MHP'den "Hanedana maaş bağlansın" önerisi

batmis bir hanedana maas iyimis :)

o degilde asil osmanli torunu ile sözde osmanli torunlariyiz diyenlerin arasindaki fark tam bir ironii ---- sözde torunlara özde torunlari gözüne göstere göstere türkiyede yasamalarini saglamak bi yandan güzerl olurdu:))

hiç çalışmayın zaten, hep birileri size baksın.
vay arkadaş dünyanın enayisi biz miyiz.
65 yaşında emekli olacağım yahu, el insaf, bunu teklif eden insan işçinin nasıl yüzüne bakacak

Malesef böyle. Devletin başındakiler vatandaşlara adaletsizlik madalyası takıyorlar. Çalışanlar cezalandırılırken (yüksek vergiler, bürokratik zorluklar), çalışmayan aylaklar ödüllendiriliyorlar.

Sonra da diyorlar ki ''Falan Avrupa ülkesinde böyleymiş''. Peki o dediğin ülkede vergi vermeyen oy kullanamıyor. Onu neden söylemiyorsun?

Ya ne komik ya... Eskiden sinirlenirdim, artık gülüyorum böyle haberlere... Her şeyimiz bitti maaş bağlamamız kaldı... Bu kadar sorunun içinde bunu bulmuşlar?

Bunlar bildiğin yabancı ..
sanmıyorum müslüman bile değillerdir ki

vallahi fotoğraflarda çok asil duruyorlar.umarım içlerinden biri çıkıp,böyle bir şeyi onur kırıcı bulduklarını açıklar da,bizim
"kraldan çok,kralcılarımız"a kapak olur.
ha 3 kuruşa tenezzül edip,kabul ediyorlarsa da,önce türkiyeden giderken,götürdüklerini,gerçek sahiplerine versinler.

4 milyon Suriyeli yetmedi üzerimize yük olarak çünkü

aynen çalışan asgari ücretli insanların durumu çalışmayan aylak yan gel yat osmancılardan daha kötü

olur mu canım asıl o tembellerin oy kullanması gerekiyor başka hükümet gelirse maaşımız gider korkusuyla oy basıp durmaları gerekiyor

Hanedan mi kalmis neyin kafasidir bu ya. Bu ulkede hala coxuklar acliktan ölüyor. Bu ne osmanli hayranligindan bir gelisin ya bi ufkunuzu genisletin. Millete bir faydaniz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…