Ortopedi Menüsküs için bitkisel tedavi uygulayanınız oldu mu?

offoff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2010
569
6
kızlarr menüsküs ve orada oluşan yırtık için bitkisel tedavi uygulayıp sonuç alan war mı acil yardım!!!!!!!!!

menisküsteki yırtık kendi kendine veya bitkisel yöntemle iyileşmez. kıkırdak kendini yenilemez çünkü . ameliyatla yırtık dikilir. eğer ameliyat olmak istemiosan. fizik tedavi ve egzersiz yaparak kaslarını güçlendirirsen sorun ortadan kalkar belki.

Konuyu hortlatalim :) ben iki dizimdende ameliyat oldum yirtik dolayisi ile yirtik dikilmiyo yirtilan kisim aliniyo. Ve dun tavsiye uzerine limonu dilimleyip uzerine bolca karbonat dokup once bezle sardim sonrada strecle yaklasik iki saat bekledi gunlerdir agridan duramiyordum. Sabah uyandigimda agrim yoktu ve ameliyat olali ikibucuk ay oldu gecirecegini sanmiyorum ama bugun agrim yok cok sukur gerisini zaman gosterecek...

Konuyu hortlatalim :) ben iki dizimdende ameliyat oldum yirtik dolayisi ile yirtik dikilmiyo yirtilan kisim aliniyo. Ve dun tavsiye uzerine limonu dilimleyip uzerine bolca karbonat dokup once bezle sardim sonrada strecle yaklasik iki saat bekledi gunlerdir agridan duramiyordum. Sabah uyandigimda agrim yoktu ve ameliyat olali ikibucuk ay oldu gecirecegini sanmiyorum ama bugun agrim yok cok sukur gerisini zaman gosterecek...

Peki daha sonrasında bu uygulamayı yaptınız mı sonuçları nasıl oldu

X