Mersin'de estetik ameliyat olan var mı? Doktor tavsiye edin lütfeen:((

Canım rica ederim yardımcı olmak isterim tabiki. Benim sana Şakir ünal ile ilgili garanti vermem söz konusu değil zaten ben sadece memnuniyetimi belirtmek istiyorum
arkadaşın yaşadığı talihsizlik için üzüldüm ama ben bu konu ile ilgili bişey diyemem.Karar senin tabiki ama tek kişinin lafı ile karar vermemeni öneririm canım.Benim ameliyatım İMC hastanesinde oldu arkadaş belki tıp fakültesinde olmuştur oradaki ekipman ile özel hastanedekiler farklı olabilir . Şakir bey olacak herşeyi izah etti bu bu olacak bunu yapacam zaten izlerin 6 ay 1 sene kadar sonra belirsizleştiğini ama yok olmadığını kişinin yapısı ile de alakalı olduğunu söyledi.Bu konuda yorum yapamamak en doğrusu ben bilmiyorum arkadaşlada konuşmadım.Ben sadece yaşadığımı anlatıyorum birazda olsa fikir sahibi olmanız açısından.İnanmıyorum ki böyle bir dr öyle ismini dikiş meselesi yüzünden riske atsın.Adam başhekim yardımcısı ,bölüm başkanı falan bisürü ödülü makalesi var haberi yokmudur estetik dikişten bi bildiği vardır mutlaka bence böyle. Hoşçakal canım

Canım rica ederim yardımcı olmak isterim tabiki. Benim sana Şakir ünal ile ilgili garanti vermem söz konusu değil zaten ben sadece memnuniyetimi belirtmek istiyorum
arkadaşın yaşadığı talihsizlik için üzüldüm ama ben bu konu ile ilgili bişey diyemem.Karar senin tabiki ama tek kişinin lafı ile karar vermemeni öneririm canım.Benim ameliyatım İMC hastanesinde oldu arkadaş belki tıp fakültesinde olmuştur oradaki ekipman ile özel hastanedekiler farklı olabilir . Şakir bey olacak herşeyi izah etti bu bu olacak bunu yapacam zaten izlerin 6 ay 1 sene kadar sonra belirsizleştiğini ama yok olmadığını kişinin yapısı ile de alakalı olduğunu söyledi.Bu konuda yorum yapamamak en doğrusu ben bilmiyorum arkadaşlada konuşmadım.Ben sadece yaşadığımı anlatıyorum birazda olsa fikir sahibi olmanız açısından.İnanmıyorum ki böyle bir dr öyle ismini dikiş meselesi yüzünden riske atsın.Adam başhekim yardımcısı ,bölüm başkanı falan bisürü ödülü makalesi var haberi yokmudur estetik dikişten bi bildiği vardır mutlaka bence böyle. Hoşçakal canım

Hmm yeni okudum bu mesajı, teşekkür ederim canım biraz daha araştırayım olmadı gidip bir görüşeyim kendisiyle. Tıp fakültesine mi gitmem gerekiyor görüşmek için?

Son düzenleme:
Canım mrb. özel mueyenesine gittim ben tıp fakültesine hiç gitmedim.web sitesinden bakabilirsin.

Bilmiyorum canım ücret alınıyormu alınmıyormu ara konuş istersen .Ben ilk görüşmede ameliyat kararı verdim çıkışta muayene ücreti alındı.
Sanırım alınmaz ya bilgi almak için .Sen arayınca sor mutlaka sonra sürpriz olmasın.

Bilmiyorum canım ücret alınıyormu alınmıyormu ara konuş istersen .Ben ilk görüşmede ameliyat kararı verdim çıkışta muayene ücreti alındı.
Sanırım alınmaz ya bilgi almak için .Sen arayınca sor mutlaka sonra sürpriz olmasın.

