Meraklı Kv

Aynı kafada. Annesiyle açık açık konustum bu durumu. Bana dıyor ki bız aıle olarak cok düşkünüz.Biz bırsey alıyorken acaba sız ondan yiyebiliyor musunuz dıye dusunuyoruz dedi. Bende para sukur yetıyor ve bogazımızdan hıc kısmıyoruz dedim. Aşırı meraklı. Tek odak noktası bızım ev
Gerçekten şu cümle içimi sızlattı. Allah sana hayırlı evlatlar nasip etsin.

Onu da der yakında
Hatta yatak odasının perdesinin rengine bile karışır o potansiyeli gördüm kv de 😂😂😂
bu benim yorumum.
Herkes kendi çıkarımına göre yorum yapar.
Size mantıklı gelmediyse okur geçersiniz.
Şunu şöyle yapmasaydınız bunu böyle nıye yaptınız dıyor tabıkı. Ya da o öyle yapılmaz. Ama artık eskısı kadar soru soracagını pek sanmıyorum

E karışır tabi. Bütün evi onlar dizdi, konu sahibi öz akrabalarından kurtulacağı günü sayıyordu burada. Boş vakit buldukça falan arıyordu kvyi, hatta akrabalar gelmesin diye kınayı kv evinde yapıyordu. O zaman mesafe falan yoktu, evlenince mesafeli olunası geldi. Köprüyü geçene kadar durumu bariz var. Ben çıkarıma değil de bildiklerime göre yorum yapıyorum.
Evi dizdi diye karısması mı gerekiyor acaba? Ben evlenınce anladım Mıc Mıc olunca ılla kı sorun cıkıyor. Allah aşkına sız yorum yapmayın göz ardı edeyim sızı de bali

Aman ben bilmem beyim bilir diyin geçin sormayı bırakırlar
Zaten onu da baya şey yaptı nasıl dıyeyım. Para erkekte olur, oglum hep haklıdır, onlara gıdıp geleceğimiz zamanı ya da evıme mısafır getırecekse eşime söyler hep o zaman oglum paşam dıye daha da pohpohlar

Evi dizdi diye karısması mı gerekiyor acaba? Ben evlenınce anladım Mıc Mıc olunca ılla kı sorun cıkıyor. Allah aşkına sız yorum yapmayın göz ardı edeyim sızı de bali
E elinizi cebinize atmadıysanız eşya alınırken alındıktan sonra da alan kişinin kendinde söz hakkı bulması çok normal
Kınayı kendi eviniz yerine kayınvalidede yaparak zaten gel bana karış demişsiniz

Zaten onu da baya şey yaptı nasıl dıyeyım. Para erkekte olur, oglum hep haklıdır, onlara gıdıp geleceğimiz zamanı ya da evıme mısafır getırecekse eşime söyler hep o zaman oglum paşam dıye daha da pohpohlar
Evladıdır pohpohlasin nolucak. Kiskirtilmayin hemen. Uyanık olun siz de kocanizi pohpohlayin annen misafir getirirken bana da danış aşkım yoksa müsait değilsek güzel ağırlayamayiz diyin. Ya da ben senle güzel çılgın planlar yapmıştım annene söyle spontan misafirler getirmesin hevesim kaçıyor daha sonra hiç plan yapasim kalmaz diyin. kayinvalideniz kendisi yönettiğini sansın.

Yorumlarım hoşuna gitmiyor çünkü doğruları söylüyorum. Konularını bilmeden yorumları görenler de aydınlanma yaşıyor. Sana kv evinde kına yapacağında ne gerek var mesafeni koru dendiğinde yok canım ne olacak diyordun. Çünkü o zaman kendi ailene ve ismine takıktın, kurtuluş eş ailesindeydi. Kayınvaliden önceden de buydu kadın değişmedi ama seni evine yerleştirdiler sana sonra bir haller oldu. Diğer takıntıları gitti kv takıntısı geldi. O azalıyor kardeşin başlıyor ya da ne bileyim annenin 3 sene sonraki akıbetini düşünüyorsun. Hayat böyle geçmez kuzum, destek almanı 30 kere falan önerdik. Destek yorumlar geldikçe daha kötü oluyorsun iyice kin duymaya başlıyorsun yapma diye insanları aydınlatıyorum sana gaz verilmemeli.

X