Merhaba babam karaciğer nakli oldu bugün 17. Günü hala hastanedeyiz karaciğer enzimleri hala çok yüksek geliyor tedirgin oluyorum daha önce nakil olan

Esrasssaaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2023
1
2
28
Merhaba babam karaciğer nakli oldu bugün 17. Günü hala hastanedeyiz karaciğer enzimleri hala çok yüksek geliyor tedirgin oluyorum daha önce nakil olan veya çevresinde olan bilgi verecek biri var mı kasları çok eridi 10 kilo verdi ister istemez korkuyorum ağrım sızım yok diyor Dr taburcu olacak kıvama geldin ama tahlil sonuçların istediğimiz gihi değil diyor...

Merhaba babam karaciğer nakli oldu bugün 17. Günü hala hastanedeyiz karaciğer enzimleri hala çok yüksek geliyor tedirgin oluyorum daha önce nakil olan veya çevresinde olan bilgi verecek biri var mı kasları çok eridi 10 kilo verdi ister istemez korkuyorum ağrım sızım yok diyor Dr taburcu olacak kıvama geldin ama tahlil sonuçların istediğimiz gihi değil diyor...
Çok çok geçmiş olsun, nasıl oldu babanız? Hangi hastanede hangi doktorda oldunuz acaba nakli diye soracaktım ücret alınıyor mu. Karaciğer nakli için Araştırıyorum da

X