Memede sızlamalar - yardım

sekercikiiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2022
26
7
Arkadaşlar merhaba, ara ara mememde çok değişik bir ağrı oluşuyor. Derin bir sızı giriyor ve birkaç saniye devam ediyor. Bazen aynı sızı sol köprücük kemiğimin olduğu yerlerde ortaya çıkıyor fakat tam olarak konumunu algılayamıyorum. Derinden bir acı oluşuyor. Memelerimi kontrol etmeye çalıştım fakat tam olarak anlayamadım biraz büyükler ve dokunduğumda hissettiğim şeylerin kitle olup olmaldığını bilmiyorum, ek olarak göğsümde olan damarlarım hafiften belirginleşmiş durumda. Benzer şeyler yaşayan var mı acaba? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Arkadaşlar merhaba, ara ara mememde çok değişik bir ağrı oluşuyor. Derin bir sızı giriyor ve birkaç saniye devam ediyor. Bazen aynı sızı sol köprücük kemiğimin olduğu yerlerde ortaya çıkıyor fakat tam olarak konumunu algılayamıyorum. Derinden bir acı oluşuyor. Memelerimi kontrol etmeye çalıştım fakat tam olarak anlayamadım biraz büyükler ve dokunduğumda hissettiğim şeylerin kitle olup olmaldığını bilmiyorum, ek olarak göğsümde olan damarlarım hafiften belirginleşmiş durumda. Benzer şeyler yaşayan var mı acaba? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Hamilelik gibi bı ihtimal olabilir mi?

Gebelikte oluyordu bana , bide süt verirken oluyordu, gidip kan testi verir misin, yada bir genel cerraha gorunsen

Bu arada reglim randevu günüme denk gelecek sanırım, sıkıntı olur mu acaba
Çok varmis ya, sıkıntı olmaz bence, zaten ben memem zonkluyordu bir sürü genel cerrah a meme açtım hep korktum ve kist ti bide benim elime bisey geliyordu, icinde kan varmis, doktor dedi 1 hafta sonra gel ucundan iğne ile cekelim içindekini, 1 haftaya korkudan geçti:) stresliysen de meme ağrısı olabilir.

Çok varmis ya, sıkıntı olmaz bence, zaten ben memem zonkluyordu bir sürü genel cerrah a meme açtım hep korktum ve kist ti bide benim elime bisey geliyordu, icinde kan varmis, doktor dedi 1 hafta sonra gel ucundan iğne ile cekelim içindekini, 1 haftaya korkudan geçti:) stresliysen de meme ağrısı olabilir.
Ay çok sevindim geçmesine ve kötü bir şey olmamasına. En ufak şeylerde bile stres oluyorum, olabilir 🙄 zaten çoğu şey de stres ve üzüntüden oluyor maalesef. Bakalım çok fazla düşünmemeye çalışıyorum, bir sey yoktur 😅

O ağrılar, bende de oluyor. Kistler var bende. Onlar ağrı yaparmış. Korkulacak bir durum yokmuş. Koltuk altındaki ağrılar da, lenfler bazen şişermiş, inermiş, o da ağrı yaparmış. Sizde de aynı durum vardır.

Merhabalar bende de her daim siddetli agri, sizlama, igne batmalari olur. Ilk mamagrofimi yeni cektirdim. Dens meme oldugumu ogrendim. Sayisiz kistim de var. Sizlama yoğun (dens) olan memelede cok olurmus. Ayrıca hamilelik ve emzirme sonra asiri kilo aldim verdim belki ondandir damarlar belirgin dışarıda gibi. Siz yine de doktora gidin. Geçmiş olsun

X