Tamam canım çok sağol:KK71: Senin de başını ağrıttım bu kadar çok soru sorarak kusuruma bakmayasın:KK69:

Rica ederim olurmu öyle şey burada bunları paylaşmak, yardımlaşmak, fikir sahibi olmak için varız.Umarım yardımcı olmuşumdur.
iyi araştır doğru karar ver canım.
hoşçakal.

kızlar neden adanada olmayı dusunmuyosunuz sanırım adanada daha fazla secenegınız olacaktır unıversıte doktorlarının yanı sıra ersal kaya serkan sayılkaln faruk akman vs.. arastırın derım ben ersal beye lıposuctıon yaptırdım cok ıyıydı sonucları

kızlar neden adanada olmayı dusunmuyosunuz sanırım adanada daha fazla secenegınız olacaktır unıversıte doktorlarının yanı sıra ersal kaya serkan sayılkaln faruk akman vs.. arastırın derım ben ersal beye lıposuctıon yaptırdım cok ıyıydı sonucları

Gidiş dönüş problem yaratır diye işte, hem daha önce Adana'ya hiç gitmedim ki yol bilmem iz bilmem orada.. Bir de ameliyatımı gizli yaptırmayı düşünüyorum hani eş dost akrabanın haberi olmayacak bir tek annem gelecek yanımda, hatta babamın da haberi olmayacak. Zaten anlatsam da anlamaz, anlamaya da çalışmaz ne gereği var der kestirip atar, onun kendi doğruları vardır ve onları değiştirmek dünyayı değiştirmekten daha zor kanaatimce:KK1: Yani bu durumun bende nasıl bir özgüven eksikliği yarattığını anlayacağını zannetmiyorum:KK5: Hani Mersin'de olayım ki Allah korusun ters bir durum olursa annem yalnız kalmasın, birşeyler gerekirse nereye gideceğini ne yapacağını bilsin şaşırmasın..:KK71:

Son düzenleme:
anlıyorum durumunu kendını kasma korkma ve amelıyattan bu kadar korkma her amelıyatın rıskı vardır su ıcerken bıle rısk alıoruz ona kalırsa bogazına takılıp olmıcen ne malum,bende ılk amelıyatımda senın yasadıgın korkuları ve sıkıntıları yasadım o yuzden cok ıyı anlıorum senı rahat ve serın ol bır suru ınsan amelyat oluyor doktoruna guvenır kendını rahat hıssedersen bu surec daha kolay gecer,umarım ıyı bır doktor bulup ıstedıgın goruntuye kavusursun bır an once

anlıyorum durumunu kendını kasma korkma ve amelıyattan bu kadar korkma her amelıyatın rıskı vardır su ıcerken bıle rısk alıoruz ona kalırsa bogazına takılıp olmıcen ne malum,bende ılk amelıyatımda senın yasadıgın korkuları ve sıkıntıları yasadım o yuzden cok ıyı anlıorum senı rahat ve serın ol bır suru ınsan amelyat oluyor doktoruna guvenır kendını rahat hıssedersen bu surec daha kolay gecer,umarım ıyı bır doktor bulup ıstedıgın goruntuye kavusursun bır an once

Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için canım, çok sağol. İnşallah dediğin gibi olur da bir an önce istediğim şekle kavuşurum..

ben 8 ay once dr şakir önala gögüslerimi küçülturdum ve burnumu yaptırdım sonuç çok kötü oldu ve inanılmaz pişmanım sızlere tavsıyem lutfen ıyı arstırın donusu olmuyacak hatalar yapıyorlar ve eskı halımle kalsaydım dıye basınızı taslara vuruyorsunuz :KK43:(((

Dr. Ferit Demirkan ve Mustafa Kemal Aksoy arasında kaldım.İkisini de araştırdım burda Mustafa Kemal Aksoydan Çok bahsedilmiş ama Ferit Demirkan hakkında bir bilgi yok.Burun ucu ameliyatı olmak istiyorum.Bu işi kimse bilmeden yapmam gerek o yüzden de kimseye soramıyorum.Bilgisi olan varsa lütfen yardım.:KK43:

Herkese merhaba

Daha önceden liposuction yaptıranlardan yardım istemeye geldim. Mersinde oturuyorum ve yarın Dr. Şakir Ünal'la randevum var fakat birkaç yorumu okuduktan sonra korktum açıkcası. Uzun süredir liposuctionı araştırıyorum. Risklerini falan biliyorum ama Şakir Ünal'a daha önceden liposuction yaptıran varsa yada tanıdığı olan falan lütfen beni bilgilendirsin.

