey unutma senaryosu benim daha şimdiden aklımda dönüp duruyor. Bak sen ne güzel doğumunu da atlatmışsın, ben daha o işlere el atamadım :KK70:

Ohh ayy iyi ki yazdın şahane oldu bayılmalara geldim burada :KK70:
Sezaryenden sonra "Arayın doktoru, içeride makas mı gazlı bez mi mi ne unuttu, bilekliğini saatini bi şeyini mi düşürdü layn bu adam, arayın gelsin bi baksın" diye bağırıyordum, çok güzel oldu şimdi bunu da okuyunca hahadsahajas mümkün değil artık memelerimi boynuma dolar gezerim de yaptırmam. :KK70:
Bir de dogallasmasi da zaman aldi.tabiri caise milletin agzina duşecek kadar dimdik füze gibi bi garipti.sonra indi :KK54:
Varsa yaptirma tabi ya meme olsun camurdan olsun yoktu ki bizde :confused:

Bir de dogallasmasi da zaman aldi.tabiri caise milletin agzina duşecek kadar dimdik füze gibi bi garipti.sonra indi :KK54:
Varsa yaptirma tabi ya meme olsun camurdan olsun yoktu ki bizde :confused:

Küçük meme candır ya, kıymetini doğumdan sonra 2 beden büyüyen memelerimin altı terlemeye başlayınca anladım.
Yok benim can bu konularda baya tatlı galiba, sezaryende bile dünyam şaştı, aynı ağrıyı ciğerlerimin üstünde hissettiğimi düşündüm de, tövbeler olsun; memelerim dizime inene kadar yolu var. :confused:

Yorumları okuyup yerlere yatmaca. :KK53::KK53:
Valla ben yıllarca ne telkinler ettim de bir beden küçülmedi, en sonunda çareyi şu yaşımda bıçak altına yatmakta buldum. :halay:

Hayıt tohumunu duydum ama kanıt yok. Telkin tamamen boş. Silikondan başka çare yok boşuna zaman kaybetmeyin.

Cinsel mevzularda meme belirli ölçüde büyüyor. Geçici bir şey bu kalıcı değil. Bu yöntemle de psikolojik olarak etkileniyor demek ki. Bence kalıcı bir şey söz konusu değil. Ayrıca ücret kısmı filan bildiğiniz komik. Madem böyle büyüyor neden estetik oluyor ki kadınlar? Çok saçma geldi.

Ya meme diklestirme duasi da var mi allahini seven soylesin:KK45:

Valla bunu yazmaya gelmiştim :))

Yakalamışken sorayım dedim, ben de düşünüyorum (Cesaret edebilirsem, belki bir gün), doğumdan sonra kendilerini tanıyamaz oldum. Boyunlarını büktüler, yer çekiminin varlığına ölümüne ispat olma yolundalar kendileri. Operasyon sonrası zorluk çok olmadı değil mi?

KK olarak toplanıp elele tutuşup seans yapalım, kaldırın başlarınızı memeler diye.
Boyutları ile derdim yok ama iki çocuk emzirince, dizlerime inecekler yakında, hatta tam inecekler, hamile kalınca göbek yakaladı, destekliyor şimdilik :))
Yalan Yok, operasyon düşünür oldum... ama 6 ay sonra Doğum yapsam, 1-1.5 yıl emzirsem, 6 ay diyet+spor, çok uzun vadeli plan oldu benimki...
bu kadar daha kendime nasıl katlanacağım bilmiyorum.
Ay nr güzel geyikli konuyu ağlama duvarına çevirdim :))

Öyle bisey varsa madem, ben de telkinke zayiflamak ve uzamak istiyorum hatta göğüslerimi de biraz küçültüp diklestirmek istiyorum vücudumu ikna etsem olur mu acaba :KK70:

arkadaslar bende sizin gibi düşünüyorum zaten fakat kaç bin kişi olumlu sonuc alınca ameliyat olma fikri neden düşünülsün para kaptırmalık bir sey yok zaten 3 tl hayıt tohumu bir şeyimiz eksilmez heralde 3 tl den :)
Yalnız o hayıt tohumunu içecegime ameliyat olurum daha iyi
Bi ara baya içmek zorunda kalmıştım,off o nasıl acı bir tat,bak yine aklıma geldi böğğğ

Meme büyütme telkini şey değil mi kızlar ya
İbrahim Tatlıses'ten memeler baş kaldırmış adlı musiki :KK50:

X