metabolizma hızlandırıcı kullanan var mı?

gebito

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2008
6.067
13.057
Hanımlar merhaba, :KK3:

Ben 176 boyunda 70 kiloyum. Çok bir kilom yok ama önde giden bir göbeğim var :KK25: yıllarca hiç gitmedi bu benden kendimi bildim bileli var :KK14:

Yaz sonunda evleneceğim inşallah. :KK16: Son zamanlarda aldığım kiloları vermeye çalışıyorum. Sıkı bir diyet yapıyorum. Spor salonuna da düzenli gidiyorum. Biraz daha hızlanmak adına metabolizma hızlandırıcı l-karnitin kullanmayı düşünmeye başladım. Spor salonundaki hoca kullan demedi ama kullanma da demedi.

Daha önce kullanan var mı? :26:

ben kullandım süper zayıflatıyor kesinlikle öneririm .depo yağları eritiyor göbek basen benzeri.500 mg lık tablet spordan en az yarım saat önce içilip 45 dklık sporla resmen eritiyor ama sonuç için düzenli spor ve bir ay devam etmek şart

ben kullandım süper zayıflatıyor kesinlikle öneririm .depo yağları eritiyor göbek basen benzeri.500 mg lık tablet spordan en az yarım saat önce içilip 45 dklık sporla resmen eritiyor ama sonuç için düzenli spor ve bir ay devam etmek şart

peki daha sonra bir yan etkisi falan oldu mu? Terlemede koku falan gibi?

L-Carnitine bir sporcu destek urunudur.Tek basina sporsuz kullanildiginda hicbir etkisi yani zayiflatici etkisi bulunmamaktadir.Bu urun aktif sekilde spor yapanlar icin uretilmistir.Oyleki kullanim seklide genelde spordan yarim saat oncedir.Size enerji vererek yaptiginiz sporu daha uzun sure yorulmadan yapmanizi kolaylastiriyor.bu tarz urunleri kullanmadan once bir uzman gorusu almanizi tavsiye ederim...

Son düzenleme:
X