Memnuniyet topiği

adba adba arkadaşımla çok keyifli bir alış veriş yaptım.. aldığım ürün çok kaliteli ve güzeldi. düşünüp bir de hediye koymuş bayıldım :21:.her şey için çok teşekkür ederim canım. çok memnun kaldım ben senden. herkese de tavsiye ederim .
inşallah tekrar görüşürüz :KK15:

adba adba arkadaşımla çok keyifli bir alış veriş yaptım.. aldığım ürün çok kaliteli ve güzeldi. düşünüp bir de hediye koymuş bayıldım :21:.her şey için çok teşekkür ederim canım. çok memnun kaldım ben senden. herkese de tavsiye ederim .
inşallah tekrar görüşürüz :KK15:
Çok memnun oldum beğenmene cnm.. İyi ve mutlu günlerde kullanılsın inş...:KK19::21:

pinar39 arkadasımla takas yaptık kendısı cok hanımefendı ve cok anlayıslı bırı mutlaka tanısıp alısverıs yapmalısınız tertemız urunler aldım en kucuk leke dahı yok ve cok mutlu oldum Rabbım saglıkla,sıhhatle bebısını dunyaya getırmeyı nasıp etsın
Canım ınsallah yıne yollarımız kesısır Allaha emanet ol

Canım ben dalmısım ve dıger tarafa yazmısım mesajımı aynen buraya kopyalıyorum hakkını helal et :))

pinar39 arkadasımla takas yaptık kendısı cok hanımefendı ve cok anlayıslı bırı mutlaka tanısıp alısverıs yapmalısınız tertemız urunler aldım en kucuk leke dahı yok ve cok mutlu oldum Rabbım saglıkla,sıhhatle bebısını dunyaya getırmeyı nasıp etsın
Canım ınsallah yıne yollarımız kesısır Allaha emanet ol

Canım ben dalmısım ve dıger tarafa yazmısım mesajımı aynen buraya kopyalıyorum hakkını helal et :))
Ne demek canim ya varsa helal olsun seninle alışveriş yapmak çok keyifli idi gerek hediyelerinle gerekse ürünlerinin temizliği ile çok memnun kaldım umarım yine yollarımız kesisir seninle :)

Ne demek canim ya varsa helal olsun seninle alışveriş yapmak çok keyifli idi gerek hediyelerinle gerekse ürünlerinin temizliği ile çok memnun kaldım umarım yine yollarımız kesisir seninle :)

Bende cok memmun kaldım senınle alısverıs de bol sohbetlı ve cok guzeldı canım ınsallah yıne gorusuruz:KK200:

Boncuk_35 Boncuk_35 arkadaşımla kitap alışverişi yaptım. Kitaplar 1 günde sorunsuz olarak elime ulaştı. Çok memnun kaldım, kendisinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. :KK68::KK68::KK68:

Boncuk_35 Boncuk_35 arkadaşımla kitap alışverişi yaptım. Kitaplar 1 günde sorunsuz olarak elime ulaştı. Çok memnun kaldım, kendisinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. :KK68::KK68::KK68:
Çok sevindim, iyi dileklerin için teşekkür ederim, duygular karşılıklı seninle alışveriş yapmak keyifliydi, tekrar görüşmek üzere, mutlulukla oku:KK25: kbrismt kbrismt

arkadaşlar burada işler nasıl yürüyor.benide aydınlatırsanız sevinirim alım satım nasıl oluyorbilgilenmek istiyorum?

Birşey sormak istiyorum parfu m satışı nasıl oluyor
Hiç kullanilmamis mi yoksa çok az kullanılmış olanlarda satilabiliyomu

Merhaba bayanlar...
Sevgili adba arkadasimizdan 3 gun oncesinde kiyafet aldim.. kendisi son derece ilgili son derece kibar bir insan.. tum sorularina acik cevap aldim.. aldigim urunlerin hepsi de resimlerle birebir ayni.. son derece yardimci oldu.. urunlerle birlikte hediyeleriyle de bizi mutlu etti. Kesinlikle alisveris yapmanizi tavsiye ediyorum... sevgiler..

M mikyop arkdasımızla alısverıs yaptık ve kendısı cok tatlı ve cok kıbar bır hanımefendı urunlerı cok temız ve hızlı kargo kendısıyle guvenle alısverıs yapabılırsınız buradan da bır kez daha tesekkur edıyorum

M mikyop arkdasımızla alısverıs yaptık ve kendısı cok tatlı ve cok kıbar bır hanımefendı urunlerı cok temız ve hızlı kargo kendısıyle guvenle alısverıs yapabılırsınız buradan da bır kez daha tesekkur edıyorum

Ben de teşekkür ederim canım, aynı şeyleri ben de senin için düşünüyorum inan. İyi günlerde kullanman dileğiyle :KK68:

X