Meryem Uzerli: "Muhammed müslüman değildi"

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.783
58.346

YAZI PAYLAŞTI HAYRANLARI HAŞLADI

Instagram ve Twitter üzerinden yazdığı mesajlarla takipçilerinin beğenisini kazanan Meryem Uzerli, bu kez baltayı taşa vurdu!

Meryem Uzerli, Instagram üzerinden paylaştığı bir mesaj yüzünden takipçilerinin tepkisini çekti. Oyuncunun “Buda, Budist değildi. İsa, Hristiyan değildi. Muhammed, Müslüman değildi. Onlar sevgiyi öğreten öğretmenlerdi. Onların dini sevgiydi” yazması üzerine takipçileri; “Saçmalama”, “Aşk sözü yazacağım diye haddini aştın” şeklinde yorumlarda bulundu.
SERCAN KISMET milliyet

pelinyaman28

bitola moj roden kraj jas te sakam od srce znaj
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2012
3.116
2.736
30
Buduzim, hiristiyanlık ve müslümanlık onlar sadece birer araçtı.
Peygamberlerin görevi dünyaya sevgiyi yaymaktı demek istemiş sanırım ama doğru kelimeleri seçememiş.

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.783
58.346
Buduzim, hiristiyanlık ve müslümanlık onlar sadece birer araçtı.
Peygamberlerin görevi dünyaya sevgiyi yaymaktı demek istemiş sanırım ama doğru kelimeleri seçememiş.

doğru kelimeleri seçse bile yazılmaması gereken bişey yazmış, yazdığına pişman olmuştur muhtemelen, çok kolay negatif yorumlanabilecek cümleler, tribünlere oynayamamış:KK53::KK53:

pelinyaman28

Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2012
3.116
2.736
30
doğru kelimeleri seçse bile yazılmaması gereken bişey yazmış, yazdığına pişman olmuştur muhtemelen, çok kolay negatif yorumlanabilecek cümleler, tribünlere oynayamamış:KK53::KK53:

evet size katılıyorum tepki almış zaten pişman olmuştur.
Herkes hata yapar chess :)

deylayt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2013
1.804
1.394
Anlamaya değil, tepki vermeye meyilli insanların bir hayli bol olduğunu gözden kaçırmış.

Ben ona katılıyorum. Hiç demez miyiz sevdiğimiz birine, "seni sevmiyorum, çok seviyorum" diye, onun gibi bir söz olarak algıladım ben. Sonradan söylenen söze dikkat çekmek amacıyla yapılan bir durum. Anlatmak istenene bakmak gerek.

pelinyaman28

Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2012
3.116
2.736
30
Anlamaya değil, tepki vermeye meyilli insanların bir hayli bol olduğunu gözden kaçırmış.

Ben ona katılıyorum. Hiç demez miyiz sevdiğimiz birine, "seni sevmiyorum, çok seviyorum" diye, onun gibi bir söz olarak algıladım ben. Sonradan söylenen söze dikkat çekmek amacıyla yapılan bir durum. Anlatmak istenene bakmak gerek.

Doğru kelimeleri seçememiş ama verdiği mesaj güzel bence :)

SouvveniR

❤+❤ = ❤❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mart 2012
11.496
8.046
Kotu niyetli yazilmis birsey olduguna inanmasamda, dini acidan boyle bir soylemde bulunmasi kendisi icin sanssizlik olmus bence. Yaptigi en buyuk gaf desek daha dogru olur...
Ne olursa olsun, hic bir dinin mensubu kendi Peygamberine laf soyletmez.
O yuzden tepki almasi dogal... Niyet her ne kadar kotu olmasa da, soylenen soz dogru degil... :KK31:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1576 gün geçti.

pelinyaman28

Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2012
3.116
2.736
30
Evet kesinlikle çok güzel bir mesaj vermek istemiş, ama insanların sadece "Muhammed, Müslüman değildi" sözüne odaklanacağını hesaba katamamış :KK50:

Ewet herkes o cümleye odaklanacak.
Cok cessur bir mesaj aynı zamanda.

SUHAN

surgeon
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Temmuz 2011
31.802
36.406
gereksiz bi söz olmuş bence...niyeti belki kötü değildir ama

yercekimli karanfil

Güzel günler de bizi görecek mi?
Pro Üye
1 Eylül 2010
11.714
22.482
Mesajın özünü anladım. Dinlerin isimleri farklı ozleri sevgi hoşgörü demek istemiş de oraya takılmamama ragmen Muhammed müslüman değildi demek beni irrite etti. Tepki alması doğal bence.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 763 gün geçti.

eFuLim

sürprizlerle dolu hayat...
Pro Üye
Anneler Kulübü
21 Nisan 2012
6.354
1.672

Ne olursa olsun, hic bir dinin mensubu kendi Peygamberine laf soyletmez.
O yuzden tepki almasi dogal... Niyet her ne kadar kotu olmasa da, soylenen soz dogru degil... :KK31:

Aynen öyle.
Kimse inandigi degerlere söz gelmesinden hoslanmaz.
Neye kime inanirsa inansin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 191 gün geçti.

FallenAngel

Çok özledim babamm:(
Pro Üye
5 Eylül 2011
15.534
9.501

YAZI PAYLAŞTI HAYRANLARI HAŞLADI

Instagram ve Twitter üzerinden yazdığı mesajlarla takipçilerinin beğenisini kazanan Meryem Uzerli, bu kez baltayı taşa vurdu!

Meryem Uzerli, Instagram üzerinden paylaştığı bir mesaj yüzünden takipçilerinin tepkisini çekti. Oyuncunun “Buda, Budist değildi. İsa, Hristiyan değildi. Muhammed, Müslüman değildi. Onlar sevgiyi öğreten öğretmenlerdi. Onların dini sevgiydi” yazması üzerine takipçileri; “Saçmalama”, “Aşk sözü yazacağım diye haddini aştın” şeklinde yorumlarda bulundu.
SERCAN KISMET milliyet

Bunlara meryemmi karar veriyormuş töbe yarabbim yaaaa :KK14::KK14::KK14: