merhaba polıkisttık overi olan var mı?

Nurver

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
30
0
merhaba bende polıkıstık over var. bunun için yapılacak bışey yok. ama bışey duydum cörek otuyla balı karıştırıp içmenın faydası oldugunu ve hamıle kalmayı koylaylaştırıyormuş. sızınde bır fıkrınız varsa bana yazarsanız menmun olurum. :çok üzgünüm:

bende pko luyum bana kilo vermemi soyledı doktor bende verdım ama benım adet günlerim duzenlı oluyo

canım bend epkoluyum banada kilo ver demişti dr um ve ayrıca glukofen verdi ben bu ilacı kullandıgım ilk ay hamiş oldummmmmmmm

bende kullandım glukofen sonra cevap alamadım 10 kılo verdım gene cevap alamadım:a015: sonra gonophene ve pregly tedavisi ama sonuc gene hüsran senağlama4 ay pregly tedavısı gordum ama olmadısenağlama suan tedavıyı bıraktım aslında adet gunlerın duzenlı tuylenmede olmuyo hiç pko belırtısı yok ama ultrasyonda gözüktü :1rolleyes:kılo verınce pko bıttı dedı doktor ama hamile kalamadım:1no2:

bendede var ablamdada onun oglu oldu bende hamısım canım en onemlı sey kılo tutmaman bebek bıras gecıkebılır ama oluyor korkma

bende pkoluyum glukofen kullandım banada doktorum zayıflamamaı söledi 2 iğne yaptırdım çatlatma iğnesi olmadı.bu yıl 3.sünü yaptırdım şimdi hamileyim.doktora gittinmi?adetim çok gecikiyordu.doktorunun tavsiyelerine uy bence.önce doktora gitmelisin.sonra bal çörek otu vs.denersin.bence..

bende kullandım glukofen sonra cevap alamadım 10 kılo verdım gene cevap alamadım:a015: sonra gonophene ve pregly tedavisi ama sonuc gene hüsran senağlama4 ay pregly tedavısı gordum ama olmadısenağlama suan tedavıyı bıraktım aslında adet gunlerın duzenlı tuylenmede olmuyo hiç pko belırtısı yok ama ultrasyonda gözüktü :1rolleyes:kılo verınce pko bıttı dedı doktor ama hamile kalamadım:1no2:

kısmet canım yaa bende 3 iğne vurdurdum 3 .cüde oldu.rabbim dileyince oluyor herşey sıkma canını olur.herşey kafada bitiyor.

inşaallah canım sendedemi pko vardı ben asılama dusunuyorum artık hayırlısı

canım britanem hayatıom lütfen üzülme o zmanaı nı bekliyor inan yuce mevlam verecektir sana d amutlaka allah o kadar merhametliki beklemndede hayır vardırrrrrrrrrrrrrrr:1hug:

Şeniztesekkur edrım canım allahım herkese hayırlısını versın hersey allahın elınde
sen hamilemisn yoksa dogum yaptınmı rabbım sag salım kucagına almayı nasıp etsın bebişini ilgine cok tesekkur canıma.s.

bunu en iyi sen anlarsın heralde saranurcum cok zor biliyosum bazen gücüm tükeniyo gercekten 2 gundur ılaclar yuzunden cok tuafım halsızım cok kötü yüm senağlama aglıyasım var süreklisenağlama

geçmiş olsun canım ya of of bende yaşayacam demi böyle günler

canım benim malesef bende
cok üzüldüm bitanem ya düzelir belki evlenene kadar bak saranur da pkoydu hamile şimdi o bize cok büyük bi umut örnegi canım Şeniz

valla ben hergün ağlardım biliyomusun
aylarca adet görmedim cok stes olmuştum yasmini de kestim
gına geldi artık kullanmakdan bana
sara hamileyim dedi nasıl mutlu oldum bilemezsin
Allah kimsenin elini boş bırakmasın canım

bunu en iyi sen anlarsın heralde saranurcum cok zor biliyosum bazen gücüm tükeniyo gercekten 2 gundur ılaclar yuzunden cok tuafım halsızım cok kötü yüm senağlama aglıyasım var süreklisenağlama
ikrarcım bende pko luyum ümidini yıtırme bende cok kotu durumdaydım ama kadınlar kulübü sayesınde tedavıme baslıcem artıka.s

ikracım allahtan ümit kesılmez doktor bı yere kadar söz sahıbı ne insanlar mucize yasıyo olmaz denılen neler oluyo bosanmak kotu fıkırlerı sil aklından bende bazen düşünüyorum ama ümidimi kesmiyorum

ya galattın bei zaten cok duygusalım
bende doktor bana asla normal yollardan hamile kalamasın dediginde yıgılıp kaldım oraya 2 gün eşim işe gitmedi beni bırakıpta günlerce agladım senağlamasenağlama şimdi tüp bebekle sansımı deneyecem
eger olmazsa eşimden bosanmayı düşünüyorum çünkü cok ezik hissediyorum kendimi bi ömür bunla yasayamam ben ankaraya dönücemailemin yanınasenağlama

benim doktor moralimi bozdu yok işte calışmıyo dedi
kullanmak zorundasın bu ilacı dedi
günlerce ağladım erkek arkasım bilmiyordu ona anlattım kararını ver böyle böyle dedim ister ayrıl ister devam et dedim
ayrılmadı benden tek için rahat olduğu konu bu
senin eşin ne düşünüyo

bazen bende oyle düşünüyorum ama bu onunda kaderi tamam sorun bende ama elimizden gelen bişey yok allahın dedıgı oluyor hem bu sefer olacak ikrarcım tombiş tombiş bebeklerın olacak bide ikiz oluyomu ay ne tatlı olurlar psıkolojık durum cok önemli hele böyle zamanlarda sakin yıtırme rabbim nelere kadir

bosanmak istedigimi söyledimde cok kızdı nası dusunursun böle bişeyi diye bende bana bak dedim kendini hiç ezik hissettinmi sen eger olmazda bosanmaksak ben bi ömür bu eziklik hissiyle yasayacam ve buna dayanamam dedim
o böyle bişeyi düsünmüyo ama ben kararlıyım

ah tatlım gene depreştim ben kötü oldum gene
Allah yardımcın olsun dualarım seninle herzaman
sabret stres yapma diolar kolay değil ama gene de rahat ol
inş canım inş olacak

ya galattın bei zaten cok duygusalım
bende doktor bana asla normal yollardan hamile kalamasın dediginde yıgılıp kaldım oraya 2 gün eşim işe gitmedi beni bırakıpta günlerce agladım senağlamasenağlama şimdi tüp bebekle sansımı deneyecem
eger olmazsa eşimden bosanmayı düşünüyorum çünkü cok ezik hissediyorum kendimi bi ömür bunla yasayamam ben ankaraya dönücemailemin yanınasenağlama

saçmalama bu nemek böyle yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kzıdım bak şimdiiiiiiiiiiiii :mymeka:

X