MFK YÖNTEMİ

Merhaba 3 ay önce mfk ürünlerini aldık eşimde sperm eksikliği vardı başta man women olarak ayrıydı kullanılan takviyeler sonra ikisi de aynı ve hap a dönüştürüldü,zorla da olsa içtim ama beni mahvetti ileri derece de kabız oldum,2 ay kullandım netice de gebe kalamadım,İstanbul daysanız eğer YANIKLAR BAHARAT var Pendik de mfk dAN sonra oraya gittik,galiba hamileyim 4 gün gecikmem var test yapmadım henüz
Hamile misiniz ?

Eşim test vermedi ama ben tüm testleri verdim her şey yolunda görünüyor gerçi hormonlarim normal mi pek bilemiyorum da mfk ürünlerinden aldık bu ay deneyeceğiz biz de bakalım

Hekimlerin bir şeyler satması yasal değil. Hekimlik mesleğinin güvenilirliğini kullanarak ticaret yapması kabul edilir degil. Kendisini sevimli göstererek takipçi topladi. Sonra böyle ürünler çıkardı. Uzerine yapılmış testler var mi, tarim bakanligi, saglik bakanligi belgeleri var mi belirsiz. Guvenilir bulmuyorum.
Bende aynı düşünceler sebebiyle inandırıcı bulmadım ama bunca yoruma karsıda yasayan birinden duymak istedim. Saracoglunu severim adam hazır urunden cok kendi yapabileceğimiz kürlerle bilgilendiriyor. oda paketleyip tüm kürleri satabilirdi. ama bu iki karışıma 1400 civarı diyor. içerik bilindik şeyler saçma geldi.

Bende aynı düşünceler sebebiyle inandırıcı bulmadım ama bunca yoruma karsıda yasayan birinden duymak istedim. Saracoglunu severim adam hazır urunden cok kendi yapabileceğimiz kürlerle bilgilendiriyor. oda paketleyip tüm kürleri satabilirdi. ama bu iki karışıma 1400 civarı diyor. içerik bilindik şeyler saçma geldi.
Kutusu 50 tl'ye satilan, icerisinde 20 adet poşet çay bulunan kutulari var onun da. Gülsuyu, leke kremi, cilt bakim ürünleri, meyve sebze temizleyici gibi pek çok ürün satiyor.

Eşim test vermedi ama ben tüm testleri verdim her şey yolunda görünüyor gerçi hormonlarim normal mi pek bilemiyorum da mfk ürünlerinden aldık bu ay deneyeceğiz biz de bakalım
Kesinlikle eşiniz de versin tek taraflı olmuyor sonuçta
Ben de görüştüm orayla detaylı istiyor kan değerlerini tecrübesi var belli o konuda mfk sonrası onu denemek istiyorum ben de. 600 TL fiyat verdi hepsi için
bizimkiler 1480 lira tuttu geçen ay kullandım işte sizinkiler yine iyi tutmuş🙃

Bu konuyu bende çok merak ediyorum. Instagram'da takip ediyorum. Ama kullananların burdaki yorumu benim için daha kıymetli..

merhaba oradan ne alıp kullandınız da illa baharatcıyı dedınız anlamadım acılayabılır msıınız
Birçok yöntem deneyip yanıklar baharat sayesinde hamile kalabildiğim için ,bu platformu kullanmayı pek bilmiyorum fakat burdan görüp biri benim vesilemle hamile kalır diye yazıyorum,ben akıntı için bi konsantre kullandım,eşimde aynı şekilde ve macunlu bir karışım sizin yaptırdığınız test sonuçlarına göre şeyler veriyorlar

Kızlae birsey soracağım size , reglim yeni bitti bir saat oldu duş aldım da ilişki gece 12 den sonra olsa birsey olur mu ? 12 den sonra oluraa diğer ilişki ne zaman olacak ?

Bende bu konunun takipçisi olayım. Şu kenarda durayım iki ay sonra denemeyi düşünüyordum.

X