Merhaba çanakkaleyi bilenler veya yaşayanlar?

Yapan yer var mı restoran olarak oralarda yani ünlü olanı

Yapan yer var mı restoran olarak oralarda yani ünlü olanı
Ay valla var diyemem kiz bunu zaten ünlu bir yer yapsa da aynı olacak adamlara gidipte boklu kepap deme direk sen temizlemeden mangalda oluyormus falan de kibarca mutlaka dene bacım seeeen en azindan 1 tanecik baligi o sekilde yappp

Evet o da doğru Gökçeadadır canım benim ünlü ya
Gokçeada ya çanakkale iskeleden yazin belirli gunlerde var diye biliyorum malum kış ayindayiz sormak lazim kabatepe limanindan her gun var ama onu biliyorum. Yine de hava kosulları ile ne olur o zaman bilemem anam adaya falan yazin gitcen mis gibiiii

Evet mis gibi ben Gökçeadaya gitmedim çok merak ediyorum çocuk küçüktü 2 saat feribot çekmek istememiştik ama kocam daha önce gitti kurabiye getirmişti enfesti o da senle de hep yemek konuşuyoruz he

Evet mis gibi ben Gökçeadaya gitmedim çok merak ediyorum çocuk küçüktü 2 saat feribot çekmek istememiştik ama kocam daha önce gitti kurabiye getirmişti enfesti o da senle de hep yemek konuşuyoruz he
Ya gercekten uzak çanakkaleden eceabata yada kilitbahire gecicek ordan iskeleye gidicek o da yetmedi gemiye bincek falan uzun iş ben keçi peyniri seven tarafım bacım birde şarappp

Ya gercekten uzak çanakkaleden eceabata yada kilitbahire gecicek ordan iskeleye gidicek o da yetmedi gemiye bincek falan uzun iş ben keçi peyniri seven tarafım bacım birde şarappp
Çanakkaleli olup alkol sevmeyen nadirdir yaasu yerine içiyorlar sanki sahilde görünce çok şaşırmıştım

Kızlar dün iyi gezdik güney tarafı bugunde gelibolu gezecektik maalesef nişanlımın kulağı vefat yola çıktık ağrısı sızısı var eve dönüyoruz hastaneye uğraycaz

Gorebileceginiz en guzel yerlerden biri Troya. Can dan arabayla 1.5 saat surer ama gidip o bolgeyi orada yasayan insanlarin hayatini gozunuzde canlandirip antik sehri gezebilirsiniz. Muazzam bir atmosfer... Eski surlar uzerinde durup Agamemnonun ordusunun sahile cikisini yada Hector ve Achilleus un duellosunu zihninizde canlandirabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…