metabolizma çayı mucizesi

fndkkrdu

Guru
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2013
2.607
96
evet bayanlar bugüne kadar bir çok zayıflama kürü uyguladık ya sonuç aldık ya almadıkama hiç vazgeçmedik kilo vermekten ne diyetler yaptık neyse ben dün spor salonundaki bir kzın elinde bi şişe gördüm bu ne dedim metabolizma çayı dedi ne işe yarıyo felan dedim metabolizma hızlanıyo ben bu çayla 1 ayda 5 kilo verdim diyet yapmadım sadece az yedim özel bişey yapmadım dedi bir de o çayı içiyomuş hep yanında taşıyomuş tarifini banada verdi araştırdım bazıları 1 ayda diyetle birlikte 9 kilo vermiş bende yarın diyetisyene gidiyorum bu çayı sorucam doktoruma ve sizide bilgilendiricem ben bu çaya ya yarın yada cumartesi başlıcam şimdi sizede malzemeleri veriyorum hep beraber tüketirsek başarıcağımıza tüm kalbimle inanıyorum :)

1 elma
1 çubuk tarçın
1 tatlı kaşığı öğütülmemiş karabiber
1 tatlı kaşığı karanfil
1 limon ve 1lt su

yapılışı= elma ve limonu ( kabukları,çekirdeği sapı hepsi) 4de bölünücek ve diğerleride katılıp kaynatılacak soğuk veya sıcak farketmez tüketilicek :) bazı kişiler 1 yaprak ıhlamurda katıyomuş :) evet hanımlar ne dersiniz başlayalım mı :)

Son düzenleme:
eğer öyleyse gerçekten mükemmel birşey bu :)) senden haber bekliyorum canım bende başlayacağım :))

ben yarın doktora sorucam oda önerirse ilk işim buraya yazmak olucak aynı gün başlayalım 1 ay sonra sonucunu yazalım. hastalıklarada bire birmiş bu arada :) ilk 2 hafta fark belli olmazmış :)

ben bu çayı 1 aydır içiyorum süper ödem attırıyor,fakat yememe fazla dikkat etmediğim için kilo farkım olmadı,ama bugün başladım dikkat etmeye,çayımıda içiyorum,ben bu çayla,yediklerime dikkat ederek vede günde 1 saat yürüyüş yaparak 20 kg verdim 4 yıl önce ,bu sefer kararlıyım dikkat edicem çayımıda içicem her gün hedefim 75 bakalım .tavsiye ediyorum,sporla destekleyin, yediklerinizede dikkat edin,burdan paylaşalım kilolarımızı destek olalım birbirimize daha iyi olur:KK37:52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

evet kızlar annem çubuk tarçınımı almış :) geriye öğütülmemiş karabiberim ve elmam kaldı :) ben haftada 2 gün spora gidiyorum ismek'te şimdi yüzme havuzunu kaydolucam oda bedava böylece haftada 4 gün spora gitmiş olucam yarında diyet listeme kavuşuyorum cumartesi sabahı yeni bir güne başlıcammmm :) çayım ve diyet listem vee tabiki siz benim en büyük destekcim olucaksınız :)
snowdrop ne kadar bi sürede verdin o 20 kiloyu :) vee canım yediklerimize dikkat edip birbirimize kesinlikle destek olucaz isteyenlere yarın diyet listemide yazabilirim :)

ve yarın kilomla yüzleşicem :KK43:

Son düzenleme:
bugün doktora gidiyorum bunu mutlaka sorucam :) oda tamam derse başlıcam malzemelerimden sadece öğütülmemiş karabiber kaldı

bende yakın zamanda bir diyet listesi almıştım ancak uygulamak kısmet olmamıştı :)) bugün bende malzemelerimi alıyorum yarın hep birlikte başlayalım inşallah :))

evet kızlar annem çubuk tarçınımı almış :) geriye öğütülmemiş karabiberim ve elmam kaldı :) ben haftada 2 gün spora gidiyorum ismek'te şimdi yüzme havuzunu kaydolucam oda bedava böylece haftada 4 gün spora gitmiş olucam yarında diyet listeme kavuşuyorum cumartesi sabahı yeni bir güne başlıcammmm :) çayım ve diyet listem vee tabiki siz benim en büyük destekcim olucaksınız :)
snowdrop ne kadar bi sürede verdin o 20 kiloyu :) vee canım yediklerimize dikkat edip birbirimize kesinlikle destek olucaz isteyenlere yarın diyet listemide yazabilirim :)

ve yarın kilomla yüzleşicem :KK43:

