meram tıp hastanesinde tüp bebek

Glz1

Sabır,Dua,şükür🌸🤲
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2021
968
818
merhabalar raporsuz devlet hastanelerinde tüp bebek yapılıyormu? hiçbir bilgim yok o yüzden konu açmak istedim konya da yaşıyoruz ilk denememiz olucak. yaşlarımız da çok genç o yüzden ilk deneyimizi devlette bir denesekmi diyoruz bilgisi olan yardımcı olabilirmi .22 yaşında olduğum için suan rapor çıkmıyor son verdiğimiz spermiyogram testinde 40.000 sperm çıktı bu değerlere devlette tüp bebek yapılırmı bilmiyorum . özel hastanede havuzlama yöntemiyle yapacaktık ama devlette ilk denesekmi diye kararsız kaldık .

Son düzenleme:
merhabalar raporsuz devlet hastanelerinde tüp bebek yapılıyormu? hiçbir bilgim yok o yüzden konu açmak istedim konya da yaşıyoruz ilk denememiz olucak. yaşlarımız da çok genç o yüzden ilk deneyimizi devlette bir denesekmi diyoruz bilgisi olan yardımcı olabilirmi .22 yaşında olduğum için suan rapor çıkmıyor son verdiğimiz spermiyogram testinde 40.000 sperm çıktı bu değerlere devlette tüp bebek yapılırmı bilmiyorum . özel hastanede havuzlama yöntemiyle yapacaktık ama devlette ilk denesekmi diye kararsız kaldık .
Ne yaptiniz canim aradan zaman gecmis insallah hayurli sonuclar almissindir

Ne yaptiniz canim aradan zaman gecmis insallah hayurli sonuclar almissindir
Merhabalar .
Konya novafertil tüp bebek merkezin deTüp bebeğe basladık.
4 tane dondurulmus 3. Gün embryomuz var bidahaki adetimle transfer gününe karar verecegiz.
Ofis Histereskopi oldugum icin transfer gunumuz ertelendi normalde taze transfer olacaktı .
Rahim de yapisiklik ,darlık varmıs bunlar açıldı.
Rahime Çizik atıldı .

Merhabalar .
Konya novafertil tüp bebek merkezin deTüp bebeğe basladık.
4 tane dondurulmus 3. Gün embryomuz var bidahaki adetimle transfer gününe karar verecegiz.
Ofis Histereskopi oldugum icin transfer gunumuz ertelendi normalde taze transfer olacaktı .
Rahim de yapisiklik ,darlık varmıs bunlar açıldı.
Rahime Çizik atıldı .
Hakkinizda hayirlisi olur insallah dualarimiz biran once kabul gorur .bende konyaya yeni tasindim arasturma icerisindeyim

Hakkinizda hayirlisi olur insallah dualarimiz biran once kabul gorur .bende konyaya yeni tasindim arasturma icerisindeyim
Tüp bebek mi dusunuyorsunuz ?
Suanlik merkezden memnunuz biz sonucumuz da insallah guzel olur .🤲🌸
Rabbim bekleyenlerin kucaklarini bos birakmasin bizlere de nasip olsun insallah 🤲
Çok zor bir sürec.

Tüp bebek mi dusunuyorsunuz ?
Suanlik merkezden memnunuz biz sonucumuz da insallah guzel olur .🤲🌸
Rabbim bekleyenlerin kucaklarini bos birakmasin bizlere de nasip olsun insallah 🤲
Çok zor bir sürec.
1 asilama yaptirdik adanada olumsuz sonuclandi doktor ne karar verirsr artik.ordaki fiyatlar nasil bilgi verebilir misiniz .mesela bizim doktor sadece ilk muayeneden ucret aldi nir daha hic almadi muayene parasi (350 liraydi birde 2 3 gunde gitmemiz gerekiyordi)

1 asilama yaptirdik adanada olumsuz sonuclandi doktor ne karar verirsr artik.ordaki fiyatlar nasil bilgi verebilir misiniz .mesela bizim doktor sadece ilk muayeneden ucret aldi nir daha hic almadi muayene parasi (350 liraydi birde 2 3 gunde gitmemiz gerekiyordi)
Ilk muayne de ücret alinmadi benim .
Ilk görüstük hemen muayne etti o gün .
Sonraki gidisimizde tüp bebege baslamistik .
9500 tl di sadece tüp bebek.
Baska ücret almadi merkez bizden .
Zaten tup bebek paketi aldigimiz icin sonraki kontroller de vs. Ücret almiyor tüp bebekle ilgili birseyden.
Tabi birsuru ilac iğne veriyorlar 4500 tl gecmisti ilsc parası .

Ilk muayne de ücret alinmadi benim .
Ilk görüstük hemen muayne etti o gün .
Sonraki gidisimizde tüp bebege baslamistik .
9500 tl di sadece tüp bebek.
Baska ücret almadi merkez bizden .
Zaten tup bebek paketi aldigimiz icin sonraki kontroller de vs. Ücret almiyor tüp bebekle ilgili birseyden.
Tabi birsuru ilac iğne veriyorlar 4500 tl gecmisti ilsc parası .
Tesekkur ederim onerebileceginiz doktor varmi

Tesekkur ederim onerebileceginiz doktor varmi
Suanlik gittigim tup bebek merkezinden memnunum .
Fuat ali hocaya gidiyoruz .
Burası çok önerilmisti bana tabi siz yinede kendinizde farklı yerleri arastirabilirsiniz 🤗

X