Günlük Kombinler MİDİ ETEK NASIL GİYİLİR?

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...

Huy Meselesi

🌜🌚🌛
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
61.512
62.457
Midi eteklerin bir kaç sezondur popüler olduğunu biliyoruz. Feminen ve şık duruşlarıyla, çoğumuzun çok sevdiği bu parçanın en olumsuz tarafı, bacakların en kalın olduğu noktada bitmesi ve bacak boyunu kısa göstermesi... Midi eteği doğru şekilde nasıl giyebiliriz, hangi parçalarla kombinleyip, hangi modelleri tercih edebiliriz, haydi cevaplayalım...

midi-etek-nasil-giyilir%201.jpg

Topuklu ayakkabıyla

Boyunuz uzun değilse, midi etek bacak boyunuzu keserek daha kısa gözükmenize sebep olabilir. Bunun önüne geçmek için, topuklu ayakkabılardan faydalanabiliriz. Sivri burunlu topuklu ayakkabılar daha uzun görünmenize yardımcı olur. Her zaman belirttiğim ten rengi ayakkabıları da midi etek giydiğinizde tercih etmeniz doğru bir seçim olur. Eğer babet giymek istiyorsanız, açık renkli ve sivri burunlu olanları tercih edebilirsiniz.

midi-etek-nasil-giyilir%204.jpg

Kısa üstlerle

Midi etekler yüksek bel oldukları için, kısa üstlerle uyum gösterirler. Aynı şekilde kısa ceketlerle de mini etekleri tamamlayabilirsiniz.

midi-etek-nasil-giyilir%205.jpg

Bluzunuz içeri!

Midi eteklerle kısa gözükmek istemiyorsanız, üzerine giydiğiniz bluzu eteğinizin içine sokarak giyebilirsiniz.

midi-etek-nasil-giyilir%206.jpg

Kemer takın

Midi etek giydiğinizde vücudunuzun en ince yerine dikkat çekmeniz şıklığınızı tamamlayacak. Eteğinize uyan şık bir kemeri midi eteğinizle kullanabilirsiniz.

midi-etek-nasil-giyilir%208.jpg

Midi boy kalem etekler

Midi boy kalem etekler de oldukça feminen ve şıklar. Bu şık etekleri yine topuklu ayakkabılarınızla tamamlamayı unutmayın.

midi-etek-nasil-giyilir%209.jpg

Tütü midi etekler

Tütü etekler son bir kaç sezondur oldukça gözde... Sokak modasında ve günlük kombinlerde görebildiğimiz midi boy tütü eteklerden edinebilirsiniz.

midi-etek-nasil-giyilir%2010.jpg

Pileli midi etek

Feminen şıklığın romantik pilelerle taçlandığı bir model! Pileli midi eteklerin de son dönemlerde çok trend olduğunu hatırlatalım.

midi-etek-nasil-giyilir%2011.jpg

Deri midi etek

Feminenliğin ve asiliğin bir araya geldiği deri midi etekler de harika bir alternatif. Özellikle siyah bir deri midi etek gardırobunuzun vazgeçilmez parçaları arasında yerini alabilir.

http://blog.pembeseker.com.tr/midi-etek-nasil-giyilir

Böyle ara boy etekleri sevmiyorum .
Benim için etek veya elbise ya çok uzun olmalı ya da çok kısa =)

Ben bu tarz giyiniyorum fakat etegin uzun olanindan. Feracemin altina giyiyorum. Kadin toplantilarinda misafirlikte falan hep boyleyim. Cok hoşuma gidiyor. Cok asil. Paylasim icin cok tesekkurler..Eki Görüntüle 1242114

Ben bu tarz giyiniyorum fakat etegin uzun olanindan. Feracemin altina giyiyorum. Kadin toplantilarinda misafirlikte falan hep boyleyim. Cok hoşuma gidiyor. Cok asil. Paylasim icin cok tesekkurler..Eki Görüntüle 1242114
zayıflayıncuuuaaaaa buendee giyeceeemm :KK22:

X