Çatlaklar Merhaba Çatlaklarla ilgili Yardım İstiyorum

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

bener18

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2013
116
1
Merhaba kadıınlar Klübü Üyeleri Ben 19 yaşında bir gencim ve küçüklükten beri basenlerimde çatlaklarım var..Bunun nedenini hep kilo alıp vermemden sanırdım ama burda okudugum bir yorumda neden kaynaklandığını öğrendim..Vucuta yeterli su alınmadığından...Ben hiç su içmem yazın sıcağında bile 2 günde 1 bardak anca içerim..şimdi içmeye başladım ama bu olanlara değil olacak olanlara engel olacaktır sadece.. ve ben olmuş olanları nasıl geçirebilirim...en azından azalsa biraz.... birde zayıfladım baya..azalsın istiyorum spor çok faydalı biliyorum ama daha kesin bir şey lazım.. Kakao yağı susam badem kayısı yaglarını duydum okudum..hiç denemedim daha..ve soğuk suyu duydum ..keseyıde ama denemedım daha hıc bırsey ...bilgileriniz ve deneyımlerınız lazım şimdiden teşekkür ederim :):KK19::KK19::KK19:

Merhaba kadıınlar Klübü Üyeleri Ben 19 yaşında bir gencim ve küçüklükten beri basenlerimde çatlaklarım var..Bunun nedenini hep kilo alıp vermemden sanırdım ama burda okudugum bir yorumda neden kaynaklandığını öğrendim..Vucuta yeterli su alınmadığından...Ben hiç su içmem yazın sıcağında bile 2 günde 1 bardak anca içerim..şimdi içmeye başladım ama bu olanlara değil olacak olanlara engel olacaktır sadece.. ve ben olmuş olanları nasıl geçirebilirim...en azından azalsa biraz.... birde zayıfladım baya..azalsın istiyorum spor çok faydalı biliyorum ama daha kesin bir şey lazım.. Kakao yağı susam badem kayısı yaglarını duydum okudum..hiç denemedim daha..ve soğuk suyu duydum ..keseyıde ama denemedım daha hıc bırsey ...bilgileriniz ve deneyımlerınız lazım şimdiden teşekkür ederim :):KK19::KK19::KK19:

Bioil diye bir yag var eczanelerde bulunuyor. Tr'de varmi bilmiyorum.. bi arastir yoksada internet üzeri siparis vere biliyorsan ver. Catlaklarin görünümünü hafifletiyor sadece cünki catlaklardan tamamen kurtulmak gibi bir yöntem yok.. bi keresinde doktora gitmistim ben ve o bana catlaklari siringa gibi birseyle cektiklerini söylemisti ama bu tedavide cok pahaliymis..

Bioil diye bir yag var eczanelerde bulunuyor. Tr'de varmi bilmiyorum.. bi arastir yoksada internet üzeri siparis vere biliyorsan ver. Catlaklarin görünümünü hafifletiyor sadece cünki catlaklardan tamamen kurtulmak gibi bir yöntem yok.. bi keresinde doktora gitmistim ben ve o bana catlaklari siringa gibi birseyle cektiklerini söylemisti ama bu tedavide cok pahaliymis..

teşekkür ederim araştıracağım hemen

selam,bu şırıngayla çekme yöntemini daha önce duymamıştım hiç,nasıl bir yöntem acaba,tam olarak adı nedir bize bilgi verebilir misin arkadaşım,şimdiden teşekkürler,sevgiler,

canım ben de 18 yaşındayım. çok su içerim ama hızlı kilo alıp veriyorum. benim çatlaklar sanırım bu yüzden kaynaklanıyo. kakao susam badem yağlarını karıştırıp 3 ay boyunca uyguladım. hatta bi ara emilmesi için streç sarılması gerektiğini okudum, denedim. ama işe yaramadı. bi doktorum bana bunlar deri altında oluşan çatlaklar o yüzden dışardan emilim işe yaramaz demişti. barıştım çatlaklarımla :KK1: hiç bişey yapmaz oldum. sadece duştan sonra soğuk suyla durulanıyorum. gözenekleri sıkıştırdığını duydum. şimdi gözüme azalmış geliyo gerçekten. mutluyum :KK1: ayrıca soğuk su vücudu dinç tutuyo tavsiye ederim :KK28:

çatlaklar vücut kırışıklarıdır, o yüzden enjektörle falan çekildiğine inanmıyorum. çatlak kremleri içinde en etkilisi bence liearac. ama bu kremleri düzenli kullanman önemli sabah akşam yaklaşık olarak aynı saatlerde kullanmalısın...

tek cozumu deri degisimiiii ama nasi olur bilmiyorum saglam asidik peeling gerek .lazer falan bi ise yaramiyo..kimyasal peeling de iyi bi doctor tarafindan yapilmali

X