Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri MEME

Telkinle kilo verilebilir ,sigara bırakılabilir belki sonuçta sizi o anlamda etkileyebilir belki psikolojik açıdan ama meme nasıl büyüsün? Olacak iş mi sizce? Oluru var mı yani?
İnsanlar bıçak altına neden yatsınlar böyle bir gerçeklik varsa? En nihayetinde narkoz almak,kesilmek kolay süreçler değil. Herkes gidip telkinle yaptırır memesini,burnunu vs.
Biraz makul ve akıllı olmak çok zor olamasa gerek.

:KK70::KK70:sabah sabah gülmekten içimdeki çocuğu uyandırdim :KK70: ergenlikte göğüslerim gözüme küçük geldiği için mesajlar vs yapardım badem yağıyla o an büyür sonra eski hallerine dönerlerdi sonuç tüylendi sayın memingtolar üzerine seneler geçti 15 kiloya yakın alınca maşallah ele avuca gelmeye başladılar sal gitsin , yada ameliyat kesin çözüm .
Haricinde telkinlere getirme :KK70: insan ürperiyor telkinleri dinleyince muhtemelen göğüsler de diken diken oluyordur bi süre :KK30:

Memeyi suya koy 1 saat beklesin aç MP3 çaları her türlü müzik olur hayıt tohumunu bir taşım kaynat memeye saat yönünde sür ahahahshsjcjbmmjn şaşırtıcı :halay:

Yakalamışken sorayım dedim, ben de düşünüyorum (Cesaret edebilirsem, belki bir gün), doğumdan sonra kendilerini tanıyamaz oldum. Boyunlarını büktüler, yer çekiminin varlığına ölümüne ispat olma yolundalar kendileri. Operasyon sonrası zorluk çok olmadı değil mi?

Ya benim çok küçük hemzemin değiller ama sürekli destekli südyen giymem gerek ameliyatından çok korkuyorum ben yoksa aşırı istiyorum yaptırmayı çok acıyomu ilk zamanlar nasıl oluyor

Estetik(ameliyet/silikon) dışındaki yöntemler meme büyütmez. Eğer bir ürün kullandıktan sonra memenizin büyüdüğü hissine kapılıyorsaniz muhtemlen ödem yapmıştır(kullandığınız ürünün içindeki maddelerden) . O ürünler tamamiyle yalan. İnanmayın artık:deli: ayrıca telkin ne ya yok öyle bişey

Silikondan baska yolu yok
Aqualifting var ama o bile gecici 6 ay bile durmuyodur
Telkinle olacak bir sey mi bu..

Hayıt otu göğüsü çok fazla büyütmüyor ki, ben hayıt kullanıyorum. Öyle devasa değişim büyüklük olmuyor hafif bişey oluyor. Hayıt devamlı kullanılmaz ve kullanırken çok dikkat etmek gerekli. Hormonal dengeni bozarsın.
Sonra uğraşırsın.
Bir çay bardağı suya, çay kaşığının ucuyla alınan hayıt ezilir kaynatılır. Ben başka bı sorun için içiyorum. Ayrıca kullanılan bazı ilaçlar varya hayıt kullanılmaz.
Aman dikkat diyorum!!!

Kaç yaşındasın buraya kadar sorduğuna göre bu tavsiyeyi hak ediyorsun buradan yazamam küçük çocuklar da okuyor yaşın için çok geç değilse umut var takma kafana fiziğin güzel olduktan sonra gerisi mühim değil hem daha çıtır duruyor belli bir yaştan sonra
Ben azıcık kilo alınca koca memeli yelekli teyze gibi hissediyorum bu yaşta

Meme büyütme telkini mi :KK70:
Gülmekten hava yastiklarim kas yaptı bu bir gerçek :KK70:

Her gece yatmadan önce göğüslere vazelin, uçlarına ise diş macunu sürerek büyütebilirdiniz. 1 ay gibi kısa bir süre içinde bile fayda sağlıyormuş

Her gece yatmadan önce göğüslere vazelin, uçlarına ise diş macunu sürerek büyütebilirdiniz. 1 ay gibi kısa bir süre içinde bile fayda sağlıyormuş
Vazelin ve diş macunu ile mi? Bunu da ilk defa duyuyorum. Ah bu umut tacirleri büyüyecek diye ne deseler yapar olduk gerçeği bildiğimiz halde.. Tek çözüm silikon ötesi yok malesef, keşke olsa.

X