Memnuniyet topiği

N Narinkizim adlı üyeden hamile kıyafetleri ve göğüs kalkanı satın aldım. Ürünlerim geldi. Hediye de koymuş o kadar uyguna vermesine rağmen. Çok memnun kaldım alışverişimizden, çok ince düşünceli güvenilir bir üye. Hem de meslektaşım:)

N Narinkizim adlı üyeden hamile kıyafetleri ve göğüs kalkanı satın aldım. Ürünlerim geldi. Hediye de koymuş o kadar uyguna vermesine rağmen. Çok memnun kaldım alışverişimizden, çok ince düşünceli güvenilir bir üye. Hem de meslektaşım:)
Oyyyyy asıl ben teşekkür ediyorum gupguzel musmutlu sağlıklı günlerde kullanman dileğiyle

merhaba 1 senelik evliyim bütün eşyalarımı yurt dısına yerleşeceğim için 6500 tlye satıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
S Sehlee arkadasimizdan bir trenckot ve bir kot pantolon aldim,umdugumdan da guzel cikti ,urunleri cok kaliteli, sagolsun.
Trenckotu bir arkadasima yardim icin aldiydim, corbada zeynebin de tuzu oldu boylece, cok tesekkur ediyorum tekrar

merhaba,
kızım için mylittlebird mylittlebird arkadaştan ayakkabı aldım.çok güzel tertemiz geldi ürün.anlastıgımız günde gönderdi..çok teşekkür ederim.seninle alışveriş çok keyifliydi:)
Sonunda bir alışverişim yazıldı buraya Allahım çok mesudum :halay: güle güle kullanın inşallah teşekkür ederim ince davranışınız için.

Arkadaşlar ben konuyu açarken etiket konulduğunu fark etmemişim ama şimdi konuyu açtıktan sonra ilk mesajda bakıyorum etiket yazacak bir yer yok bilen varsa yardımcı olabilir mi?

P pina colada 'dan alışverişten çok memnun kaldım. hem fiyatlar çok uygundu öyle olmasına rağmen hediyem bile geldi. hemde güleryüzlü ve ilgiliydi. teşekkürler..
Siyahzambak6 Siyahzambak6 Canım güzel yorumların için çok teşekkür ederim. Alışverişten memnun kalmana, ve buraya yazma inceliği göstermene çok sevindim. Neye ihtiyacın olursa, bana yazman yeterli... Tekrar beklerim. :KK5::KK36:

S suslu sirine hiçbir zorunluluğu olmamasına rağmen, biraz kullanılmış diye belirtmiş ve kabul etmiş olmama rağmen dürüstlüğünden ödün vermeyerek ürünü ücretsiz gönderdiği gibi başka bir ürünü de ekleyerek gönlümü fethetmiştir!:süslü:
Ben şimdi ondan memnun olmayayım da kimden olayım?:confused:

S suslu sirine hiçbir zorunluluğu olmamasına rağmen, biraz kullanılmış diye belirtmiş ve kabul etmiş olmama rağmen dürüstlüğünden ödün vermeyerek ürünü ücretsiz gönderdiği gibi başka bir ürünü de ekleyerek gönlümü fethetmiştir!:süslü:
Ben şimdi ondan memnun olmayayım da kimden olayım?:confused:
başka türlü olsaydı içim rahat etmezdiHoppa,güle güle kullanın

-GiTaH- -GiTaH- yaptigimiz takastan memnun kaldim guvenilir uye :KK68:
:KK70: ve gonderdigi urun yaninda hediyede gonderdi

merhaba editorlerden yada bilenlerden yardim istiyorum..siteden bestas pirlanta satabiliyor muyuz.. hic takmadigim bes tas pirlantami satnak istiyorum ama yasak midir bilemedim Mune Mune

X