Mesele kaynanam güçlü tavsiyelere ihtiyacım var

Gerçekten o kadar haklısın ki. Anlamıyorum anlamak istemiyorum. Madem aileyle yaşayacaktın ne diye ananı babanı bıraktın git onlarla yaşa. Yani bi de kayınvalidesi sevmiyor diye ağlıyor. Kayınvalideleri de anlamıyorum elalemin kızını eve alıp beslicem kaç yaşından sonra aklımdan zorum mu var istemem. Neyse ya ne şey yerlerse yesinler

Eh el atinda hep karin tokluguna bir köle var, oglunun her isi de görüyor. Bundan daha pratik sadece hazir corbalar galiba. Böyle yasayacagima gidip ailemle yasarim (gerci evlenirken kendi evim vardi, calisiyordum sonucta). Bari kendi ailemin isini görürüm.

Siz en azından kaynananiza tepkinizi koyabilmişsiniz ama benim kaynanam çok sert karakterli ve kendisi her zaman haklıdır kaç kere alttan alta kendimi savundum bana demedigini bırakmadı mahhallede herkes birbirini taniuo bı çoğu akraba ve herkes ondan cekiniyo yani çok sevildiğini soyleyemem konusulup anlasilicak bı insan değil size tavsiyem mesafenizi koruyun
Mesafeli olmakta fayda var

Bazı yerlerde böyle, eski adet bu, oğullar sırayla everiliyor, yeni gelin kayın aile ile kalırken eskisine ev açılıyor.
Halbukı ne kadar saçma kuşlar bile yuvadan uçup yuvasını başka yere kuruyor çekirdek aileye önem vermek lazım bunu uzmanlarda söylüyor yoksa kimse saygı duymaz herseye dahil olmaya çalışılır arada olur tabi ailecek vs ama herseye olmaz tabikide

İki yıllık evliyim bu iki yıl bana eziyet gibi geldi hanımlar iki yıllık evliyim kaynanamla birlik oturuyorum ve bı tane benden büyük eltim var . evliliğimin ilk beş altı ayında kaynanam bana çok sıcak çok sevecen davranıyordu beni gerçekten çok seviyordu bunu resmen gözlerinde goruyodum ,eltime ise pek iyj davranmiyodu çok kiriciydi ona karşı ,bana kiyamazdi benj dinlerdi fikir danışırdi düşüncelerimi onemsiyodu gerçekten ama sonralari herşey değişti tam tersine döndü sanki ben yok gibiyim eltim bj alt katta oturuyo varsa yoksa o ,sürekli ondan bahsediyo ,herşeyi ona soruyor ona islerjnde yardımcı olmaya calisiyo ama beni gormuyo sevmediginj zaten hissediyorum ya ne yapmalıyım ne yapılabilir çok kötüyüm neredeyse her gün ağlıyorum intiharı bile düşündüğüm oldu😔☹️
Git az ötede bayıl ,bu ne allasen.
.

X