Kız İsteme Mezuniyet hediyesi yardımı

akslepios

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2013
469
152
:KK31: Arkadaslar öncelıkle konuyu nereye acacagımı bılemedım buraya açtım.
Aılem bugun benı aradı ve 20 Eylulde hem sözlum hem nısanlım olacak sevgılıme mezunıyet hedıyesı alacaklarını ama ne alacakları hakkında fıkır bulamadıkları soyledıler. 3 - 4 sene once ablam mezun olurken ona altın bı kolye almıştık şık bıseydı. Sanırım bana da oyle bısey alacaklar. Yıne aynı degerde şık bı hedıye olarak damata ne alınabılır? Yardımlarınıza cok ıhtıyacım var. O guzel fıkırlerınızı esırgemeyın nolur.
Bu arada ben saat dusundum once sonra aılem saatı nısanda takarız dedı arasında 2 ay var. Bu arada damat tarafı enteresan bı sekılde cok saatımız var saat almanıza gerek yok bosuna almayın dıyıp duruyor :KK70: kaldık ortada öyle :KK52: Yerı gelmısken sorayım da saat yerıne nisanda ne takılabılır damata?

ilk olarak cüzdan kemer seti aklıma geldi bilmiyorum düşünür müsünüz ?

Yani aslında benim de hiç bir sey bulamazsak tercihim kol dugmesi kravat mendıl setı olacak ama bundan tam 3 bucuk sene once daha ılk tanıstıgımız donemde o hedıyeyı ben ögrencı başıma almıştım. Simdi ailemin mezuniyet hediyesi olacağı icin basıt kaçar mı bılemedim.
Ama dediginiz gibi benim de aklıma bu tarz setlerden başka bir şey gelmiyor bir tek şöyle bir şey buldum acaba sizce nasıl olur?

http://www.artisthediyelik.com/Hipokrat-Biblo,PR-2453.html mezunıyetten sonra inş doktor olacak da. ben kendimi dusundum bana bu hedıye gelse ben cok mutlu olurdum da acaba bır erkek ıcın nasıl olur bılemedım. bı de kayın valıdem fılan da orda olacak bu ne der mi içinden?

Yani aslında benim de hiç bir sey bulamazsak tercihim kol dugmesi kravat mendıl setı olacak ama bundan tam 3 bucuk sene once daha ılk tanıstıgımız donemde o hedıyeyı ben ögrencı başıma almıştım. Simdi ailemin mezuniyet hediyesi olacağı icin basıt kaçar mı bılemedim.
Ama dediginiz gibi benim de aklıma bu tarz setlerden başka bir şey gelmiyor bir tek şöyle bir şey buldum acaba sizce nasıl olur?

http://www.artisthediyelik.com/Hipokrat-Biblo,PR-2453.html mezunıyetten sonra inş doktor olacak da. ben kendimi dusundum bana bu hedıye gelse ben cok mutlu olurdum da acaba bır erkek ıcın nasıl olur bılemedım. bı de kayın valıdem fılan da orda olacak bu ne der mi içinden?

bence başka şeylere bak bu da güzel tabi ki ama daha iyi bir şeyler bulabilirsin inşallah

Valla ben olsam maddi bir unsurun yanında güzel bir resim albümü hediye ederdim, hem hatıra hem de bakınca keyifli oluyor, muhabbet oluyor. misal böyle birşey

Çok mantıklı böyle bir şeyi ben kendim hediye etmeyi düşünüyorum ailem de sanırım ya kalem seti filan alacak ya da kol dugmesi kravat mendil seti sanırım. Cunku bana altın kolye alacaklardır. Onun gibi bişey olsa desem altın kunye kolye takmaz zaten kı ıyı kı de takmıyor haha :KK52:
baska da bı sey aklımıza gelmedı. Ancak benım mezunıyet hedıyem bu tarz bı album olabılır 3 bucuk yıllık fotograf gecmısımızden :KK70: aılemınkı de o tarz bısey olabılır mantıklı :KK70: tesekkur ederım tekrar ancak hala aılemın ne alabılecegı ıle ılgılı fıkırler beklemekteyım henuz 2 ayımız var :KK70:

Gömlek desem klasik, bence 100 tl o düğmelere vereceğine kol saati alsınlar saati yoksa. Ya da güneş gözlüğü v.s.

Gömlek desem klasik, bence 100 tl o düğmelere vereceğine kol saati alsınlar saati yoksa. Ya da güneş gözlüğü v.s.

acıkcası kol saatını de ben 1. yıl donumumuzde almıstım kalıtelıydı baya. ama gunes gozlugu yok mesela bence cok mantıklı ve ısıne yarayan bı sey olur ama bılemedım nasıl olur gunes gozlugu hedıyesı. yanı fonksiyonel olur ama şık olur mu acaba :KK31:

X