merhaba polıkisttık overi olan var mı?

canım psıkolojını ıyı tut lutfen bak gor alacaksın bebişlerını kucagına ok

evlenmeden adaklar adadım ben
sınav dünyası bizde böyle sınava tutuluyoruz
saram dua et bize :çok üzgünüm:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yeşilim sen daha şimdiden kendini hazırlamışsın bu ne demek bnd eyaşayacagım aynı şeyleir bugün tanıdıgm tum pkolula r çocuk sahibi olabiliyorlar sizlerd eolackasın allahım kimsenin kucagını boş bırakmasın yuce rabbimize sıgının yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

2 gundur hiç iyi degilim bugun babamla telefonda uzun uzun konustum nası ıstersen öle yap dedi herzaman baban olarak yanındayım dedisenağlama eger gercekten yapamam ezik hissediyorum diyosan dön dedisenağlama

şu fikri aklından at bence
iyi gün kötü gün die başlayıp aynı yastığa baş koyuyosun
sakin ol canım

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yeşilim sen daha şimdiden kendini hazırlamışsın bu ne demek bnd eyaşayacagım aynı şeyleir bugün tanıdıgm tum pkolula r çocuk sahibi olabiliyorlar sizlerd eolackasın allahım kimsenin kucagını boş bırakmasın yuce rabbimize sıgının yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Allah herkese göstersin canım
kimsenin kucağı boş kalmasın ama düşündükce mahfoluyorum

bizim tek dostumuz allah tır kızlar o bizlere çekemyecegimiz hiçbir derid veremz hele ikrar bu yazdıklalrını silioyrsun hemen hemen hemen en başta allahın gücüne gider kulum bnm verdiğim drede sabretmiyor der üzülürrrrrrrrrrrrr hemen sil geldiğim de görmeyecegim şimdi başka bir siteye gircem geldiğim de bu yazdıkalrını sileceksin hemen

bizim tek dostumuz allah tır kızlar o bizlere çekemyecegimiz hiçbir derid veremz hele ikrar bu yazdıklalrını silioyrsun hemen hemen hemen en başta allahın gücüne gider kulum bnm verdiğim drede sabretmiyor der üzülürrrrrrrrrrrrr hemen sil geldiğim de görmeyecegim şimdi başka bir siteye gircem geldiğim de bu yazdıkalrını sileceksin hemen

katılıyorummmmmm sana canım

allahım bizede anne duygusunu tattır bütün isteyenlere hayırlı bebek ver inşaallah hepımızde aynı dert bir gün alırız kucagımıza bebeklerımızı oyunlar oynarız onunla anne kelımesıne yabancı kalmayız inşaallah allahım inşaallah

kızlar bende pko luymuşumbunu doktorum üçüncü aşılamada söyledi glukophage kullanıyorum ama belirtileri bende yok adetlerim herzaman düzenlidir

merhaba derram dualarına amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin diyorum

aferim birtanem artık güzel şeyle rdüşün birtanem unutma allah senin ne kadar çok anne olmak istediğini bilioyr o zmaan sana asla yuz çevirmeycektirrrrrrrrrrrr

kızlar bende pko luymuşumbunu doktorum üçüncü aşılamada söyledi glukophage kullanıyorum ama belirtileri bende yok adetlerim herzaman düzenlidir
bendede hiç belırtı yoktu adetlerım duzenlı yumurtlama sorunum yok tuylenme yok ama ultrasyonda görüldü bende glukofen kullandım ama bana etkisi olmadı inşaallah sana olur canımyerimseniben

Amin Kizla Rhadi Bne Yatiyorum Uykum Yok Ama Yatinc Agelir Heraldeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Yarin Nasips Egörüşürz Yani Zaten Yarin Olmuşşşşşşşşşşşşşşşş :))

Arkadaşlarım öncelikle Allah hepimize acil şifalar versin ve beterinden korusun.Bende pkouyum.Napalım Allah'ta bizi böyle yaratmış vardır bunda d bir hayır.Neler yaşadığınızı çok iyi anlıyorum.Daha yeni kabulleniyorum bende ama o kadar zor ki.Bi anda tüm dengeler at üst oluyor.Kiloları aldıktan sonra verememe de ayrı bir çöküntü nedeni hemde genç yaşta.Neyseki glukofenle kilo verdim.Ama hala sorunlar bitmiyor.Kıl tüy işleri....Yüzümdekilere iğneli epilasyon yaptırıyorum.İnanılmaz ağrılı bi olay.vücudum içi,n lazere başlıcam.Sivilcelerim iyice arttı.Sivilce tedavisi olmam lazım.Derkennn.Birde kıl dönmesi çıktı.29 kasımda ameliyat olucam.Sizden şans dilemenizi istiyorum.
bu arada özel hayatım karman çorman ve çağrı merkezinde çalışıyorum.çalışanlar bilirler acayip stresli bir iştir.çekilecek gibi diil.Şu an hepsi üst üste geldi.Neyse içimi dökmek istedim.
Rabbim hepimize bebişler versin.Şu
an bekarım ve endişeliyim.Umarım hepimizin olur.Herkese tekrar geçmiş olsun.

Ne Demek Hayatim Tabikid Eortak Olacagimmmmmmmmmmmm Normali Bu Allahim çok Buyuk Dualrinizda Banada Yer Verinnnnnnnnnnnnnn

X