Mezuniyet balosu iin

temmuzsendromu

sil baştan başlamak gerek
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
1.250
14
kızlar hazirandaki mezuniyetim için şimdiden kaygı sardı beni rica etsem mezuniyet resimlerinizi gönderir misiniz?Fikir olması açısından hem de eski günleri yad etmiş olursunuz

sayende eskilere döndüm.ah ah:1hug: ne güsel günlerdi.neysem ben kısa elbise tercih ettim.iyikide öyle yapmışım çünki uzun giyenler cübbeyle çok zorlandılar.akşam saat 5 gibi tören oldu hemen sorasında hava kararıncada parti başladı.buyüzden biz abiye seçtik kepin altına.hayalim hep kırmızı elbiseydi.kırmızı olmazsa olmaz rengimdir bnm.buyüzden kırmızı giydim.eğerki kep ve eğlence ayrı zmnlardaysa pantolonla çok hoş oluyo.lisedeyken pantolon ve beyaz gömlek giymiştim harika durmuştu.ve bi tavsiye daha, kep töreninde mümkünse saçınız düz kalsın kep yapıştırıyo saçları ve bozuluyo.buda pek hoş olmuyo.
1001044mp2.jpg
[/IMG]

res7203e38a4xy9.jpg
[/IMG]

kırmızıyı ben de çok severim ayakkabıların da çok hoşmuş bzim eğlence ve kep atma yarı yerlerde ayrı günlerde olacak paylaşımın için sağol

nisanyağmuru elbisen ayakkabın çok güzel harika bir seçim yapmışın kırmızıyı bende çok severim...

ah ahh eski günlerimi hatırladım

bende senin gibi aylar öncesinden telaşa düşmüştüm

resmimi koyamıyorum ama anlatmaya çalışayım
üstüme ince askılı dalga desenli hafif simli renkleri pastel tonlarıydı beyaz lila pembe sıra sıraydı
altıma uzun mor hafif parlak bi kumaştan etek diktirmiştim
o zamanlar gülben ergenin oynadığı dadı diye dizi vardıya
gülben ergenin kıyafetlerinden esinlenmiştim (bayılıyodum o diziye)

bizim kep törnizim ayrı eğlencemiz ayrı olmuştu
ayrıca cübbenin altına bisiklet yaka siyah badi ve pantolon giymiştik bütün arkadaşlar öyle sözleşmiştik çünkü
hoşta duruyo

senin heyecanını anlayabiliyorum
keşke o günleri tekrar yaşayabilsem
lütfen her saniyenin tadını çıkar
bu günlerini ilerde iç çekerek anabilirsin

kızlar hazirandaki mezuniyetim için şimdiden kaygı sardı beni rica etsem mezuniyet resimlerinizi gönderir misiniz?Fikir olması açısından hem de eski günleri yad etmiş olursunuz

Arkadaşım öncelikle bu konuyu açtığın için teşkkürler..Aynı dert bendede var :KK43: Ne giyicem telaşı benide sarmış durumda..Arkadaşlar bildiğiniz güzel mezuniyette giyilebilecek türde abiye elbise satan uygun yerler varmı? yada kampanyası olan markalar? paylaşırsanız sevinirim.nereye baksam acayip uçmuş durumda fiyatlar..

X