merhaba polıkisttık overi olan var mı?

evet mimozam cok kötü bır durumdayız ileri yasta diabet cıkıyomuş birde pko hastalarında rabbim beterınden saklasın

Allah Acil şifala Rversin Ama Durumlarinizi önc Ekabullenin Ve Sonra Inanki Herşey Daha Kolay Olacakkkkk Bu Bir Kere ömür Boyu Bizimle Bundna Kurtuluş Yok Ama Alllah Pkodan Da Buyuk Unutmayin Bişeyin Olmasi Için Allahin Ol Demesi Yeterliiiiiiiii

evet canım paylasımın için tesekkurler dünyada ne dertlı ınsanlar var demi yani halimize şükredelim

kızlar online olan varmı.bende pkoluyum ve bebek düşünüyorum çok geç ögrendim pkolu oldugumu 3.kez ganohen ve pregly ignesi tedavisi gördüm bakalım sonuç ne olcak bana şans dileyin.

eylül selam canım bende pko luyum ve rejimdeyim benım tedavımde gonophene ve pregly ıdı ama sonra ben bıraktım tedavıyı şimdi rejim yapıyorum galıba asılama yaptıracagım

arkadaşlar bende pkoluyum bu konu hakkında konuşmak isterim hem pkolu olup hemde cocugu olan var mı

derram selam sanada kaç kilosun ki diet yapacak kadar fazlamı doktor banada kilo ver diyo ama boyum 169 kilom 68.ama glukofen kullanıyorum çok işime yaradı yoksa çok kilo alırdım

ben 74 kıloyum amacım 60 a düşmek inşallah ondan sonrada aşılama yaptırmayı düşünüyorum

çok kilon yokmuş canım bende 75den 65 düşmüştüm bende adet düzensizligi yapıyo pko.ondan çok kilo alıyorum.o dönemlerde dogum kontrol ilacı kullandım 10 kilo verdim çocuk isteyince bıraktım 4kilo aldım sonra glukofenle kilo almayı durdurdum sanırım sen aşılama derken günlük ignemi hangisi

arkadaşlar bende pko.yum. adetimlerim çok düzenli ve 52 kiloyum sanırım bu pko nun pekte kilo ile ilgisi yok. Bende 3 aydır pko tedavisi görüyorum. glukofen ve pregly kullandım ama sonuç hüsran maalesef bu ayda tutturamadık. Birde marketlerde ballı cevizli fıstıklı karışımdan oluşan ballı çerezden deneyeceğim. Arkadaşlarımda birkaç tanesi onu önerdi. Hayırlısı bakalım..a.s

arkadaşlar pko tedavisi derken ne gibi tedaviler gördünüz.beni biraz aydınlatırmısınız.

merhaba,
bende pcosluyum,doktorum herhangi bir ilaç vermedi,ideal kilona kavuştuktan sonra gebe kalman kolaylaşır dedi ve bende şu an diyetteyim,yazın 65 kiloydum ve şu an 59 kiloyum ancak son 2 aydır rejimdeyim ondan önce nasıl kilo verdiğimi hatırlamıyorum,hedefim ise 4-5 kilo daha vermek,inş veririmde bir an önce sağlıklı bir bebeğim olur,Allahım isteyen herkese versin ama tabiki hayırlısını.

arkadaşlar benim 3.gonaphen tedavimde negatif oldu.şimdi bu ay igneye geçicez.hayırlısı.içinizde bu yakınlarda hamile kalan var mı.

Benim merak ettiğim, PKO'su olup hamile kalanlar, hamilelik sonrasında gene PKO kalıyor mu? Yani hastalık devam ediyor mu?

arkadaşlar bende pkoluyum bu konu hakkında konuşmak isterim hem pkolu olup hemde cocugu olan var mı

Merhaba;

Ben PKO hastasıyım buna bağlı insülin direncim var, yanı sıra hashimato tiroid hastasıyım ve 1 aylık hamileyim :) henüz çocuğumu elime almadım ama hamileyim. 1,5 senedir evliyim ve bu hastalıklarla ilgili çok araştırma yaptım ve bende birçok insan gibi olmayacağını düşünüyordum, ve de bu yüzden hiç korunmadık. 25 yaşındayım ve şuan 85 kiloyum:KK43: Ama şimdi sonuç farklı.. Dün doktoruma gittim yanındaki yardımcı kadın benden çok sevindi çocuğumun olacağına bu yaşta hastalıklarıma inanamadı çünkü... Olmuyo, olmayacak diye kendinizi üzmeyin.. Stresden uzak durun..

X