4,5 ay gibi verdim kiloyu ama yemek olarak herşeyden yedim,emziriyordum çünkü,spor olarakta yürüyüş yapıyordum,diyet listeni görmek isteim,bu arada evli değilsin sanırım,ben doğum kilolarımı vermiştim bu çayla..

evet hanımlar diyet listemi aldım ve doktorumla bu metabolizma çayınıda konuştum öncelikle snowdrop bekarım :) şimdi gel gelelim diyet listeme paylaşıyorum hemen
sabah 8.30 : 1 kibrit kutusu beyaz peynir
1 adet haşlanmış yumurta ( haftada 2-3 kez)
5 adet zeytin ( tuzsuz tercihen)
söğüş salata bol olucak ve bol limonlu yağsız
2 dilim ekmek( kepekli,çavdar,tam buğdaylı)
açık çay (şekersiz)
ara 11:00: 1 porsiyon meyve +2y.kaşığı yoğurt
öğle 13,00: 1 kase çorba yada 3y.kaşığı pilav,makarna,bulgur
4 y.k sebze yemeği (patatessiz) patatesliyse eğer taneleri sadece ve suyu yenmicek yemeklerin
salata bol limonlu yağsız yada 1 çay kaşığı yağ
2 y.k dolusu yoğurt
2 dilim ekmek ( pilav,bulgur,makarna yediysen öğlen ekmek 1 dilim olcak)
ara 16:00 1 porsiyon meyve +1 galeta kepekli
akşam 19:00 = 1 kase çorba
1 köfte büyüklüğünde et/tavuk/balık(ızgara,haşlama,fırında) balık küçükse 7-8 tane yenecek büyükse yarısı yenecek et 1 avuç içi kadar tavuksa 2 avuç kadar :)
salata bol ve limonlu yağsız
2 y.k dolusu yoğurt 1 dilim ekmek
ara 21.30: 1 porsiyon meyve+1 galeta+1 ç.bardağı süt

notlar=her öğünden önce ve sonra mutlaka 1 bardak su iç
45 dk yürüceksin hergün
akşamları kesinlikle pilav makarna türü yenmicek
şekerden uzak durucaksın
hazır meyve suları asla içmiceksin

ve günün sorusu metabolizma hızlandırı çay sordum malzemelerinide söyledim SAKIN ! ASLA ! dedi neden dedim kilo vermiş bi çok kişi dedim oda dediki sen şimdi onu içersen kilo alıcaksın dedi o çay meyve yerine geçiyo dedi bi verirsin dedi sonra alıcan o verdiğin kiloyu dedi onun yerine dedi yeşil çaylar da aynı derecede metabolizma hızlandırıyo dedi bol yeşil çay tüket dedi :)
doktorum devlet hastanesinde ama adam aşırı derecede ilgilendi ben bu kadarını ummuyodum çok ilgiliydi :)

boyum 158 şuanki kilom 67 hedef kilomuz 55 :) benle aynı kiloda olanlar bunu yaparsa birbirimize destek oluruz :)

evet hanımlar diyet listemi aldım ve doktorumla bu metabolizma çayınıda konuştum öncelikle snowdrop bekarım :) şimdi gel gelelim diyet listeme paylaşıyorum hemen
sabah 8.30 : 1 kibrit kutusu beyaz peynir
1 adet haşlanmış yumurta ( haftada 2-3 kez)
5 adet zeytin ( tuzsuz tercihen)
söğüş salata bol olucak ve bol limonlu yağsız
2 dilim ekmek( kepekli,çavdar,tam buğdaylı)
açık çay (şekersiz)
ara 11:00: 1 porsiyon meyve +2y.kaşığı yoğurt
öğle 13,00: 1 kase çorba yada 3y.kaşığı pilav,makarna,bulgur
4 y.k sebze yemeği (patatessiz) patatesliyse eğer taneleri sadece ve suyu yenmicek yemeklerin
salata bol limonlu yağsız yada 1 çay kaşığı yağ
2 y.k dolusu yoğurt
2 dilim ekmek ( pilav,bulgur,makarna yediysen öğlen ekmek 1 dilim olcak)
ara 16:00 1 porsiyon meyve +1 galeta kepekli
akşam 19:00 = 1 kase çorba
1 köfte büyüklüğünde et/tavuk/balık(ızgara,haşlama,fırında) balık küçükse 7-8 tane yenecek büyükse yarısı yenecek et 1 avuç içi kadar tavuksa 2 avuç kadar :)
salata bol ve limonlu yağsız
2 y.k dolusu yoğurt 1 dilim ekmek
ara 21.30: 1 porsiyon meyve+1 galeta+1 ç.bardağı süt