Arkadaşlar , bende Mersinde yaşıyorum ve iyi bir gögüs estetikçiye ihtiyacım var yorumların hepsini okudum fakat sonuç alamadım Adana da veya Mersin de işinin ehli bir Dr. adı verirmisiniz, özellikle yaptıran arkadaşların deneyimlerinden faydalanmak istiyorum.

Mustafa kemal aksoy a ameliyat olan birisi olarak asla tavsiye etmiyorum ,benim sol tarafım kapalıydı ve hafif bir kemerim vardı .Ben zaten kendimi beğenirdim o halimle ,şimdi o halimi arar oldum .Küçük bir yüzüm var ve zaten eski burnumda küçüktü ama ucuna koyduğu bir malzemeyle burnum resmen dolma gibi oldu .kemerimden itibaren şiş liği geçtim şekil olarak tuhaf büyüklükte bir burun oldu:KK43:hiçbir kıvrım yok alt üst birleşik ve kocaman .rezil durumdayım .Bu kadar ufak burnu nasıl bu kaadar büyülttü inanin şoktayım .her gün ağlıyorum :KK43:iyi düşünün derim ,acele karar vermeyin .kız kardeşım şakir ünala oldu 2011 de ama nefes sorunu olduğu için ona yaptırmadım ,o çok memnun burnundan çok hoş oldu ,allahım kabus gibi .6 altı doldurmayı bekliyorum .

Arkadaslar meraba oncelikle sunu soylemeliyimki ben dr. SAKIR üNal zedeyim. Yaklasik bir yil once burun ameliyatimi gerceklestirdi kendisi.hayatmda verdigim en kotu karardi burnumda rahatsiz oldugum yerlerin degismedigi gibi bide extra cöküntüler birakti bana sagolsun. Doktor arastirirken bu sayfaya rastladim ve sirf magduriyetimi dile getirmek baskalarininda benim yasadigim seyleri yasamamasi icin yeni uye oldum ve yaziyorum. Suan 2. Ameliyatim icin tekrar doktor ariyorm mersinde olmayi dusunmuyorm bikez daha riske atamam anlycaginiz beni maddi manevi cokertti 1 yildir mutsuz bi sekilde hayattan zevk almadan yasadim ha bide unutmadan sunuda belirteyim burnumdaki cokuntuler olusmaya basladiginda aglayarak kendisine gttigimde beni geri cevirdi kabul bile etmedi 2. Ameliyati yapacak kadar kendine guvenmedi belkide. Artı ameliyatta burnumda gazli bez unutmus ta icinde ve bn o sekilde 15 gun durdum nefes alamadgmi soyledigim halde duzelir duzelir dedi beni gonderdi en son bez assa kaymaya baslayinca farkettim. Yani kabus gibi gunler aylar yasadim ben lutfen doktorunuzu iyi arastirin. Umarim bu yazim ona bi sekilde ulasir gorur okur. Kendisini Allaha havale ettim..

Mustafa kemal aksoy a ameliyat olan birisi olarak asla tavsiye etmiyorum ,benim sol tarafım kapalıydı ve hafif bir kemerim vardı .Ben zaten kendimi beğenirdim o halimle ,şimdi o halimi arar oldum .Küçük bir yüzüm var ve zaten eski burnumda küçüktü ama ucuna koyduğu bir malzemeyle burnum resmen dolma gibi oldu .kemerimden itibaren şiş liği geçtim şekil olarak tuhaf büyüklükte bir burun oldu:KK43:hiçbir kıvrım yok alt üst birleşik ve kocaman .rezil durumdayım .Bu kadar ufak burnu nasıl bu kaadar büyülttü inanin şoktayım .her gün ağlıyorum :KK43:iyi düşünün derim ,acele karar vermeyin .kız kardeşım şakir ünala oldu 2011 de ama nefes sorunu olduğu için ona yaptırmadım ,o çok memnun burnundan çok hoş oldu ,allahım kabus gibi .6 altı doldurmayı bekliyorum .

merhaba, öncelikle geçmiş olsun. burnunuzun şu an ki durumu nedir acaba? :)

X