metabolizma çayı mucizesi

tabiki aktardaki daha makbul,ama bulabiliyoran beyaz çay al onun yeşilçaydan daha çok antioksidan etkisi varmış.yasemin bradley söylemişti,seviyorum o kadını.

suanda bunu kullaniyorum bitsin denerim :-) yesilcay kullandin mi hic ? kullandiysan zayifladin mi canim bilgilendirir misin beni :-)

ben aktarlardan bitki çaylarrı almayı bıraktım..çünkü nerelerden toplandığı bilinmiyormuş doktor sölemişti..onun için markalı poşet olanlarından alınmalıymış onlar denetimden geçiyormuş daha güvenilirmiş..özeliikle yeşil çayda çaykurun küçük kutuda satılanı var..tek kelimeyle süper tavsiye ediyorum..birde şunu duymuştum tv de bazı bitkiler birbirine çok benziyomuş mesala papatya..bir çok çeşidi varmış..bir çeşidi zehirliymiş..ölümle sonuçlanıyormuş..böyle bitkiler varmış..sakın açık satın almayın markalı firmaların bitki çaylarını için demişlerdi..

ben aktarlardan bitki çaylarrı almayı bıraktım..çünkü nerelerden toplandığı bilinmiyormuş doktor sölemişti..onun için markalı poşet olanlarından alınmalıymış onlar denetimden geçiyormuş daha güvenilirmiş..özeliikle yeşil çayda çaykurun küçük kutuda satılanı var..tek kelimeyle süper tavsiye ediyorum..birde şunu duymuştum tv de bazı bitkiler birbirine çok benziyomuş mesala papatya..bir çok çeşidi varmış..bir çeşidi zehirliymiş..ölümle sonuçlanıyormuş..böyle bitkiler varmış..sakın açık satın almayın markalı firmaların bitki çaylarını için demişlerdi..

ben sürekli alışveriş yaptığım aktardan aldım. bazı doktorlar poşeti önermiyo hem bi etkisi yok hemde 3 bardaktan sonra çok zararlıymış poşettekilerin ama aktardaki yeşilçaylar 5 bardağa kadar içilirse çok iyi olurmuş :)

suanda bunu kullaniyorum bitsin denerim :-) yesilcay kullandin mi hic ? kullandiysan zayifladin mi canim bilgilendirir misin beni :-)

evet canım ben bu elma çayının yanında 5 li çayda tüketmiştim aktardan alıp içinde yeşil çayda vardı..20 kg bu şekilde vermiştim.

ben sürekli alışveriş yaptığım aktardan aldım. bazı doktorlar poşeti önermiyo hem bi etkisi yok hemde 3 bardaktan sonra çok zararlıymış poşettekilerin ama aktardaki yeşilçaylar 5 bardağa kadar içilirse çok iyi olurmuş :)

güvenli bir yerden alınabilir,açık olanlar daha etkili yemyeşil çıkıyor suyu..bu ara kendimde bir sıkılık hissediyorum kendime :21::21::21::21::21::21:

evet canım ben bu elma çayının yanında 5 li çayda tüketmiştim aktardan alıp içinde yeşil çayda vardı..20 kg bu şekilde vermiştim.

güvenli bir yerden alınabilir,açık olanlar daha etkili yemyeşil çıkıyor suyu..bu ara kendimde bir sıkılık hissediyorum kendime :21::21::21::21::21::21:

bende zayıflamış gibi hissediyorum bak şu sporlarıda yapıyorum Fat-Burning Cardio Workout: BeFit in 90 - YouTube
15 Minute Intense Sexy Bikini ABS WORKOUT!! TRY IT!! - YouTube

Merhaba arkadaşlar ben de bu çaya başlamak sizle devam etmek istiyorum inceleyim ne kadar içiyordunuz ve ne sıklıkta cevaplardanız seninirim :KK34:

Merhaba kızlar.
ben bu caya yeşil çay ve avokado yapragıda ekleyerek kullandım. 5 dk kaynattım süzdüm ve
ana yemeklerden sonra sıcak olarak tükettim
veeee 1 ayda tam 6 kilo verdim.

diyetistenim bana bu cayın farklı bir tarifini verdi ben ve cevremdeki birçok arkadaşım artık bu çayı hayatımızın bir parçası yaptık.
ama bendeki tarif te bi kaç ekleme daha var
ben bu tarife yeşilçay ve avokado yaprağı ekliyorum ama 1lt lik bu ölçü için çeyrek limon ve 1er 2şer adet tane karabiber ve tane karanfil katıyorum.
ana yemeklerden sonra sıcak tüketiyorum. doktorumun tavsiyesi buydu çünkü.
ara öğünlerde ise değişimli olarak ısırgan-papatya çayı, papatya-avokado yaprağı-tarçın-yeşilçay karışım çayı yapıp yine sıcak tüketiyorum.
saabahları ise kaynatılmış taze nane-maydonoz-ıhlamurve limon içiyorum, bunu toksin atıcı olarak tüketiyorum.
diğer 2 tarifi ise metabolizma hızlandırıcı olarak.
günlük aktivitemi artırıp spor yapmaya gayret ediyorum.
zaten cok fazla kilom yoktu fakat 3-5 kg fazlalığı vermek 20 kg vermekten zordu benim için.
1 ayda 6 kg verdim ve şimdi taş gibiyim :KK9::KK9::KK9:

sonuç nasıl?1ay geçmiş üstünen.bende 1,64boyundayım yaklaşık80 kiloyum.sürekli oturuyorum işim dolayısıyla.su içme alışkanlığımda az :KK43: eğer işe yaradıysa bu kürü uygulamak istiyorum?

esmeraycım uygulayanların hepsi sonuç almış ben yoğurt kürü yapıyorum o çok etkili

X