Mercanfunda'nın Zayıflama Yöntemi

mercanfunda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2010
69
12
1 haftadır hayatımdan sadece un ve unlu gıdaları çıkararak 2 kilo verdim. Arkadaşım daha önce denemişti, ayda 6 kilo vermişti.
Şu anda o da yapıyor 3 günde 1.5 kilo verdi.
Hem de canımız her istediğinde çukulata unsuz olan nişastalı sütlü tatlıların hepsini, cips mısır patlağı, kuruyemiş falan yiyoruz. Hiç acıkmadan ve zevkli şeyler yiyerek kilo veririyoruz.
Sadece un yok ekmek yok hepsi bu..
Siz de deneyebilirsiniz bize teşekkür edeceksiniz..

kızlar herkese tavsiye ediyoruz bu diyeti 2 arkadaş yaptık biz geçen yıl sadece hayatımızdan unu çıkardık ve 1 ayda 5ve6 kilo verdik pilav kızartma istediğin yemekten istediğin kadar kazındıkça çukulata dondurma puding patlamış mısır kuruyemiş meyve ne istersen işte unsuz olsun yeter yiyorsun süper hiç diyetteymiş gibi hissetmiyorsun tavsiye bizden denemesi sizden

yaa çikolata cips diyosun bunlarda yag oranı fzla.korkarım yani kilo kaybetcem diye kilo almıyım eyvahedigeldismile

kiloyu asıl yapan yağlar değildir karbonhidratlardır unu tamamen kesmen karbonhiratın büyük kısmını almaman anlamına geliyor hafif tatlılarla atıştırmalıklarla açlığını yatıştırcan o kadar 1 hafta denemek sana 10 kilo aldırmaz ama 1-2 kilo kaybettirir o kadar çok diyet denedim ki ben hepsinden bıktım bu çok iyi geldi alkisalkisalkis

ya çikolata yemesemde olur ama ekmek,pasta börek pogaca uffff onları yemden duramıyorum yaa mafoldumben

Bir ara Tv´de bir kadin göstermislerdi, sabah aksam ögle cikolata yiyerek ve cola icerek zayiflamisti..sempatiksalakcinni
Ozamanlari bile inanamistim, yani midesi nasil almis gece gündüz cikolatayibilmiyorumkismile

sadece çikolata yenmiyor ekmeksiz normal öğünlerini yiyorsun ama ekmek yemeden doyamadığımız için atıştırıyoruz atıştırırken de güzel şeyler yiyoruz o kadar depresyonsuz diyet kaydirigubbakcemile5

kesinlikle saçma ve son derece saglıksız kiloyu yapan un şeker ve tuz unu çıkardık
çikolatadan gelen şeker nereye gidiyor ?

sizlere kolay gelsin tabii

bütün gün çikolata, cips yemiyoruz ki sağlıksız olsun. ama yediğimiz zaman da vicdan azabı duymadan yiyoruz..mesela diyet yaparken 1 kase tatlı yemek ne vicdan azabı verirdi, şimdiyse hiç vicdan rahatsızlığı çekmeden yiyorum ben..ve bugün daha 5. günümdü tam 2 kilo gitmişti ister inanın ister inanmayın..ister deneyin isterseniz denemeyin ama bunun işe yaradığını tartı söylüyor. biz sadece daralmadan bunalmadan yaşadığımızı yazdık, bir çok diyeti denemiş insanlar olarak

hay yaşa be gülüm iyilik te yaramıyor mutlu bi diyet keşfettik paylaşalım dedik yaranamadık bazılarına aklına yatan denesin görsün aaaaaaaaaaaalsanaalsanasmile

mantık çok basit aslında. zaten diyet yapmadığımız zamanda birsürü aburcubur yiyoruz. yanılıyormuyum.. ama ekmek, makarna börek ve pasta hayatınızdan çıkarsa doğal olarak kilo veriyosunuz..üstüne bunlardan alınan alınanlar eklenmiiyor hatta azalıyor..
ben sadece kahvaltıda zorlanıyorum ekmek yemeden pek doymuş gibi hissetmiyorsun çünkü. ama sonra midem kazınınca bir parça çikolata , 1 kase unsuz bir tatlı, dondurma, evde ne yemek varsa , meyve, hatta yemeğin yanında pilav hepsinden yiyorum gün boyunca..
çantamda çikolata taşıyorum bir parça bile yemek açlığı bastırıyo..
ben bütün diyet reçetelerini çöpe attım cidden, ve bugün 2 kilo verdiğimi görünce de çok sevindim..

niyeyse çok sevdim bu diyeti :))) denemekle hiç bişey kaybetmem :) kpekli ekmek serbest mi ??kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X