notlar=her öğünden önce ve sonra mutlaka 1 bardak su iç
45 dk yürüceksin hergün
akşamları kesinlikle pilav makarna türü yenmicek
şekerden uzak durucaksın
hazır meyve suları asla içmiceksin

ve günün sorusu metabolizma hızlandırı çay sordum malzemelerinide söyledim SAKIN ! ASLA ! dedi neden dedim kilo vermiş bi çok kişi dedim oda dediki sen şimdi onu içersen kilo alıcaksın dedi o çay meyve yerine geçiyo dedi bi verirsin dedi sonra alıcan o verdiğin kiloyu dedi onun yerine dedi yeşil çaylar da aynı derecede metabolizma hızlandırıyo dedi bol yeşil çay tüket dedi :)
doktorum devlet hastanesinde ama adam aşırı derecede ilgilendi ben bu kadarını ummuyodum çok ilgiliydi :)

boyum 158 şuanki kilom 67 hedef kilomuz 55 :) benle aynı kiloda olanlar bunu yaparsa birbirimize destek oluruz :)

liste için teşekkürler canım,
uygulanırsa güzel kilo verdireceğini düşünüyorum,ama çayın kilo aldıracağını sanmıyorum, çünkü elma yeşil elma ekşi yani ,benim fikim ama sen doktorunu dinle,listeyi uygularsanda verirsin kiloyu hadi bakalım sonuçları merak ediyorum.

snowdropcum yarın sabah başlıcam umarım veririm :) 3 ay sonra tekrar gidicem bakalım :) 45 dk yürüyüş yapabilcek bi alanım yok o yüzden paralı spor salonun yazılıcam inşallah :)

lissteyi yazdım canım dolaba yapıştıracağım buz dolabına :))) az yememi sağlar ben çok kaçırıyorum porsiyonları,ben meyve kullanmayıp çayımı içicem,süt yerinede yoğurt kullanmayı düşünüyorum hadi bakalım.:18::18::18:

snowdropcum yarın sabah başlıcam umarım veririm :) 3 ay sonra tekrar gidicem bakalım :) 45 dk yürüyüş yapabilcek bi alanım yok o yüzden paralı spor salonun yazılıcam inşallah :)

hadi bakalım kız benimde oğlumun doğum günü var bu ay sonu 5 kg vermem lazım yoksa aldığım kıyafet olmayacak, uygulayacağım inşallah ama bizim kahvaltı saatimiz 10 erken yaparım artık nasıl olacaksa bakalım,fedakarlık yapcaz artık,3 ayda uzun süre imiş,hadi senle çıkalım bu yola hep destek tam destek :KK37:

hadi bakalım kız benimde oğlumun doğum günü var bu ay sonu 5 kg vermem lazım yoksa aldığım kıyafet olmayacak, uygulayacağım inşallah ama bizim kahvaltı saatimiz 10 erken yaparım artık nasıl olacaksa bakalım,fedakarlık yapcaz artık,3 ayda uzun süre imiş,hadi senle çıkalım bu yola hep destek tam destek :KK37:

ben seni yeriiiiim amaaaaa :) yarın sabah 8de kalkıcam 8.30da kahvaltı yapıcam değişim listeside var o çok uzun diye yazamadım ama :) merak ettiğin bişey olursa sor :) canım 3 ay uzun evet ama kalıcı vericem kilomu inşalllaaaaaah :) birbirimize destek olalım canım yarın sabah başlıyoruz o zaman kesin :) sen kaç kilosun boyun yaşın felan :)

yaş 26 kilom ise çizelgemde var, boy 1.72 .3 tane çocuğum var küçüğü 9 aylık :))) hadi bakalım bende değişiklik yaparaktan uygulayacağım ,:18::18::18:

hadi insallah veririz :-) ben kahvaltımi yaptim bi yumurta yemedim onuda yarin ailece kahvaltida yerim dedim diger kalan yumurtalarimida hafta ici ayarlicam :-)

Metabolizma çayının sadece adı güzel, 5li 6lı çaylar tarih oldu 9lu çıktı şunu anladım bir diyet çayının 2 ay ömrü var sonra vucut direnç kazanıyor, bir sene sonra kullansan işe yaramıyor.

Denemeye değer diye düşünüyorum.
İçerisinde zararlı bir madde yok..

X