Mide botoksu

caglayan asli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2014
13
2
Hanıma ilk öncelikle İyi günler Benim 5,5 kilo fazlam var o da damar yolundan Demir ve kan takviyesi aldıktan sonra kilo almaya başladım ayrıyeten tiroidlerin de Çalışmıyormuş iki aydır her gün spora gidiyorum 2,5 saat spor yapıyorum yediğimi içtiğimi dikkat ediyorum Fakat bir türlü fazlalıkları mı veremiyorum Doktor En son bana Tiroid ilacı verdi işe yarar mı artı hiç mide botoksu yaptıranlar var mı

kızlar selam,

çarşamba yaptırıyorum. bu yazışmayı görmeden yeni başlık açmıştım. gün gün neler yaşadığımı paylaşıcam o başlıkta.

24 kasım cumartesi günü mide botoksu yaptırdım 82 kilo ile. Bugün tartıda 78.650 görünce çok sevindim. İştahım hiç yok. Acıktığım için değil beslenmek zorunda olduğum için yiyorum. Öğünlerimi sağlıklı besinlerden oluşturuyorum. Çevremdeki herkes heyecanla beni takip ediyor. kilo kayıplarımı ve deneyimlerimi burdan size aktarırım

Merhabalar, ben de bugun itibariyle mide botoksu yaptirdim. 68 kg ile basladim. Internette arastirdigim kadariyla cok az bilgi var. Onun icin yaptıranların deneyimlerini yazmasi cok onemli bence.

Merhabalar, ben de bugun itibariyle mide botoksu yaptirdim. 68 kg ile basladim. Internette arastirdigim kadariyla cok az bilgi var. Onun icin yaptıranların deneyimlerini yazmasi cok onemli bence.

Merhaba bende düşünüyorum. Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Arkadaslar nasil bir diyet uyguladiniz bende dusunuyirumda ozel hir diyeti varmi
merhaba,
diyetisyenin bana verdiği diyet normal. Yani karbonhidratım, proteinim, meyve falan herşey var ve 5 öğün (kendi gün içindeki rutinime göre). Ancak diyet listesinin hepsi bana fazla geliyor. Listeden daha az yiyorum. (normalde de çok iştahlı bir insan değilimdir.)

X