Mentor kas altı olanlar yardımcı olabilir mi

tugcecom

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2024
24
6
27
Merhabalar ben 26 gün önce mentor 325 cc kas altı protez taktırdım. Ödemlerim gitti silikonlarım biraz yumusamaya başladı ama yapay yuvarlak görüntü bir türlü gitmiyor. Okuduğum kadarıyla diğer markalar kadar yumuşak olmuyormuş ama acaba bu yapay görüntü gidip daha doğal olacak mı onu merak ediyorum. Internette görseller gördüm ama 1 aylık görseller. Eğer bu şekilde kalicaksa cidden çok pişman olurum çünkü hiç hayal ettiğim gibi değil

Merhabalar ben 26 gün önce mentor 325 cc kas altı protez taktırdım. Ödemlerim gitti silikonlarım biraz yumusamaya başladı ama yapay yuvarlak görüntü bir türlü gitmiyor. Okuduğum kadarıyla diğer markalar kadar yumuşak olmuyormuş ama acaba bu yapay görüntü gidip daha doğal olacak mı onu merak ediyorum. Internette görseller gördüm ama 1 aylık görseller. Eğer bu şekilde kalicaksa cidden çok pişman olurum çünkü hiç hayal ettiğim gibi değil
Bende motiva var ama markası farketmez hepsi için 26 gün çok çok kısa bir süre en az 3 ay beklemelisiniz.

Teşekkür ederim ben taktırmadan önce araştırma yapmadim ve mentor için hep doğal değil sert gibi yorumlar okudum daha sonra. Acaba görüntüde böyle mi kalacak diye düşündüm o yüzden

Benimde yaptıralı 3 haftayı geçti daha yumuşak ilk günlere göre ama normal meme gibi değil . Ayrık duruyor . İki memem aynı değil biri daha ödemli ve aşağıda öbürü yıkarsa daha az ödem var . Dr masaj ve korseyi devam dedi. Birde ödemli olan meme altında elime farklı bir doku geldi. Sanki içi sıvı dolu zar var bunu yaşayan var mı? Bayram sonrası bakacak Dr mesaj attım

Benimde yaptıralı 3 haftayı geçti daha yumuşak ilk günlere göre ama normal meme gibi değil . Ayrık duruyor . İki memem aynı değil biri daha ödemli ve aşağıda öbürü yıkarsa daha az ödem var . Dr masaj ve korseyi devam dedi. Birde ödemli olan meme altında elime farklı bir doku geldi. Sanki içi sıvı dolu zar var bunu yaşayan var mı? Bayram sonrası bakacak Dr mesaj attım
Meme altını elleyince benimde sıvı varmıs gibi bir his geliyor. Benim doktorum masaj önermedi yapma dedi

Meme altını elleyince benimde sıvı varmıs gibi bir his geliyor. Benim doktorum masaj önermedi yapma dedi
Anladım canım de ne dediyse öyle yapmak gerek tabi açık huzursuz etti o his beni . Çok çabuk yoruluyorum bide ameliyat sonrası . Dikiş yeri filan iyi ama herhangi bir akıntı vs olmadı koltuk altından oldum zaten.inşallah sağlıklı memelerimizle göğsümüzü gere gere dolaştığımız günlere de kavuşuruz 💃

Anladım canım de ne dediyse öyle yapmak gerek tabi açık huzursuz etti o his beni . Çok çabuk yoruluyorum bide ameliyat sonrası . Dikiş yeri filan iyi ama herhangi bir akıntı vs olmadı koltuk altından oldum zaten.inşallah sağlıklı memelerimizle göğsümüzü gere gere dolaştığımız günlere de kavuşuruz 💃
İnşallah insallahh

Benim de nerdeyse dört ay oldu biraz yumuşadı ama hala sert doktor altı ay sonra bakacak ama tam forma gelmesi bir yıl.

Bunu hiç konuşmadık Dr la . Öncesinde devlet hastanesinden başka bir Dr ile görüştüm. Farklı markalardan silikon örneklerine baktım elimle mentor diğerlerine göre daha sert gibiydi ama yüzeyi doku daha kaliteli gibi geldi sonra arkadaşlarıma sordum mentor taktıran onlarda zamanla yumuşama olduğunu söylediler . Bunun için bi üç ay filan sabretmem lazım dediler. Hatta ödem ve asimetri için de fikirlerini aldım milim milim 6 ayda eşitlendi dediler biraz içim rahatladı ama hala endişe ediyorum

Evet 2 ay bitti benim mesela bencede bekleyin aşağı iniyor ancak ben mentorun sertliğinden şikayetçiyim o doğal meme dokusu kıvamına ulaşacağını sanmıyorum 4 ay daha bekleyeceğim yumuşamaz ise motiva ile değiştireceğim

X